Skoči na vsebino

Ducati 996 projekt za čez zimo (obnova)


ludiluka

Priporočene objave

malo pogledal... luka une špegle "za nič" komot prodaš, še posebaj če bojo prebarvani se pomoje nič ne vidi tistih mehurčkov tko da moje mnenje o takem laminuranju  :notworthy:

 

(samo potem boš mogu zmiri lačn vozit motor, boš naredu ekstras lahek motor pol se pa nabutau za kosilo pa bo vsa teža ki si jo odbil z ogledali in nosilcem akumilatorja šla v nič  :P )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah špegli so taki da v resnici zgledajo dosti slabše kot na slikah če bi jih malo pokital in pobarvat ni problema vendar so daleč od carbon looka probal sem jih narediti z infuzijo vendar neuspešno saj kalup ni narejen za infuzijo + komplicirana oblika in posledično moram uporabiti precej kontaktnega lepila in vse te stvari bi se videle  na končnem izdelku tako da upam da bom stvar rešil s tanjšim karbonom

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kalup za infuzijo za ta ogledala je nemogoče narediti ker more biti iz preveč delov, imeti pozicionirne luknje, luknje za vijake,... je pa še vedno opcija prepreg sam za to bi raje imel aluminjast kalup :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
Objavljeno (popravljeno)

No se malo brusenja da bo padla maska na tapravo mesto in bo :-D

post-24414-0-29311800-1399742132_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil ludiluka
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa je nazaj v enem kosu zdej bo pa barva sledila ampak morem pocakat da dobim nalepke da se lahko tapravo barvo zmesa :-)

post-24414-0-03381900-1399813699_thumb.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No nalepk še vedno ni :( Banda ciganska. Sem se pa zato še malo ukvarjal z masko  ena od stvari ki sem jo spremenil je ta da sem ji povečal vstopnike za zrak  :OK:  jutri ji prebrusim še površino potem bo pa pripravljena na barvo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj je pa ta moped zdej kot en pirat? v cem je point da ni ene luči? ker tko zgleds prou grdo.

na ta prvi sliki k je prsu u gražo je zgledu neprimerno boljs ku zdej to. magar ne bi nec naredu, bi blo bulsi.

Popravljeno . Popravil cikadina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej meni je ušeč tak. Pa pol ko bo grafika na maski bo lepo zgledalo ker če bi mel dve luči bi pol nalepk in grafike manjkalo pa še ene pol kile sm prišparal.

 

Pa da ne boste mislili da se sam nad motorjem znašam tud sebe sm za 10 kil shujšu tko da upam da bom kmalu na cesti :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

so tipi oblikovalci k cele dneve studirajo kako narest lep skladen motor..

in pole prides ti in reces da je tisto ku**** in neki spackas po svoje.

Popravljeno . Popravil cikadina
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah je folk ka gleda sam na zunanjost in lepoto in je folk ki gleda na preformance pač meni je cilj teme met motor čimbolj navit čimlažji s čimmanj nepotrebne šare z osnovnimi stvarmi glih tolko da je street legal ;)  Če bi blo po moje bi imeli take zakone kot jih imajo v angliji ki imajo daytime MOT in se lahko vozijo z dirkalnim motorjem po cesti edina stvar ki jo morejo imeti na motorju je mislim da štop luč in dušilec. Pa omejeno je med katerimi urami se lahko voziš (pač ko je svetloba)

 

Drugače pa tko grdi ljudje vozimo grde motorje :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No danes sem spet malo sestavljal in ugotovil da bi se dalo vstopne kanale še malo povečati. Tako da to sledi naslednji vikend

post-24414-0-10856000-1400428708_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam da dobim nalepke ta teden in šipco isto tako da lahko čimprej stestiram ali paša šipca v nulo na masko ali bo potrebno še malo brušenja. Nebi rad pobarval maske in potem ugotovil da kej ne štima :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če smem.

 

Namesto vstopnikov spodaj bi lahko naredil en vstopnik zrcalno od luči in bi obdržal simetrijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

Eko pa spet malo napredujem in upam da bo kmalu tudi koncan

Slike danasnjega napredka in ja barva je roza tako da se pridruzujem klubu pink motorjev :-D

post-24414-0-88145300-1403357520_thumb.jpg

post-24414-0-27371300-1403357561_thumb.jpg

post-24414-0-56954600-1403357590_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce bo slo ta teden s takim tempom naprej kot danes se zna zgodit da bo stvar naslednji teden ze skoncana

Sfinisirani kosi ki cakajo na barvo

post-24414-0-00064000-1403461470_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne bi rad izpadel pikolovski, poletje je.. torej je to bilo mišljeno projekt za dve zimi ?  :P

 

Za en mesec bom rok prekoračil :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa sem jo docakal sicer ni mi jasno kako je lahko prsla cela s kitajske zavita v eno tanko zascitno folijo in dana v vreco za smeti sem jo danes kmalu v kontejner nesel ko sem videl vreco od smeti pred vrati

post-24414-0-14902400-1403526274_thumb.jpg

post-24414-0-20895200-1403526301_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!