Skoči na vsebino

Dakar 2014


Whiskey

Priporočene objave

Saj nej bi deloval, edin Como pa Jordija ne kaže ki sta prvi in drugi.... ostalo naj bi štimalo.... po polovici Miran fantastično 14. mesto če upoštevam še omenjena.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jep, Miran ga pa danes piči....brum brum bruuuum :)

 

 

 

tu pa še Speedbrainov kit za BMW :

http://www.bmw-motorrad.si/com/en/index.html?content=http://www.bmw-motorrad.si/com/en/motorsports/rallye_dakar/bikes/g450x.html&notrack=1

Popravljeno . Popravil IBA
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

Vroča novica direktno s terena: drugi del današnje hitrostne preizkušnje je zaradi izčrpanosti dirkačev (tudi najboljših!) in pomanjkanja helikotpterjev ODPOVEDAN, zato bo kot kaže danes obveljalo odlično 12. mesto!
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da je drugi del odpovedan je objavljeno tudi na uradni strani, rezultati so pa nekam čudni...Stanovnik danes 28, skupno 41.

..na eni razpredelnici manjka Coma, na drugi Barreda, tako, da malo dvomim, če je to že uradno?

...je pa menda Barreda nekje zgrešil traso?

Popravljeno . Popravil vandrovec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bravo Miran. !kateemi mičkeno pušijo!, trenutno.

keri motorji so pa ti SPEEDBRAIN?? kaj je to?

Ne ga lomt??! :kva1: ...edin cigare k čakajo druge :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jordi danes drugi.... :OK:

 

Jordi ima asistenco in motor non stop v Maroku. To pomeni skoraj vsak teden trening po Erg Chebiju in pistah okoli Merzuge in Zagore.

 

 

Tafraoute, nekje na pisti med Merzugo in Zagoro... Nov 2013

post-2898-0-64332800-1389294337_thumb.jpgpost-2898-0-54399400-1389294425_thumb.jpg

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

svaka čast Miranu... drugače pa sm pogledu tole serijo Charlie Boorman-a ..... a ni dost da trpim k se nevozm pol pa gledam to in .... ahhh... HUDO

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sat in the shade of the tent at the finishing line of the special stage, Eric Croquelois is drinking as much cold water as the amount he pours into his empty camel-back. This is because it got very hot for “Croquette”, as he is known by the entire bivouac, on the route from San Miguel to Tucuman during the 5th stage.

 

  • 3-s.jpg
  •  

“It's my 11th Dakar and I've never seen anything like that: a hard first day, a super hard second day and it just keeps getting worse! I dread to think what's in store for the 6th stage... Going to the moon, perhaps!” laughs the pillar of the pack of French bikers. “I rode Zouerat-Tichit in 2005 and they said this was going to come close. Well, they weren't lying! As if the mountains weren't enough, then we had high mountains! For someone like me who lives at sea level and is asthmatic, I can tell you it wasn't easy to pick up the bike at 4,000 metres in altitude! Especially since I forgot my inhaler! Mind you, that was nothing compared to today! When you don't make much progress, that leads to over-consumption. Also, I lost the cap to one of my fuel tanks and obviously some petrol. As a result, I ended up out of petrol, in the middle of the Pampa in scorching conditions on the first part of the day's special. I got a big fright, especially when I saw that I didn't have any more water! So, I took off my coveralls and went to look for some petrol on foot... 2 km further on, I bumped into a local who helped me out, so I returned to my bike and set off again following a truck, but I was literally dying of thirst. Fortunately, I saw a helicopter that had set down further ahead. I went to see them and they gave me some water. I drank quite a lot and rested for half an hour before finishing and finding out that the second section had been cancelled. It was a good thing too, believe me! That said, I'm still here and ready to see what tomorrow has in store for us!”

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja letos so jim dali vetra... tudi Peterhansel je rekel, da je eden težjih, če ne najtežji rally v njegovi karieri

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj zvečer je bilo v Eurosportovem prispevku lepo prikazano, kako domačini lepo pomagajo. 

En model je rekel, da rad dirka z motorji itd... samo, da pač nima denarja za Dakar (ok, mogoče tudi jajc) in ker je po izobrazbi mehanih pač pomaga kjer lahko.

Nice!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se mi zdi, de je ta radlerčk zgubljen. 

To pa še ne .. sej smo šele na polovici.. še ne... še vedno lahko zmaga

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ktm mečeš po tleh pa mu ni nč,Hondo sam pogledaš narobe pa že gori :P

Marčič jo je pa fajn dobr odnesu,je kar lepa klančina tam dol :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!