Skoči na vsebino

Moto GP 2014


suzuki

Priporočene objave

Mutika in Suzuki lepo sta povedala.... 

 

Cartman upam da se tvoje napovedi, glede na lansko sezono ne uresničijo in da bo letos dejansko bolj zanimivo... 

 

Rossi mi zgleda letos res suveren in yamaha mu odgovarja oz. se ji je dobro prilagodil. Napovedujem tudi zmago Bradla. Se mi zdi, da je napredoval glede na lani...ne blesti na prostih treningih a včeraj je vozil do napake super.

Skoraj vsi padci včeraj so se zgodili v levih ovinkih, kar so strokovnjaki pripisovali sprednji gumi, ki nima ločene trdote levo in desno, tako kot imajo na zadnji gumi. Posledično dirkači nimajo dovolj ogrete leve strani in hitreje naredijo napako.... Se pravi specifičnost katarske dirke bolj kot kaj drugega.

 

Lorenzo bo samo še bolj grizel na naslednji dirki...

 

Tudi Pedrosa je včeraj naredil manever, po katerem ga ravno ne poznamo, ko se je bojeval z Bautisto.

 

Skoraj vsi so prestavili eno prestavo višje glede na lani.

 

A se samo meni zdi, da je yamaha malo blefirala glede porabe ???   

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letos jo bom pa z veseljem nosu.. VR je pokazal, da se na stara leta tudi marsikaj zmore..

 

 

 

Hmmm, a ne bi raje še malo počakal!?

Dejstvo je, da je večina potencialnih zmagovalcev odpadlo po nekaj krogih, tako da fprašanje je, kje bi VR končal, ampak kljub temu čestitke.

Priznat pa moram, da ob njegovih čudnih manevrih dobim občutek, da je v ozadju umazana igra in veeeliko denarja (naj spomnem mimogrede: prirejanje evropskih nogometnih tekem), kdo pravi, pa da se tukaj ne da!?

Yamaha pa je letos bistveno boljši stroj, kot je bila lani .... zgleda, da so porihtali, da zadeva ne "leti" samo v ovinkih, temveč tudi na ravnini, kar se je dalo velikokrat videt, da je Honda komaj lovila Yamaho, razen, ko mu je bil res  zelo blizu v zaveterju.

 

Ob drsanju Lorenza sem itak pop ...., ko pa je igro zapustil še rojak Bradl, takrat pa mi je padel mrak na oči.

 

Zanimivo bo vsekakor!

 

Bravo Yamaha in Rossi ... !!

Popravljeno . Popravil BREITNER
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.24ur.com/rossi-z-zmagovalnih-stopnick-se-smejim-tistim-ki-so-me-posiljali-v-pokoj.html      


toliko o tem!!!!....tudi za ene tu na forumu ki nekaj pišete na pamet...rad bi vas videl kako bi vi vozili in če bi tolko zmagali kakor rossi.....na pamet govorit in iz muhe slona delat je bedarija..Rossi je vedno bil in vedno bo THE BEST!!..aja kaki dedek?..kaka penzija??..še dolgo dolgo ne!!! :))))) Lp..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BREITNER

 

Objasni, večina potencialnih zmagovalcev odpadlo po nekaj krogih!!

 

Jaz tuki vidim samo Lorenza pa čist nobenga več.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja Rossi je motiviran, svaka mu cast, da pri teh letih in tolkih uspesnih sezonah se kar mesa strene mulcem. Tega nekateri ne cenijo....ker to pa res ni nic. Ce je Rossi postavil najvisji mozen standard zanj, je vse kar je slabse od 1 mesta razocaranje. Folk je navijal zanj, pa jih zdej boli, ker ni skos prvi....pa ga dajejo v nic....tipicno pac, ker so sibki. Navija se za tistga, k je na prvi stopnicki. K pol si se sam najjaci. :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na mest Lorenza bi lohk padu Pedrosa...nebi blo nobene škode :BUA:

 ma nobeden,da nebi padu... bi videli še kakšno borbo več..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me pa res kdaj zanima in recimo učer bi blo zanimivo za videt, da bi imel zadnjih 5 krogov v kotu ekrana primerjavo srčnega utripa Rossija in Marqueza , da bi vidl kdo je bl pod pritiskom ;)

 

naprimer tkole k so Marqueza merl ( pr 2.04 minute naprej )

 

http://www.youtube.com/watch?v=3k6llrYTfTw

 

 

 

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BREITNER

 

Objasni, večina potencialnih zmagovalcev odpadlo po nekaj krogih!!

 

Jaz tuki vidim samo Lorenza pa čist nobenga več.

 

 

Edina napaka v mojem postu je, da sem pisal v množini, moral bi v dvojini in oba sem tudi napisal.

Nekateri pozabljate tudi Bradla, ki zna presenetit. Pač Qatar mu ne leži, tudi lani ni končal dirke, drugače pa je imel dobra mesta: od najboljšega 2 do 7, razen 1x, ko je bil 10.

Lani je sezono končal na 7 mestu, kar ni slabo, glede na to, da se je letos začelo njegovo tretje leto kar je v MotoGP klasi. OK, MM je pač talent, tako da ne delat takoj primerjeve. Vprašanje je, kako dolgo bo fant zmagoval.

 

Tako da, mislil sem Lorenza in Bradla.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....

 

Tudi Pedrosa je včeraj naredil manever, po katerem ga ravno ne poznamo, ko se je bojeval z Bautisto.

 

...

Se strinjam vse razn tega.. tisto z B je bilo bol kot ne "po nesreči"... enostavno ko se je pripeljal za MM je kr tam obstal in čakal in če vmes nebi bilo VR bi gledali 10 krogov kako krožita po pisti in zmagal bi MM brez da bi ga Pedrosa sploh probal prehitet... sej lani je že bilo tako.

Popravljeno . Popravil ANCIENT
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bi vsi padli, pol bi KWAK zmagu :P

 

čečečeče :ras:

 

lepa dirka, napeta ... upam, da bo še več takih, ne pa da se en odpelje naprej in pol tko do konc dirke ... Vale in Marc ... :notworthy:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dsc1167.jpg

a po tanovem vozijo v parih?? :hmm::?

--------------------------------------------

Kar se komentarjev in komentiranja tiče, pa svetujem slednje;

"Le čevlje sodi naj kopitar!"

Jaz bi pa rad videl, da bi vi komentirali MotoGP, komentatorja pa vas?!?

Tu bi bila šele zabava!! :grim :kva2:

Popravljeno . Popravil moto rider
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a po tanovem vozijo v parih?? :hmm::?

--------------------------------------------

Kar se komentarjev in komentiranja tiče, pa svetujem slednje;

"Le čevlje sodi naj kopitar!"

Jaz bi pa rad videl, da bi vi komentirali MotoGP, komentatorja pa vas?!?

Tu bi bila šele zabava!! :grim :kva2:

maaaa, ne maram bit nergac. pac nasih komentatorjev ne komentiram vec. Zakaj? ker delajo zelo simpaticen spremljevalni program. Ker delajo s srcem. Ker cenim njihov trud. Ampak, a tebi se zdi njuno komentiranje dobro?

Lej, ni mi treba bit vrhunski kuhar da vem, kdaj so spageti razkuhani. in ce mi take postrezejo v se tako lepem ambientu, na se tako lepih kroznikih, jim gladko povem da so nesposobni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matr ste dosadni s temi reklamami. a bi lahko 1x dojel, da mogoče morjo bit, da se financira prenos? sej lahko vsak od vas skešira, pa reklam preprosto ne bo... nevem kaj še čakate, pametni ste dost, da bi vam ljudje že zarad tega šenkali miljone....

poleg tega jih ni ravno veliko in tudi niso pretirano dolge... mene niso kaj dosti motile... V primerjavi s 5 minutnimi bloki včasih na ES je to minimalno... a tam pa nikogar ni motilo? mogoče zato, ker ni bil slovenski program, pa ni blo tko fino šinfat?

Ko ni bilo GP-ja na slovenskih kanalih je bilo tolk jamranja... zdej je pa problem 3x po par minut potrpet zaradi oglasov? mate na motogp.com za 100€ na leto brez oglasov, pa plačite... zastonj lahko gledate, pa vam še kar ni všeč... matr...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

maaaa, ne maram bit nergac. pac nasih komentatorjev ne komentiram vec. Zakaj? ker delajo zelo simpaticen spremljevalni program. Ker delajo s srcem. Ker cenim njihov trud. Ampak, a tebi se zdi njuno komentiranje dobro?

Lej, ni mi treba bit vrhunski kuhar da vem, kdaj so spageti razkuhani. in ce mi take postrezejo v se tako lepem ambientu, na se tako lepih kroznikih, jim gladko povem da so nesposobni.

 

to zato, ker si en italjanar :D drugače si tega ne znam rrazlagat, ker ni slovenca ki nebi maral razkuhanih testenin :D hahah :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na mest Lorenza bi lohk padu Pedrosa...nebi blo nobene škode :BUA:

Kako mores nekomu zeleti, da bi padel? Sramota!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako mores nekomu zeleti, da bi padel? Sramota!

 

saj je drugemu zazelel da nebi!!!  :stupid:

da tega ne skapčaš, sramota!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lorenzo je priznal, da je padel po svoji krivdi.

Ne, res je sramota, da želiš nekomu padec. Pa če to razumeš, al ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matr ste dosadni s temi reklamami. a bi lahko 1x dojel, da mogoče morjo bit, da se financira prenos? sej lahko vsak od vas skešira, pa reklam preprosto ne bo... nevem kaj še čakate, pametni ste dost, da bi vam ljudje že zarad tega šenkali miljone....

poleg tega jih ni ravno veliko in tudi niso pretirano dolge... mene niso kaj dosti motile... V primerjavi s 5 minutnimi bloki včasih na ES je to minimalno... a tam pa nikogar ni motilo? mogoče zato, ker ni bil slovenski program, pa ni blo tko fino šinfat?

Ko ni bilo GP-ja na slovenskih kanalih je bilo tolk jamranja... zdej je pa problem 3x po par minut potrpet zaradi oglasov? mate na motogp.com za 100€ na leto brez oglasov, pa plačite... zastonj lahko gledate, pa vam še kar ni všeč... matr...

 

Letos imam motogp video pass, lansko leto sem imel Voyo. Dodana vrednost videopassa je vsekakor visja in posledicno tudi cena za letno narocnino ni previsoka. Preden sem vzel sem zelo kolebal, zdaj pa vem, da je vredno denarja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no da ne bo pomote... videopass na motogp.com je vsekakor vreden svojega denarja... tud tisti za 140€ z multiscreenom je zakon... čeprav potem med dirko opaziš, da ti kaj dosti ne koristi, ker vsega tko al tko ne morš vidt, pa bit pozorn... samo če pa kaže rossiča na 8em mestu, kako ga prehitevajo, potem pa prav pride hahah :P

samo pravim, da ljudje lahko pred tv zastonj gledajo prenos, pa se pritožujejo ker so reklame vmes... pa to je skoraj tako neumno, kot da bi se pritoževal v trgovini, da je butasto, ker moraš kruh plačat... :D kar mogoče po eni logiki je butasto, ampak sigurno za to ni odgovorna trgovina (da se ne bo spet kdo vtaknil v eno stvar, k sploh veze nima)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!