Skoči na vsebino

Suzuki GSXR 750


mik

Priporočene objave

a pr men pa lahko grdo zgleda? ;)

Itak, že tko je grd, k ni taprave barve, tko d mal dodatne grdote se nau poznal :evilgrin: .

A res nima nben, k dokupt jo sm za tele 14 dni mi je pa mal bv.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Itak, že tko je grd, k ni taprave barve, tko d mal dodatne grdote se nau poznal :evilgrin: .

A res nima nben, k dokupt jo sm za tele 14 dni mi je pa mal bv.

posodim :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spet jz z enim čudnim izpadom :alien1: .....a ma kdo tle gor črno-oranžnga cucukija 750, k mene zelo :whistle: zanima kako v živo zgleda ta kombinacija, slikc je vsepovsod dost, sm to ni to.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spet jz z enim čudnim izpadom :alien1: .....a ma kdo tle gor črno-oranžnga cucukija 750, k mene zelo :whistle: zanima kako v živo zgleda ta kombinacija, slikc je vsepovsod dost, sm to ni to.

Moraš ga videti v živo, ker nobena fotka ne ujame to barvo pravilno. Zadeva je Candy-Orange in je odvisno od sonca ali svetlobe bolj ali manj bleščeča in potegne na zlatkasto.

Ti pa lahko povem, da je to vsaj meni osebno, najbolj atraktivna barvna kombinacija, ki sem jo videl na gixxerju ;)

Poglej si recimo kako različno lahko izpade:

http://www.gixxer.com/forums/showthread.php?t=202327

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moraš ga videti v živo, ker nobena fotka ne ujame to barvo pravilno. Zadeva je Candy-Orange in je odvisno od sonca ali svetlobe bolj ali manj bleščeča in potegne na zlatkasto.

Ti pa lahko povem, da je to vsaj meni osebno, najbolj atraktivna barvna kombinacija, ki sem jo videl na gixxerju ;)

Poglej si recimo kako različno lahko izpade:

http://www.gixxer.com/forums/showthread.php?t=202327

Sj točn zato ja, k nbena slikca točn ne pokaže tko kt je pol res, na slikcah zgleda hud k pajk :kva2: (sploh ,če zamenaš prvi šipco za oranžno.... :wub: ), že k je pršla tisočka taka vn, sm sline cedila, k so pa lani še 750 tko pofarbal je blo pa prec must have. Enga sm sicer na hitr vidla enkrat k je mim padu, sm bi res rada si v miru ogledala ta odtenk predn naročim, d naum pol spet eno sezono porabla d se bom navajala in prepričvala, d je to res to, kt pr zdjšnmu (k ni bil v živo čist tak kt na fotkah). Očitno so pa bl redki pr nas, v primerjavi s tistimi šekastimimi belo-plavimi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja good luck - jaz sem videl v živo le na sejmu in takoj naročil pa nikoli dočakal, pa so jo baje iskali po celi evropi zame - takoj jo je zmanjkalo. Na koncu sem vzel klasiko, ker je bila lepša kot ponavadi (je isto taka "mica" barva, torej drobna metallic). Saj verjetno veš tudi, da belo-modra nima nikoli isti odtenek modre od leta do leta, pa letošnja ima še modre feltne in res zgleda dobro zadeva. No kakorkoli, K9 se že počasi pošilja za zaloge, tako da pohiti za črno oranžno, če kupuješ novo ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja good luck - jaz sem videl v živo le na sejmu in takoj naročil pa nikoli dočakal, pa so jo baje iskali po celi evropi zame - takoj jo je zmanjkalo. Na koncu sem vzel klasiko, ker je bila lepša kot ponavadi (je isto taka "mica" barva, torej drobna metallic). Saj verjetno veš tudi, da belo-modra nima nikoli isti odtenek modre od leta do leta, pa letošnja ima še modre feltne in res zgleda dobro zadeva. No kakorkoli, K9 se že počasi pošilja za zaloge, tako da pohiti za črno oranžno, če kupuješ novo ;)

Tud :devil: , pa k res enkrat ne morjo met stvari k jo hočem met...modr mi je kr neki, tko d zihr d ne pride v poštev, pa še opremo komplet bi mogla menat tko d :grrr . Kje si pa naroču, d ni blo nč?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najprej pri Odarju, kjer so rekl kar pride-pride in da nimam neke izbire pri barvah. Nato pa pri Černetu in Panigazu, ki se je res potrudil, pa vseeno ni uspel pravočasno oz. je bilo negotovo če bi ga sploh dobil šele v septembru. Tako da sem popokal modrega 2 dni pred odhodom na dopust :)

Popravljeno . Popravil INFINITI
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najprej pri Odarju, kjer so rekl kar pride-pride in da nimam neke izbire pri barvah. Nato pa pri Černetu in Panigazu, ki se je res potrudil, pa vseeno ni uspel pravočasno oz. je bilo negotovo če bi ga sploh dobil šele v septembru. Tako da sem popokal modrega 2 dni pred odhodom na dopust :)

Se prav, d si res čist vse pretaknu.....no ja zgleda je res tko, d če čš šekastga, ga dobiš kmal oz tkoj, če pa kj prebiraš pa čakaš (je blo tud z mojim zdjšnjim tko).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se prav, d si res čist vse pretaknu.....no ja zgleda je res tko, d če čš šekastga, ga dobiš kmal oz tkoj, če pa kj prebiraš pa čakaš (je blo tud z mojim zdjšnjim tko).

ne vem kaj hudiča še gledaš suzukije če je pa tak jajc od motorja kot znaš povedat..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se prav, d si res čist vse pretaknu.....no ja zgleda je res tko, d če čš šekastga, ga dobiš kmal oz tkoj, če pa kj prebiraš pa čakaš (je blo tud z mojim zdjšnjim tko).

No meni ni nič šekast, ker sem dejansko tehtal med tema dvema in se zavoljo dopusta odločil za modrega. Stvar okusa pač ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vem kaj hudiča še gledaš suzukije če je pa tak jajc od motorja kot znaš povedat..

Ker je tist kar bi jz mela predrago za moj žep zaenkrat še in ker gledam varianto staro za novo (vzrok že naveden). :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js sm jo vgradil pred 1 mesecem in je ful razlika. Ker ma motor blokado da ne pospešuje s polno močjo v prvi, drugi in tretji ta 'SMART' TRE obide blokado in motorju pove da je v šesti brzini. Na mojem se ful pozna. Če hočiš hitrejše pospeške al pa da gre lažje po zadnjem (brez sklopke) je to super in pocen zadeva. Js sm dal 40$ in 2,5$ za poštnino iz ZDA.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Folk je gdo že ugrajeval TRE modifikacijo kot je recimo tale?

http://www.jsdproducts.com/Product_Info/JSD-Pro/jsd-pro.html

LP

130 USD je FULL predrago. Navsezadnje je to samo 1 upor in dva konektorja.

Če uporabiš stikalo, lahko zadevo vklopiš ali izklopiš, z malo elektronike pa se zadeva izklopi avtomatsko, ko je motor v leru (sicer so lahko majhne težave, dokler je motor hladen).

http://www.sportbikes.net/forums/suzuki-sp...eliminator.html

Če se pozna? Na SV-ju se morda malo, na GSX-Ru pa še nisem tega naredil...

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo - hvala obema za odgovor.

No dejansko sem gledal jsp, ker obdrži gear position indikator - mi je pač všač da vem kje sem.

Homemade pa je res poceni varianta:)

Drugače kako se to pozna, a motor ful podivja potem v prvi, drugi tretji? Že tako se mi zdi problem trakcija kakor je.

Kako se potem ta zadeva razume z K8, ki ima mode selector moči?

-Kako je potem če recimo vgradiš powercommander oz. v mojem primeru bazzaz?

-Se zadeve potem "tepejo" med sabo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Mene pa zanima, če ima kdo kakršnokoli mnenje, vtise, nasvete, hibe ipd. o GSX750r 2004 :rolleyes:

Nekako sem se zelo navdušil nad njim ker je pravi kompromis med 600 in 1000.

Prebral sem da imajo ti letniki težave z 6 prestavo (K4,K5)!? Upam da pri mojem ne bo tako :whistle:

Za kakoršnokoli info, mnenje se že v naprej prav lepo zahvaljujem.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Mene pa zanima, če ima kdo kakršnokoli mnenje, vtise, nasvete, hibe ipd. o GSX750r 2004 :rolleyes:

Nekako sem se zelo navdušil nad njim ker je pravi kompromis med 600 in 1000.

Prebral sem da imajo ti letniki težave z 6 prestavo (K4,K5)!? Upam da pri mojem ne bo tako :whistle:

Za kakoršnokoli info, mnenje se že v naprej prav lepo zahvaljujem.

LP

vzmetenje je proti 06/07 letniku bolj slabo. štelanje ne prinese nekih hudih sprememb.

tudi meni je 6. prestava šla..dex je popravil nato za cca 200 evrov če se prav spomnim.

kakih zamer nisem imel, je pa res, da je novejši model kar dosti boljši..predvsem zdrsljiva sklopka

je pa 04/05 dosti bolj udoben za cestno vožnjo kot 06/07..

sam sem ga v križih spustil za cca 7 mm. je nato šel lepše v ovinek..

če dobiš dobro ohranjenega boš povsem zadovoljen, je pa res, da nikoli ne veš kaj gre lahko narobe. so pa ti felerji ponavadi le manjše napake, nič dražjega..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo - hvala obema za odgovor.

No dejansko sem gledal jsp, ker obdrži gear position indikator - mi je pač všač da vem kje sem.

Homemade pa je res poceni varianta:)

Drugače kako se to pozna, a motor ful podivja potem v prvi, drugi tretji? Že tako se mi zdi problem trakcija kakor je.

Kako se potem ta zadeva razume z K8, ki ima mode selector moči?

-Kako je potem če recimo vgradiš powercommander oz. v mojem primeru bazzaz?

-Se zadeve potem "tepejo" med sabo?

Sicer ne vem kako je pr GSX Rih, ampak pr mojem je bla razlika očitna. Morm zdej kr mirkat kaj delam z ročko za gas kadar mam u nižji prestav. Kukr je danci napisu se glih ne strinjam, kr cena ni taka, pa tut če kupš SMART TRE ti zazna kdaj je v leru in ni nobenih problemu, saj nebi jih smel bit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Mene pa zanima, če ima kdo kakršnokoli mnenje, vtise, nasvete, hibe ipd. o GSX750r 2004 :rolleyes:

Nekako sem se zelo navdušil nad njim ker je pravi kompromis med 600 in 1000.

Prebral sem da imajo ti letniki težave z 6 prestavo (K4,K5)!? Upam da pri mojem ne bo tako :whistle:

Za kakoršnokoli info, mnenje se že v naprej prav lepo zahvaljujem.

LP

Od napak, ki izstopajo napram drugim modelom, sem pri tem motorju zasledil samo težave s 6 prestavo (zobčki pri zobniku 5. in 6. se obrabijo oziroma odkrušijo in potem lahko meče iz 6.) Kot je že biker77 omenil, sem jaz to zrihtal sam za cca 170EUR in od takrat naprej menjalnik deluje brezhibno. Motor je takrat imel 24k km in ko sem razdrl menjalnik so bili vsi ostali deli, razen omenjenih zobnikov brezhibni in kot novi. Pa tudi ta 6. prestava ni tako zelo pogosta, tako da če ti motor drugače ustreza, to ni ovira za nakup. Naj pa vseeno omenim, da je tistih 170EUR za popravilo bil sam material, če bi dal na servis, bi bilo verjetno še kakšnih 400EUR dela, samo v vednost :)

Primerjavo z novejšim si slišal, jaz je ne morem podat, ker sem s k6/k7 naredil samo par km, lahko pa potrdim, da je k4 večji in bolj udoben za višjega voznika oziroma za vožnjo po cesti.

Drugače pa sem z motorjem in njegovimi voznimi lastnostmi, tako kot tudi z močjo več kot zadovoljen. Na cesti in na pisti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam neki bi prašal, mal je off tko da brez zamere, pravte da se pr 750cm3 gsxr-u hitro uniči 6 prestava, a to tudi velja za 600-tko :hmm:

Hvala :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!