Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2014


trebor

Priporočene objave

Celje-Radlje-Celje

 

Rezultat: Futka ma spet cestne gume.

Wajdušna-Gumoflik-Wajdušna

Rezultat: Ninđica ma novo angelsko GTejko :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Wajdušna-Gumoflik-Wajdušna

Rezultat: Ninđica ma novo angelsko GTejko :D

Včeraj peljal CBFko iz Maribora v Malo Pirešico k mehaniku, ki bo namestil ''radeljske'' angelice GT, menjal svečke, olje, filter, zavorne ploščice...s solzami v očeh jo dvignem spet v soboto. Kako se obnesejo, prvi vtis Angel GT? Sva dobro kupila?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro sta kupila :OK:

Jaz sem poradiral že ene tri komplete,...tudi danes je že nova GT-jka pripravljena za montažo. Žal pa bo na štart še malo počakala... 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro sta kupila :OK:

Jaz sem poradiral že ene tri komplete,...tudi danes je že nova GT-jka pripravljena za montažo. Žal pa bo na štart še malo počakala... 

Mal bom še počakal predn jo pohvalim. 30km odpelu, spucana je,odzivna tudi lepo, edin boki se mi pa zdi da so slabši kot jih ima T30. Bom počakal kako daljše preganjanje po jadranki, al pa bom mal po ridah potreniral, pa bo prec rezultat a jo trže al ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me prav zanima, kako se bo tebi dopadla...je pa res, da je tvoj mopi tudi malo močneši kot moj in tudi bolj športno naravnan.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Počk

post-18923-0-95889800-1394799985_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No jaz sem bil malo višje od vikija... že 2 dni se vozim mimo pa samo en dan je bila ena R6, po cesti pa kar nekaj motoristov... čez kake pol urce grem spet malo...

 

dsc2817-large.jpg

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prvo počk z Damijem  ( :) ).

Danes pa KP-Viki-Postojna(omw)-Ride-Postojna-Viki-KP.

 

Prvi počk, si sposodim kr sliko od Damija
post-18923-0-95889800-1394799985_thumb.j

 

Pol ride

 

20140314150701.jpg

 

in pa Viki za nazaj.

 

20140314162945.jpg

 

Lepo je blo. :D  :OK:

Popravljeno . Popravil Bear
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Plan dne a je bil srečanje na bencinski v Žalcu, ker sem šel zjutraj dvignit motor na servis k mehaniku na Pirešici...prispel sem prvi in kaj hitro zaključil turo..namreč na grd način sem odkril hudo hibo moje nove Givi Maxie 3 - če je kovček odprt in ga zakleneš, ključe vržeš v kovček in ga zapreš...BRAVO, kovčka ne moreš več odpret. Kolega je tako šel na en krog okrog Savinjske, jaz pa sem mojega fotra, ki živi v Žalcu, poslal v moje stanovanje v MB po rezervne ključe. :-) Kakšni 2uri kasneje smo končno nadaljevali pot, proti domu. Žalec, Dobrna, Vitanje, Dolič, v Dravograd na kavo in malo občudovat elektrarno ter domov.

P.S. Givi, j**** ti vse po seznamu. :-)

post-38903-0-82718800-1394904065_thumb.jpg

post-38903-0-53720000-1394904093_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Plan dne a je bil srečanje na bencinski v Žalcu, ker sem šel zjutraj dvignit motor na servis k mehaniku na Pirešici...prispel sem prvi in kaj hitro zaključil turo..namreč na grd način sem odkril hudo hibo moje nove Givi Maxie 3 - če je kovček odprt in ga zakleneš, ključe vržeš v kovček in ga zapreš...BRAVO, kovčka ne moreš več odpret. Kolega je tako šel na en krog okrog Savinjske, jaz pa sem mojega fotra, ki živi v Žalcu, poslal v moje stanovanje v MB po rezervne ključe. :-) Kakšni 2uri kasneje smo končno nadaljevali pot, proti domu. Žalec, Dobrna, Vitanje, Dolič, v Dravograd na kavo in malo občudovat elektrarno ter domov.

P.S. Givi, j**** ti vse po seznamu. :-)

sem že slišal za tak primer, da so v nov kovček vrtali ključavnico. jest imam preventivno med orodjem rezervni ključ... :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes naredila z boljšo polovico 300 in nekaj km. Če bi bil sonček bi bilo idealno. Bilo je prijetnih 14 stopinj ampak jih je pokvaril veter. Drugače pa super :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem že slišal za tak primer, da so v nov kovček vrtali ključavnico. jest imam preventivno med orodjem rezervni ključ... :ninja:

Kolega ima stari model Maxie in sva potem poskušala, pa tam tega ne moreš naredit. Imel sem jo drugič na motorju in preden sem motor peljal na servis, sem šele vzel rezervni ključ ven in ga dal v predal. Če bi hkrati zaklenil oba ključa.. :-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LJ - PO - KP - Buje - Umag - Portorož - Črni Kal - PO - LJ ... cca 350 km ... vitisi ... :010:

 

:krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

21540540.jpg

 

21540541.jpg

 

 

 

 

 

 

Včeri sem bila preveč utrujena, tako da objavljam svoje vtise danes  ^_^

 

Okoli 11h se odločim, da bom šla v Mele, si ogledati razstavo Tropski raj, saj je odprta samo še do 23. marca. Vreme je bilo pravo, temperature super, družba pa tudi  :P

 

Ti niso zgornje moje slike nič znane? Sva bila z ženo v torek.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti niso zgornje moje slike nič znane? Sva bila z ženo v torek.

O ja :yes: , ko sem stala tam in debatirala, so mi bila ta korita v trenutku poznana  :D. In spomnim se, da sem se vprašala: zakaj dve fotki izpred vhoda in nobena od orhidej ali metuljev?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!