Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2014


trebor

Priporočene objave

Škoda, da se fotke potem barvno obdelajo, da so prav nagravžne zaradi kičastih barv.

Pusti tako kot je, pristno.

Lošem jebaču svaka dlaka smeta...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V bistvu gre za prevaro :) ker tako ne zgleda

A da si slab jebac, al da ti vsaka dlaka smeta?  :smoke:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mokro, toplo, predvsem pa zelo hudo.... Skok od starega morskega joda do frisnega snega.

Vilefranche-sur-Mer, Menton, po dolini Roye preko Col De Tende v Italijo do Piemonte-ja in nazaj.

Lazem... Zaradi snega Ni slo preko in je bila penetracija tunela neizogibna.

Skratka... Ce bi bilo suho, bi blo ze cist prevec kicast. :smoke:

 

A to zaviješ na prvi serpentini desno, ko pogledaš iz

 

     post-13666-0-32469900-1417653488_thumb.jpg    post-13666-0-15398000-1417653500_thumb.jpg  

 

  post-13666-0-51781100-1417653522_thumb.jpg ?    Oziroma, če greš iz tvoje smeri na zadnji levo, preden "penetriraš v tunel".

 

 

 

Kakšnega hudega prometa pa tamle čez ni - najbrž jih večina pride z italijanske strani gor?

 

 

 

 

 

Aja, še nekaj....si imel kakšna posebna očala -  da se megla vidi v barvah    :?  ali ..... :hmm: ?

:xx:

 

 

 

 

:yea1:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A to zaviješ na prvi serpentini desno, ko pogledaš iz

 

     attachicon.gifIMG_2263.jpg    attachicon.gifIMG_2266.jpg

 

  attachicon.gifIMG_2269.jpg ?    Oziroma, če greš iz tvoje smeri na zadnji levo, preden "penetriraš v tunel".

 

 

 

Kakšnega hudega prometa pa tamle čez ni - najbrž jih večina pride z italijanske strani gor?

 

 

 

 

 

Aja, še nekaj....si imel kakšna posebna očala -  da se megla vidi v barvah    :?  ali ..... :hmm: ?

:xx:

 

 

 

 

:yea1:

 Tako je.  Ce prihajas iz Italije, se po koncu tunela na prvi serpentini samo zapeljes naravnost. Trenutno ni nobene oznake in vse skupaj zgleda, ko da se bos zapeljal v blatno izogibalisce.

 Prometa je nekaj, samo se tunel izmenicno odpira in imas intervale prometa, vmes je pa "free run".

 

PS: megla v barvah? . . . pojma nimam o cem govors...sem namrec daltonist :smoke:   

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 Tako je.  Ce prihajas iz Italije, se po koncu tunela na prvi serpentini samo zapeljes naravnost. Trenutno ni nobene oznake in vse skupaj zgleda, ko da se bos zapeljal v blatno izogibalisce.

 Prometa je nekaj, samo se tunel izmenicno odpira in imas intervale prometa, vmes je pa "free run".

 

 

 

Ja, vem da je tale "luknja" urejena s semaforjem. Mislil sem na promet ČEZ prelaz - cesto,  koder si ti imel namen prečkati Tende! Cesta, vsaj na francoski strani, ni ravno za srečevat se z avtomoobili.

 

 

 

 

...PS: megla v barvah? . . . pojma nimam o cem govors...sem namrec daltonist :smoke:   

 

Sory - nisem vedel... :blush:

Si ne predstavljam, kako to izgleda...najbrž te moti že sama svetloba, ali....? Pa vendar - ali ni v megli s sončnimi očali vidljivost tudi zate manjša? Kot sem že rekel - nimam pojma! Samo čudno se mi je zdelo, zakaj si na selfiju v sončnih očalih, zadaj se pa vidi megla....!

 

....da ne bom preveč :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zarad fleša na fotoaparatu , daaa :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, vem da je tale "luknja" urejena s semaforjem. Mislil sem na promet ČEZ prelaz - cesto, koder si ti imel namen prečkati Tende! Cesta, vsaj na francoski strani, ni ravno za srečevat se z avtomoobili.

Sory - nisem vedel... :blush:

Si ne predstavljam, kako to izgleda...najbrž te moti že sama svetloba, ali....? Pa vendar - ali ni v megli s sončnimi očali vidljivost tudi zate manjša? Kot sem že rekel - nimam pojma! Samo čudno se mi je zdelo, zakaj si na selfiju v sončnih očalih, zadaj se pa vidi megla....!

....da ne bom preveč :topic:

Na prelazu samem ni bilo nikogar. Se zivali ni bilo na spregled. Ce pa ze bi srecal koga, bi se dalo zadevo resit skoraj na vseh serpentinah( v samem zavoju).

Ocala imajo polarizirana stekla. Z njimi je v megli, difuzni svetlobi vidljivost enormno boljsa.

Popravljeno . Popravil Nearrain
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaradi snežne slepote al pa ga grdobina ne oslepi

Kaj moraš vsepovsod smetit.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj in danes gor in dol po The Magistrali. Vreme ... lepše kot poleti ... najlepše. Upam, da zdrži še kakšen vikend (ali dva)  :OK:

 

attachicon.gifMagistrala oktober (1).JPG        attachicon.gifMagistrala oktober (2).JPG      

 

attachicon.gifMagistrala oktober (5).JPG        attachicon.gifMagistrala oktober (3).JPG   

 

 

Invazija naših motoristov. Domačini so spraševali, če imamo Slovenci podaljšan vikend  :grim 

 

Če se kdo najde:

 

attachicon.gifDSC_0005.JPG       attachicon.gifDSC_0027.JPG       attachicon.gifDSC_0028.JPG   

 

 

attachicon.gifDSC_0029.JPG       attachicon.gifDSC_0111.JPG       attachicon.gifDSC_0129.JPG

 

 

attachicon.gifDSC_0112.JPG     attachicon.gifDSC_0123.JPG     attachicon.gifDSC_0125.JPG

 

 

attachicon.gifDSC_0127.JPG

Hvala za utrinke z Jadranke! Prepoznali smo se! :kva2::yea1: Čudovita tura v prav takšni družbi in vremenu bp!

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidm da ti je Osarider zrihtal zadnji spoiler  :lol1:

Itak, tut Kawasaki uporablja zadnje tehnologije (vsaka podobnost z HP2 je zgolj naključje), ta je sicer še v razvoju, vendar je ideja kot sama že pritegnila nekoliko investitorjev, tako da pričakujemo v kratkem zagon poiskusne proizvodnje. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidm da ti je Osarider zrihtal zadnji spoiler  :lol1:

A zrihtam še teb enga za beflo i katiča?  :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A zrihtam še teb enga za beflo i katiča?  :kva2:

ja, njemu dej kr celo omaro gor :D

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A zrihtam še teb enga za beflo i katiča?  :kva2:

Prosm ne,več k maš več se lohk pokvari hihihi
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, njemu dej kr celo omaro gor :D

Ma njem bom cel dvokrilen regal zrihtu, da bo unikat! :OK:

Prosm ne,več k maš več se lohk pokvari hihihi

Kar Ata osa spatentira, to se ne kvari! Vrjem   :kva2:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zase se brigejta:-)

NE, PA SE NE BOVA!!!! :ras:  :fyou: 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!