Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2014


trebor

Priporočene objave

če mal koristnih nasvetov podelim:

 

1. Ko se z bumbarji ob 10 uri na OMV v Postojni skregaš, kdo bo bolj počasi vozil, potem si še ob 12 uri nekje v Ajdovščini

2. Nekje na primorskem je kraj Erzelj

3. tu so posledice počasne vožnje

 

66851_640948222641400_590046724_n.jpg

 

4. če bi Sneci videl v kaki formaciji Italijani vozijo ( po trije vštric), ne bi več pljuval po čredno usmerjenih Slovencih :D

 

5. Če imaš srečo, ti bo sendvič v Medveji častil Bred i Pita

 

1621981_640948095974746_648966361_n.jpg

 

6. V Opatiji je tut priročen bankomat, tako da je starejši gospod Pik lahko dvignil 4€ keša

 

10003478_640948272641395_1600861124_n.jp

 

7. Če dovolj dolgo sediš na ridah, prileti tut Osa in časti, majkemi sve....... :D

 

Lep dan je bil :P

Tale sedma postavka pa nebo držala!  :ras:

Osu se je prpelu . . . . častu!??  :?   :P   .)

I nemoj da se kuneš . . . . čim se kuneš . . . . TI SLAŽEŠ!  :ras:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sem šel pa samo malo utečt nove copatke od Yamahe in malo povohat morje do Kopra.

 

Današnje zvočno ozadje pa je ustvarjal LudiLuka z Laverdo  :OK: . Še dobro da nisi moj sosed  :grim

 

attachicon.gif20140330_152005 (Large).jpg attachicon.gif20140330_152034 (Large).jpg

 

Obenem izkoriščam to priložnost, da se tukaj javno zahvalim Damiju34, ki mi je na Črnem Kalu častil čaj z limono  :OK: .

Hvala. Se priporočam.

 

 

Pa še postanek v Kopru

 

attachicon.gif20140330_162123 (Large).jpg attachicon.gif20140330_162139 (Large).jpg

:blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker je najbolje, da za svoj RD ne plačaš nobenmu kave, pol spizidiš po svoje na enu bišteku

 

10150581_641057712630451_262027689_n.jpg

 

Na koncu mi je pa še zaupal, da je tole selfie njegove žene!!

 

Neprecenljivo

 

1. Vse naj ob RD!

 

2. Selfie njegove žene? Po silhueti sodeč, ma dober štel!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

162198164094809597474664.jpg

Zanimivi motoristi

Bred i Pita
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes naredil nekaj metrof ....  Ena slika današnjega vtisa .... šmrk.

 

20140330_190912_resize_zps335e715a.jpg

Olynth  :yea1:   

 

...moj najboljši prijatelj....  :grim

 

Danes nič vtisov, čakam pa da moja sopotnica včerajšne spiše ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 9 štart proti Lj, prva pauza OMW Postojna, kjer nas je blo cca 10.

 

20140330093547.jpg

 

Spijemo kafe in ga pičimo naprej.

 

20140330094524.jpg

 

Ko pridemo v Lj pa zaje**** izvoz in krožimo da pridemo nazaj na glavno cesto skozi Lj proti BTC-ju. Ko se znajdemo in najdemo BTC gremo v Kratochwill in pojemo kosilo. Seveda pade fotka na naše presenečenje praznem parkirišču. :D

 

20140330125554.jpg

 

Za nazaj spet FOČK in OMW poln do konca. 

 

20140330144538.jpg

 

Pol pa proti domu, med Divačo in Kozino pa taplavi ustavljali u nasprotni smeri (od Kozine proti Divači) in lih ko sm šou mimo so ustavli skupino 4 al 6 (kdo od tukaj?). In za konec še POČK in spet use polno je bilo. Videno vas je blo res dosti, prepoznal sm pa samo luka na Laverdi, BMWrider-ka na OMW Postojna, Igor je vidu mene, js njega žal ne (naslednjič ko me vidiš me rukni da dam za kafe-to pa itak velja za use:D )

Nabralo se je okoli 300km, uživancija na lep dan.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mojmu kolegu. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

StrajnaR je nabavu nov stroj, smo mogli it na testno vožnjo!  :OK:

 

Odlično se obnese tudi v enduro vodah, sam poglejte ta šoder ...  :ninja:

 

Najdaljša enduro fura, 6,5m šudra. Res dobr se obnese, nimam kej rečt :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lj, Postojna - črpalka in takoj gas naprej. Piran, Portorož, kjer je tašča častila pol pice. Seveda sem se moral oddolžiti s kofetom v hotelu Riviera, nato pa gasa nazaj. Ženi je bil strašno všeč WC v hotelu  :eek:  :yes: .  Slikal nisem nič, ker ste že vsi videli, kako izgleda pumpa v Postojni, morje v Piranu in Portorožu, ter ovinek pri Vikiju  :yawn:  :P . Žal mi je le, da nisem ploščic v stranišču slikal  :naughty:  :lol1: . Naklepal sem 272 km.

 

 

LP Robert

Bil 4 dni v hotelu Riviera (žal z avtom) in gledal eno rdeče belo hondo na pločniku. Je to bila tvoja?

Za WC ne vem, v kopalnici pa so krasne rjavo zlate ploščice.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil 4 dni v hotelu Riviera (žal z avtom) in gledal eno rdeče belo hondo na pločniku. Je to bila tvoja?

Za WC ne vem, v kopalnici pa so krasne rjavo zlate ploščice.

 

Če misliš na starejšo belo-rdečo cbr-ko je to motor od nekoga iz Pirana mislim, da je tudi tle na forumu. Jo gledam skorej usak dan ko gre v(iz šole.  :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sem šel pa samo malo utečt nove copatke od Yamahe in malo povohat morje do Kopra.

 

Današnje zvočno ozadje pa je ustvarjal LudiLuka z Laverdo  :OK: . Še dobro da nisi moj sosed  :grim

 

attachicon.gif20140330_152005 (Large).jpg attachicon.gif20140330_152034 (Large).jpg

 

Obenem izkoriščam to priložnost, da se tukaj javno zahvalim Damiju34, ki mi je na Črnem Kalu častil čaj z limono  :OK: .

Hvala. Se priporočam.

 

 

Pa še postanek v Kopru

 

attachicon.gif20140330_162123 (Large).jpg attachicon.gif20140330_162139 (Large).jpg

Jst sem šel pa samo malo utečt nove copatke od Yamahe in malo povohat morje do Kopra.

 

Današnje zvočno ozadje pa je ustvarjal LudiLuka z Laverdo  :OK: . Še dobro da nisi moj sosed  :grim

 

attachicon.gif20140330_152005 (Large).jpg attachicon.gif20140330_152034 (Large).jpg

 

Obenem izkoriščam to priložnost, da se tukaj javno zahvalim Damiju34, ki mi je na Črnem Kalu častil čaj z limono  :OK: .

Hvala. Se priporočam.

 

 

Pa še postanek v Kopru

 

attachicon.gif20140330_162123 (Large).jpg attachicon.gif20140330_162139 (Large).jpg

Jst sem šel pa samo malo utečt nove copatke od Yamahe in malo povohat morje do Kopra.

 

Današnje zvočno ozadje pa je ustvarjal LudiLuka z Laverdo  :OK: . Še dobro da nisi moj sosed  :grim

 

attachicon.gif20140330_152005 (Large).jpg attachicon.gif20140330_152034 (Large).jpg

 

Obenem izkoriščam to priložnost, da se tukaj javno zahvalim Damiju34, ki mi je na Črnem Kalu častil čaj z limono  :OK: .

Hvala. Se priporočam.

 

 

Pa še postanek v Kopru

 

attachicon.gif20140330_162123 (Large).jpg attachicon.gif20140330_162139 (Large).jpg

Pozdravljen, opravicujem se, ker sem vama s kombijem nekje pred Križem na Krasu, upočasnil ritem vožnje, vendar Kitajskih gostov po Krasu pač ne moreš voziti kot krompir. Zanimivo pa je bilo, da sem jim moral razlagati motor Laverdo. Riżotkoti od Italjanov poznajo le Ducati. In razložiti jim prestižnost te znamke v 70 letih prejšnjega stol. je bila misija nemogoce. Jutri jih bom pa za slovo od Slovenije podražil z mojim bavarcem.

Vsekakor sta nam popestrila turistični izlet po Krasu. Enako kot tudi vsi ostali motoristi, ki smo jih srecevali po Krasu. Obzalujem le, da tokrat nisem mogel biti v vasi vlogi.

Srecno

Toncek

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

 
 
CTRL + Q to Enable/Disable GoPhoto.it

Načrt Celje-Ljubelj-po Steierland-Vič-Celje. :grrr

V Celju je bilo mrzlo , zato sprememba načrta v Ljubljani.

Grem v Medulin. Vse OK. Bikerov malo morje , na OMV v POstojni tudi sebe v ogledalu srečo.

Nazaj grede pri Vikiju pomalical in na OMV v Postojni natankal.

Na ridah pa...... :angryrant1: .

Pri prvi lasnici sprednji zobnik rekel dost te mam.

 

Asistenca in gremo domov.

 

Do takrat pa užival ob pogledih na vožnje "mojstrov".

 

Naslednjič vzamem stol , kokice , pivo Laško in v prvo vrsto na ogled.

 

 

 

No, vsaj nekje sredi nicesar ti ni crknil.

Sicer pa tudi ce bi se ustavil nisem imel kako pomagati, pa sem najbrz sel mimo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, vsaj nekje sredi nicesar ti ni crknil.

Sicer pa tudi ce bi se ustavil nisem imel kako pomagati, pa sem najbrz sel mimo.

Glede na voženje z kamionom po Sibiriji , je tole danes mala malca .

Mobiteli in asistenca je v takšnih primerih  zakon. Vleka je bila v pol ure pri meni .

Kar nekaj se jih je pošteno podilo gor in dol.Tudi z dekleti zadaj.

Med vožnjo nimaš časa uživat ob pogledu na vožnjo drugih.

Tako , da je pol ure hitro minilo.

Popravljeno . Popravil kamionar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljen, opravicujem se, ker sem vama s kombijem nekje pred Križem na Krasu, upočasnil ritem vožnje, vendar Kitajskih gostov po Krasu pač ne moreš voziti kot krompir. Zanimivo pa je bilo, da sem jim moral razlagati motor Laverdo. Riżotkoti od Italjanov poznajo le Ducati. In razložiti jim prestižnost te znamke v 70 letih prejšnjega stol. je bila misija nemogoce. Jutri jih bom pa za slovo od Slovenije podražil z mojim bavarcem.

Vsekakor sta nam popestrila turistični izlet po Krasu. Enako kot tudi vsi ostali motoristi, ki smo jih srecevali po Krasu. Obzalujem le, da tokrat nisem mogel biti v vasi vlogi.

Srecno

Toncek

Živjo. Ne skrbi. Očitno ni bilo nobene panike ker se ne morem spomnit nikakršnega oviranja :) A to je bilo ko smo leteli proti obali ali med vračanjem. No drugič upam da se pa srečamo pri vikiju pa za opravičilo častiš kfe :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!