Skoči na vsebino

PIAGGIO NRG MC2/Extreme/MC3


MotoRossi

Priporočene objave

Ja kolkr jst vem je na prvi slikci Speedfight in ne NRG, drugač pa nimam nč proti :P ;)

Kaj sm kreten, jst ga mam pa pod nrg shranjenga. Nevem kako mi je tja zašel. Se opravičujem... :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj sm kreten, jst ga mam pa pod nrg shranjenga. Nevem kako mi je tja zašel. Se opravičujem... :wacko:

Opravičilo sprejeto :naughty: drugač je pa lep motorček :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoce je to mal off topic ampk useeno-sedež se mi je že skor cist strgou, pa ga bom zdej med zimo preobleku. zanima me kašno usnje morm kupt pa ce se da barvnga dobit :hmm: tnx za odg :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skaj v Bauhausu ali Baumaxu ne vem ker je ker (tisto k je za kolosejem). Imajo vse mogoče barve, je pa praktično đabe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoce je to mal off topic ampk useeno-sedež se mi je že skor cist strgou, pa ga bom zdej med zimo preobleku. zanima me kašno usnje morm kupt pa ce se da barvnga dobit :hmm: tnx za odg :D

Ja pr men na MC2 je pa zic ful trpežn, sm že eneparkrat z kakšno ostrmu predmetom potegnu in sm mislu že da je lukna pa sploh ne, tko da je kr trpežna zadevca. Ja drugač se mi pa pr t novih modelih zdi zic full bl občutljiv :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja to nej bi bla serijska napaka da se zic strga- pr mojmu bo glih zdle se strgu :BUA:

no zdej u soboto grem u lj pa me zanima kje se dobi to usnje poleg bauhausa-baumaxa? :? aja pa še prbližno kok $$$?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no zdej u soboto grem u lj pa me zanima kje se dobi to usnje poleg bauhausa-baumaxa? :? aja pa še prbližno kok $$$?

Ja pomoje boš najcenejš dobil v teh dveh trgovinah, tko da brez veze da še kj ukol šetaš, lohk greš pa v Usnje Vrhika pa ga u kačje usnje ublečeš :naughty: :naughty: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene neki zanima: zdej sm pogruntou d mi motor bol potegne k je hladen :blink: ful se mi tu cudnu zdi :hmm:

zanima me zakaj je tko :blink:

Ko so fedce na kuplungi vroče se raztegnejo in potem sklopka drsi. Menjaj jih pa boš mel mir :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kacje usne- dobra ideja :OK: :lol1: :lol1:

najbrž bom kupu crno pa rdece usne- d bo zic dvobarvn :)

Sam more bit nujno od zlato modrega pitona :P :P :P

Ja to bo lepo kombinacija, pol ga daj pa še nekam ublečt in boš zmagu :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če pa kačjega usnja nebi dobu pa probej kknš kožuh, :D lahk tut kravji al pa tak k na tel slik tiger style :D :D :D :D :D :lol1: :lol1:

post-18-1069438116.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če pa kačjega usnja nebi dobu pa probej kknš kožuh, :D lahk tut kravji al pa tak k na tel slik tiger style :D :D :D :D :D :lol1: :lol1:

Pa fen si kupi poleg, da ko ti ga dež dobi, mu čupo posušiš :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm tut hotu zic problečt pa mislm da bom dal sam par trakov čez. Neki v tem stilu:

post-18-1069452618.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa vosek se da bojo crte v pravi kompoziciji spet :lol1: :lol1:

:lol1: :lol1: :lol1:

Pa nesmeš ga preveč na dažju puščat, ker pol lohk dlaka zraste in boš mogu strišt :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja to so pa potem ze lepotni posegi :) :D

Ne sam to je slaba ideja z kožuhom, pol morš kožuh z head&shoulder umivat, k drugač bo dubu prhlaj :grim :grim :grim :grim :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne sam to je slaba ideja z kožuhom, pol morš kožuh z head&shoulder umivat, k drugač bo dubu prhlaj :grim :grim :grim :grim :grim

Kake ceramonije more pol tale delat :D

post-18-1069538577.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!