Skoči na vsebino

KTM 950 SM-R


Ktm Supermoto

Priporočene objave

Evo ventili pregledani vse BP:)

Imam pa novo vprasanje ali kdo mogoce ve ali sportni izpuhi iz 950-990 adveture pasejo na supermoto, ce gledam po slikah bi moralo pasat...hocem bidat ene izpuhe v angliji pa se bojim da nebi gor pasalo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Roli pašejo ,za cevi pa nism ziher! Za koliko in kje si potem poštimal ventile?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motocenter langus, ugodno, pa prisel je po motor in ga se nazaj pripeljal. Mojster je res postenjak, vse kar rece tocno tako naredi. Malo je takih.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

jaz bom narocil shell advance ultra 15/50

ga iz tujine dobim precej ceneje kot pri nas, nekateri pravijo da je celo boljši kot motorex za ktm mašine...imel sem ta olje že v ktm 640sm pa je delal ko šus...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz bom narocil shell advance ultra 15/50

ga iz tujine dobim precej ceneje kot pri nas, nekateri pravijo da je celo boljši kot motorex za ktm mašine...imel sem ta olje že v ktm 640sm pa je delal ko šus...

 

hvala!

 

mislim da bom jaz tudi kar tega nalil :)  je pa kar razlika v cenah na nekaterih slovenskih spletnih prodajalna najceneje sem ga najdo za 13 Eur na liter, pa vse do 19Eur  :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz dobim 4 litre za 35e!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mas ZS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz dobim 4 litre za 35e!

 

 

kje pa boš to naročil?

 

 

Mas ZS

 

Ljubim take "skrivnostne".

Če imaš robo, ki je padla s kamiona, je pametneje, da to zadržiš zase, če pa imaš dobrega trgovca, ti bodo vsi, vključno z njim, hvaležni za reklamo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nism vedu da je olje aktualno za krajo...jao...kolicina in tujina in cena je tu! Raje povej da te rita pece ker nimas ti tazga vira in placas litr 16e!!!

Popravljeno . Popravil aselak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene rita nič ne peče, ker sem odrasel in si jo brišem. Olje vlivam Bardahl po 9 eur (se mi zdi) in sploh ne vem, če je to dosti ali malo, ker imam na to malo drugačne poglede.

Mi je pa smešno, ko se folk gre te infantilne "jaz pa nekaj vem, pa ti ne povem" fore. Že splošni občutek spodobnosti ti pove, da ali nekaj poveš ali pa si pač tiho, ker drugače izpadeš "smart-ass".

Nimam pa namena smetit teme, zato te lepo pozdravljam.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aselak,praviš količina in tujina,no pa lohk še za kakšnega naročiš pa bo količina še večja in marsikdo ti bo hvaležen :yes:

Če se pa ukvarjaš s preprodajo ,te pa razumem ,da ne razkriješ vira,samo vseeno bi pa lahko ti potem prodal za kaj ugodnejšo ceno kot je tu v slo pa nekaj zaslužiš in ta tretji dobi nekaj popusta in vsi smo zadovoljni ;)

 

P.S. aja,pa nobenga ne rabi potem rit pečt:-)

Popravljeno . Popravil Kmet2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da mi ne bote jokal in pametoval...in ja nisem preprodajalec...

www.ebay.de and go search! in  še to tuakj se ne gre zato kaj kdo ve pa ne pove ampak je tema o ktm 950 sm...in ne o oljih na splošno ki jih kupujete, zato obstaja druga tema.

Popravljeno . Popravil aselak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aselak ,pa to je povezano,saj je govora o dotičnem motorju in katero olje bi dali v ta stroj in ne samo o olju.

Drugače pa hvala za link :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No saj sem ti razlozil prek ZS.;)

Popravljeno . Popravil aselak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lp. sem lastnik KTM 950 sm in mi pri zagonu nekaj grdo zaropota. zaropota v območju motorja oziroma štarterja in zaropota samo v primiru ko ga toplega prižgeš z zauhom ali ko mrzlega prižigaš brez zauha in pa ce na mestu crkne in da ni ugasnjen z izklopom. komu dela podobno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni ne.hm poglej v kaksnem stanju je starter.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na to sm tud jaz prvo pomislil,ampak ne starter kot (stator,,rotor) ampak avtomatt,ki ti potiska zobnik za štartat,mi smo temu včasih rekli vilice!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No jaz sem isto mislil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sam meni ga nič nikamor ne potiska ker ni tisti štarter ki ga ven vrže in zavrti ampak je zobnik pritrjen na osi in se nikamor ne premika (no le v smeri zagona) ven ter notr, a kdo pozna dekompresor ker je varjanta da bi bilo to zanič oziroma zapacano in naj nebi odprlo ventila ter zato nazaj zavije in jih dobi štarter po p.....  sicer bom jutri zamenjal ležaja na katerem sta zobnika ki prenašata zagonsko silo iz štarterja ter na motor. Motor ima sicer 11tisoč vendar je nekaj časa stal vsaj 1leto in pol.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

11kkm pa to je novo za takšen motor......drugače pa mislimo vsi 3 isto samo vsak drugače interpretira ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bomo vidli kaj bo tekom tega tedna, trenutno čakam na motorno olje, zavorno olje, filtre, svečke in tista dva ležaja in potem poskusim z ponovnim vžigom pa upam da ne bo usekalo. če pa seveda bo spet isto ga pa peljem v Grosuplje k Selešu pa naj se oni mal ubadajo z njim ker toliko znanja pa nimam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bomo vidli kaj bo tekom tega tedna, trenutno čakam na motorno olje, zavorno olje, filtre, svečke in tista dva ležaja in potem poskusim z ponovnim vžigom pa upam da ne bo usekalo. če pa seveda bo spet isto ga pa peljem v Grosuplje k Selešu pa naj se oni mal ubadajo z njim ker toliko znanja pa nimam.

Ta motor sigurno nima več dekompresorja ima za zagon na prenosu takoimenovani prosti tek v obratno smer (freilauf) in ta je problematičen-defekten !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok, hvala za odgovor da dekompresorja nima ker se na to res ne spoznam. in imaš kak predlog kako ta problem rešit ali ga zapeljem na servis.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!