Skoči na vsebino

Nova spletna stran motosvet.com 2014


Priporočene objave

Dela dela... celo piše kaj narobe delaš.

 

A lahko mene, ki nisem glih informacijsko pismen razsvetljiš...kaj je to kar delam narobe.

 

Hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... STARO NAZAJ! ...STARO NAZAJ... STARO NAZAJ...

 

ok... 

 

mene pa najbolj moti ko odprem uvodno stran, pol pa novice (naslovnice) "bežijo" iz ekrana... predene preberem, pogledam, je že naslednja, pa spet naslednja... pol pa čakam, da pride spet prva, pa hitro kliknem, brez da bi uvod prebral, da mi spet ne "pobegne"...jao jao.. kdo si je zmislu dinamične spletne strani - živa bedarija...

 

PA NEHAJMO že jamrat... navadit se bo treba... sam trajalo bo trajalo... tole se vam res ni najbolj posrečilo... Pri zadnji prenovi res ni bilo jamranja kolikor pomnim.... mal ste bli zaletavi, se mi zdi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se tudi meni dozdeva da je jQuery interval prenizek

 

@codeine mogoce kancek visje pri slidih?

 

Lahko to uporabite

$('.carousel').carousel({
interval: 5000
}).on('slide', function (e) {
var xx = $(this);
setTimeout(function() {
xx.find('.active').next().find('.slab').slabText();
} , 0);
});

al pa menjate jQuery carousel parametre.

     data-cycle-slides='li'
     data-cycle-fx='scrollHorz'
     data-cycle-speed='500'
     data-cycle-swipe='true'
     data-cycle-paused='false'
     data-cycle-pause-on-hover='true'
     data-cycle-next='#top_news_next'

LP

Popravljeno . Popravil Aynach
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se tudi meni dozdeva da je jQuery interval prenizek

 

@codeine mogoce kancek visje pri slidih?

 

Lahko to uporabite

$('.carousel').carousel({
interval: 5000
}).on('slide', function (e) {
var xx = $(this);
setTimeout(function() {
xx.find('.active').next().find('.slab').slabText();
} , 0);
});

al pa menjate jQuery carousel parametre.

     data-cycle-slides='li'
     data-cycle-fx='scrollHorz'
     data-cycle-speed='500'
     data-cycle-swipe='true'
     data-cycle-paused='false'
     data-cycle-pause-on-hover='true'
     data-cycle-next='#top_news_next'

LP

 

Hvala. Ker res nisem veldel, kje se to nastavi. Kaj je to za en jezik in s čim ga naj sploh urejam. Ali bo notepad vredu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... STARO NAZAJ! ...STARO NAZAJ... STARO NAZAJ...

 

ok... 

 

mene pa najbolj moti ko odprem uvodno stran, pol pa novice (naslovnice) "bežijo" iz ekrana... predene preberem, pogledam, je že naslednja, pa spet naslednja... pol pa čakam, da pride spet prva, pa hitro kliknem, brez da bi uvod prebral, da mi spet ne "pobegne"...jao jao.. kdo si je zmislu dinamične spletne strani - živa bedarija...

 

PA NEHAJMO že jamrat... navadit se bo treba... sam trajalo bo trajalo... tole se vam res ni najbolj posrečilo... Pri zadnji prenovi res ni bilo jamranja kolikor pomnim.... mal ste bli zaletavi, se mi zdi...

 

Če si z miško na slidu se zadeva ustavi in ne beži nikamor. Poleg tega se lahko po slidu sam premikaš levo in desno, tko, da ni treba čakati na popolnoma nič.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala. Ker res nisem veldel, kje se to nastavi. Kaj je to za en jezik in s čim ga naj sploh urejam. Ali bo notepad vredu.

Bi ti odgovoril pa vidim da si vse prevec pameten.

Se opravicujem ker sem predlagal visji delay med slajdi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A lahko mene, ki nisem glih informacijsko pismen razsvetljiš...kaj je to kar delam narobe.

 

Hvala.

 

Probaj zbrisat kar imaš v polju "Domača stran"...

 

Hvala. Ker res nisem veldel, kje se to nastavi. Kaj je to za en jezik in s čim ga naj sploh urejam. Ali bo notepad vredu.

 

Đizus... Mal se umiri. Kolk si star? 11? Hotel je samo pomagat pri nekem banalnem problemu, katerega nisi znal oz. hotel rešit.

 

Očitno vam moramo bit uporabniki hvaležni, da smo lahko na tem foumu. Vsaj tako se nekateri iz osebja obnašate.

 

Pa linki od albumov, ki so v profilu ne delajo.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi ti odgovoril pa vidim da si vse prevec pameten.

Se opravicujem ker sem predlagal visji delay med slajdi.

 

Eno je predlagat višji delay med slidi, drugo pa je soljenje pameti kje se to nastavi in ostalimi blodnjami premikanja po slidih sem in tja, pavze če si z miško na slidu itd., kar je vse že implementirano in tudi deluje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Probaj zbrisat kar imaš v polju "Domača stran"...

 

 

Đizus... Mal se umiri. Kolk si star? 11? Hotel je samo pomagat pri nekem banalnem problemu, katerega nisi znal oz. hotel rešit.

 

Očitno vam moramo bit uporabniki hvaležni, da smo lahko na tem foumu. Vsaj tako se nekateri iz osebja obnašate.

 

Pa linki od albumov, ki so v profilu ne delajo.

 

Saj, sem se mu zahvalil, ker mi je povedal kje naj to nastavim in kako.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha, ok. Potem sem pa samo jaz zaznal podrkavanje v tvoji repliki... Nima veze... My bad...

 

Albume zrihtaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha, ok. Potem sem pa samo jaz zaznal podrkavanje v tvoji repliki... Nima veze... My bad...

 

Albume zrihtaj.

 

zgleda da tudi tebe malo podrkava :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha, ok. Potem sem pa samo jaz zaznal podrkavanje v tvoji repliki... Nima veze... My bad...

 

Albume zrihtaj.

 

Albumi zdaj delajo.

 

Itak, da gre za podrkavanje, tako kot gre za podrkavanje če nekomu soliš pamet kaj in kje naj spremeni nekaj v javascript kodi, ker baje kao ne znamo, pri tem pa nimaš niti najmanjšega pojma kdo je ta oseba, itd. Če bi normalno rekel, da naj povečamo delay pri slidih, kar je bilo tudi narejeno (zaradi "pritožbe" fereka, da prehitro letijo), verjetno tudi jaz ne bi tako odgovoril. Preprosto sem se mu zahvalil za njegovo soljenje pameti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako soljenje clovek bozji?

Mi je žal da sem karkoli napisal, se ti iskreno opravicujem da sem otezil tvoj tako naporen dan z nic drugega kot eno malo sugestijo + eno izmed idej kako bi se dalo "napakico" na hitro opdravit.

Res mi ni jasno od kod tebi ta prepotenten odnos do nekoga ki je (ce pogledas moje zadnje poste) podpiral in moderatorje in spremembo.

Sploh ni bil namen pametovat ampak z mojim minimalnim znanjem kar ga imam sem izbrskal v kodi kje bi se dalo to zamenjat, tako da VAM ni treba iskat.

 

In zato sem še kregan :c

 

Drugic bom prisel gor in samo z rokami vjugal po zraku in krical "OH NE TO NE DELA" namesto da se potrudim poiskat resitev za VAŠ forum.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako soljenje clovek bozji?

Mi je žal da sem karkoli napisal, se ti iskreno opravicujem da sem otezil tvoj tako naporen dan z nic drugega kot eno malo sugestijo + eno izmed idej kako bi se dalo "napakico" na hitro opdravit.

Res mi ni jasno od kod tebi ta prepotenten odnos do nekoga ki je (ce pogledas moje zadnje poste) podpiral in moderatorje in spremembo.

Sploh ni bil namen pametovat ampak z mojim minimalnim znanjem kar ga imam sem izbrskal v kodi kje bi se dalo to zamenjat, tako da VAM ni treba iskat.

 

In zato sem še kregan :c

 

Drugic bom prisel gor in samo z rokami vjugal po zraku in krical "OH NE TO NE DELA" namesto da se potrudim poiskat resitev za VAŠ forum.

 

Tudi meni ni jasen ta prepotenten odnos, da meniš, da ne vemo kje v kodi se kaj nastavlja in kaj čemu služi. Vsaj moje mišljenje je takšno, da preden nekomu soliš pamet, je morda pametno vprašati, če morda potrebuje pomoč ali pa je nekaj samo preprosto spregledal in/ali nastavil na "preveliko" hitrost oz. pustil na default vrednosti --> 4000 ms.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imaš prav, se komaj učim osnov html/java/css jezikov in mi se veliko stvari ni jasnih. Nikjer nisem izjavil da sem velemojster. Kodiranje me nasplosno zelo zanima in vzel sem si minutko casa, da pregledam kodo in se poskusim kaj nauciti iz tega.

Bi bil kot zacetnik vrjetno bol vesel kakega nasveta, kot pa graje ker sem poskusil pomagat.

 

Ne. noben me ni prosu za pomoc, sam sem se odlocil malo pobrskat kako vam stran funkcionira, kako ste vse interaktivne dele z javo spravli skupaj, še zdaleč pa to ni bilo tako kot ti praviš "prepotenten odnos".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

A lahko mene, ki nisem glih informacijsko pismen razsvetljiš...kaj je to kar delam narobe.

 

Hvala.

 

Opis napak bi res lahko poslovenili ...   :glare:

Napaka, ki jo dobiš pravi nekaj v smeri, da morajo določena biti polja izpolnjena v zahtevani obliki (npr. datum v obliki dd.mm.llll) ... žal se vidi zelo slabo, ker si sliko malce iznakazil s pomanjšanjem.  :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

 

 

Opis napak bi res lahko poslovenili ...   :glare:

Napaka, ki jo dobiš pravi nekaj v smeri, da morajo določena biti polja izpolnjena v zahtevani obliki (npr. datum v obliki dd.mm.llll) ... žal se vidi zelo slabo, ker si sliko malce iznakazil s pomanjšanjem.  :P

 

 

Njegova težava je že rešena.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Safari pregledovalniku ne pokaže vseh možnosti pri temi ''označi forum za prebran..

 

LP S.

 

 

 

Misliš tele možnosti, ki jih pokaže v Safariju (glej sliko) ?!?

 

post-3-0-95753500-1395749619_thumb.jpg

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Točno..

 

Vidi se samo tisto, kar vidiš na sliki.. Majčken rob, ko sem ugotovil, da ga z miško kliknem, mi označi teme kot prebrane.. Pred tem nisem vedel v čemu je fora.. :/

Na firefox-u pokaže, vendar ga ne uporabljam.. 

Zgleda da je problem samo safari.

 

LP S.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko grem iz foruma pod Moji albumi - mi pokaže vse albume (dve strani, ki pa so samo za gledati, tu ni možno popravljanja).

Včasih si imel, ko si kliknil Moji albumi - ti je odprlo foto in video (skratke vse kar si imel naloženo, tega nazadnje ni bilo več).

 

Ko grem iz uvodne strani in kliknem ALBUMI  nato - moji albumi, imam dostop samo do ene strani albumov. (to sta strani, kjer lahko popravljaš albume) Ena manjka.

Še zmeraj ne najdem video albumov. Tudi mojih ne.

Tam kjer se prikazujejo rojstni dnevi jih pokaže samo pet, pred tem je bil gumbek OSTALI, KI ŠE PRAZNUJEJO.

 

V pomoč, da se bo vedelo, kaj še ne dela.

 

Scarabeo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko grem na Novice in komentiram vidim svoj post in ostale šele čez par ur !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!