Skoči na vsebino

Nova spletna stran motosvet.com 2014


Priporočene objave

Administratorji in moderatorji vidm da zelo radi pomagate in zelo pametujete o znanju računalnika........jaz sem teh let ,da je bil prvi računalnik v tistih časih ko sem bil jaz star 10 let (spectrum) pa tudi v nadaljnem življenju sem in še vedno opravljam posel ki ne potrebuje znanje računalnika temveč kmečko logiko in strokovno praktično znanje!!!!

Vrjetno nas je še peščica takih ki računalnik uporabljamo samo v prostem času in je bolj za hoby kot delo,zato ne rabite biti žaljivi ,če te prosimo za pomoč.

Karikiram: če bi vam dal motorno žago v roko in rekel podri 10 dreves (pravilno) bi vrjetno že kaj podrli ,najverjetneje pa samega sebe:-))

Sam tok o superiornosti administratorjev in moderatorjev..................tudi meni ne delajo več obvestila ki sem jih dobival na na Gmail ,pa nalaganje slik itd....pa rajši nič ne rečem saj imate same ego odgovore in ste polni sami sebe,res žalostno za še edini vsaj približno živ forum!!!!

Pa ne rabite mi sploh nič odgovarjat,ker me enostavno več ne zanima ........Lp S

 

P.S. in če je nekaj prej delalo in zdaj več ne ker ste spremenili vi,bi lahko tudi popravili VI brez arogance in nepotrebnih komentarjih kaj vse zna 10 letn otrok.........

Po večini so ali bodo tej otroci reveži ,največkrat socialno izolirani debili za kompom ki je njihov svet,ker seveda je najlažje otroku kupit tablico pa mata oči pa mami mir in otrok pri 10 -obvlada računalnik v nulo,a ko si treba odrazat kos kruha,napumpat ali zamenjat zračnico na kolesu,motorju ali kaj drugega praktičnega postorit no takrat pa pridemo na vrsto mi ki smo kaj takšnega znali že pri 7 letih ali prej!

 

Vse to kar omenjaš dela.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej meni se tudi ne da s tabo, ampak si ti začela z neumesnim komentarjem...

 

Enkrat si pod enim člankom enemu članu Motosveta rekla, če se lahko izogiba repliciranja na tvoje objave in spotikanja ob tebe... Zdaj bi jaz tebe isto prosil, ker je vse skupaj že malo smešno in brezveze....  Najlepša hvala! 

a ti slab spiš? vzem kak tablet, je boljš...res

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj že?

 

Ker je nov glup in nepregleden... pa za razliko morda od nekaterih imam kar precej znanja o računalništvu... a o tej prenovi nimam niti ene pozitivne pripombe!  Zjebal ste ga pa če priznate ali ne!

 

...ampak okej... "psi lajamo, karavana gre dalje"... navajeni smo tega...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ti slab spiš? vzem kak tablet, je boljš...res

Vidim da obvladas učinke tablet....

Hvala za skrb, ampak spim odlično... sam brezveze je da se na skoraj vsak moj post po nepotrebnem odzoveš in vsajaš... me off

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker je nov glup in nepregleden... pa za razliko morda od nekaterih imam kar precej znanja o računalništvu... a o tej prenovi nimam niti ene pozitivne pripombe!  Zjebal ste ga pa če priznate ali ne!

 

...ampak okej... "psi lajamo, karavana gre dalje"... navajeni smo tega...

 

Torej kaj naj bi bilo tako zelo nepregledno in tako zelo butasto od prejšnjega. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej pa eno resno vprašanje.. Kje najdem iskalnik?

 

Sej se da članke najt s pomočjo Googla, ampak to ni to.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej pa eno resno vprašanje.. Kje najdem iskalnik?

 

Izgleda, da ga ni in ne bo!

Malo višje sm že jaz 2x vprašal za iskalnik, pa se adminu ne zdi potrebno odgovoriti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Počakajmo še malo na odgovor, mogoče je enostavno spregledal ker je bilo govora še o celemu kupu drugih zadev..

 

Težko verjamem, da bi si tak portal kot MS lahko privoščil imeti stran brez iskalnika. To je dandanes osnovna funkcija na vsaki malo bolj resni strani.

Popravljeno . Popravil Jure
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Počakajmo še malo na odgovor, mogoče je enostavno spregledal ker je bilo govora še o celemu kupu drugih zadev..

 

Težko verjamem, da bi si tak portal kot MS lahko privoščil imeti stran brez iskalnika. To je dandanes osnovna funkcija na vsaki malo bolj resni strani.

 

Zgornji desni kot v meniju. Tam kjer je bil prej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ravno opazil, ampak dopoldne ga še ni bilo :)

 

No super, sam da je urejeno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam težavo pri malih oglasih, prikazuje mi samo listo objavljenih stvari, z opisom in ceno, ne da pa se vstopiti v oglas (ni kontaktnih podatkov, slik,...)?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam težavo pri malih oglasih, prikazuje mi samo listo objavljenih stvari, z opisom in ceno, ne da pa se vstopiti v oglas (ni kontaktnih podatkov, slik,.. .)?

 

Seveda so, samo na oglas je potrebno klikniti... pa kakšne ad blockerje si izklopite.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brez skrbi da nisem brez veze pisal in sem prej poklikal vse (pač ni delalo). Sedaj mi dela, le slik še ne prikazuje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brez skrbi da nisem brez veze pisal in sem prej poklikal vse (pač ni delalo). Sedaj mi dela, le slik še ne prikazuje

 

Vsekakor je delalo tudi prej le da si prej moral klikniti na sliko ali naslov oglasa, zdaj se lahko klikne na celoten oglas in tudi slike prikazuje pri tistih oglasih, kjer so jih naložili.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko greš na novice Motosvet.com klikneš na naslov ,komentiraš in klikneš kljukico pa svojega posta ni videt?  A morm še prej kaj nastavit?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hočem urediti status svojega profila (spremeniti tip motocikla), vendar javi nek error.

 

Spremenil bi pa: Iz Kawasaki Z750S na Supertenere XT1200Z

 

Hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spremenil bi pa: Iz Kawasaki Z750S na Supertenere XT1200Z

 

 

 

enkrat kawasaki ... vedno kawasaki ... ne morš tega spreminjat :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!