Skoči na vsebino

Dakar 2014


Whiskey

Priporočene objave

Super! 

Stanovnik lepo napreduje, danes že končal in je skupno trenutno že 27. 

Da bi mu le tehnika služila še naprej. 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super! 

Stanovnik lepo napreduje, danes že končal in je skupno trenutno že 27. 

Da bi mu le tehnika služila še naprej. 

6. etapa, Tucuman-Salta, 34, mesto, skupno 28. mesto   trenutno

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si bom na konc tekme vzel 5 min. časa, da nardim mal statistike. Pa, brez zamere :beer1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 
 · ·
  • 1117599_100001006849048_1913460181_q.jpg
    Darko Martinčič Vendar pa to ni bila edina današnja žrtev Dakarja: smrt je kosila tudi med sedmo silo. V avtomobilu, ki je zgrmel v prepad, sta življenje izgubila argentinska novinarja, ki sicer nista bila uradno akreditirana za spremljanje preizkušnje. Ob njiju sta bila v vozilu še dva fotografa, ki so ju poškodovana prepeljali v bolnišnico.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je kje kakšna dobra www stran z dnevnimi povzetki celotnega Dakarja, ki piše ne le o številkah ampak tudi o zgodbah. 

 

Poslušat tega komentatorja na Eurosportu mi gre že tolk na živce, ker tip momlja za popizdit, da ga komaj razumeš... mater...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je kje kakšna dobra www stran z dnevnimi povzetki celotnega Dakarja, ki piše ne le o številkah ampak tudi o zgodbah. 

 

Poslušat tega komentatorja na Eurosportu mi gre že tolk na živce, ker tip momlja za popizdit, da ga komaj razumeš... mater...

 

Se podpišem. Torej, kdo pozna kašno primerno stran za spremljavo Dakarja. Tud Ališiča lažje poslušam kot tega momljača na Eurosportu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se podpišem. Torej, kdo pozna kašno primerno stran za spremljavo Dakarja. Tud Ališiča lažje poslušam kot tega momljača na Eurosportu.

Na googleplay je aplikacija Dakar2014. Vsi pomembni podatki so pa se ksn video od vsake etape.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poglejte si malo rally Budapest - Bamako, ce so vam vsec retro scene. Tu prav zelijo da se pride s starimi vozili, če si dovolj ekscentričen, imaš brezplačno prijavo. Zanimivo res. Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se podpišem. Torej, kdo pozna kašno primerno stran za spremljavo Dakarja. Tud Ališiča lažje poslušam kot tega momljača na Eurosportu.

lahko mal tud tukej pogledaš, meni je kr ok povzetek napisan: http://www.redbull.com/en/motorsports/offroad/events/1331620121943/dakar-2014-rally?wtk=amc13875390706719&gclid=CIyp_aeG-7sCFQkd3godHGgAAw

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobr je za svoja leta. Še zmeri drži konstanten zaostanek kot pred 7 in več leti.

 

p.s. Verjetn Coma ne more več napredvat :-)

Popravljeno . Popravil Whiskey
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Napreduje. Danes je bil 28. Skupno je sedaj tudi 28.

http://www.dakar.com/dakar/2014/us/stage-8/rankings/overall-bikes.html

 

Včeraj je bil 39., res pa je, da je sedaj 28.

Vsi okoli njega so konstantni vozniki. Na račun svojih izkušenj pa zna pridobiti še kakšno mesto. Cilj, ki si ga je pred leti zastavil, da bi končal dirko med deseterico, pa je verjetno postal precej nedosegljiv.

 

Bomo videli kaj se bo zgodilo na Dakarju 2015, ko naj bi nastopil Sašo Kragelj, ki bo imel zagotovo hitrost, manjkale pa mu bodo izkušnje...

post-570-0-49138900-1389691516_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se Kragelj ne bo preveč nestrpno zagnal in izpadel v prvi polovici, potem zna bit res zanimivo. 

 

Še ena nagajiva:

peskanje.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se Kragelj ne bo preveč nestrpno zagnal in izpadel v prvi polovici, potem zna bit res zanimivo. 

 

Še ena nagajiva:

peskanje.jpg

JOHAN    PEDERO .

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

 

Bomo videli kaj se bo zgodilo na Dakarju 2015, ko naj bi nastopil Sašo Kragelj, ki bo imel zagotovo hitrost, manjkale pa mu bodo izkušnje...

 

 

Po moje pri nas ni nobenega ,ki bi izpeljal  Dakar do konca ,ker so vsi  kratkoprogasi  ,Dakar pa je   maraton.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!