Skoči na vsebino

PIAGGIO NRG MC2/Extreme/MC3


MotoRossi

Priporočene objave

Zakaj pa bi dal gor 60 ccm cilinder, če je najpogosteje uporabljen kit 70 ccm :?

Ali sploh obstaja 60cc za skuter? Pinjas?

Popravljeno . Popravil jetman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj pa bi dal gor 60 ccm cilinder, če je najpogosteje uporabljen kit 70 ccm :?

Ali sploh obstaja 60cc za skuter? Pinjas?

Zato k mi je tko kul :) (nevem pa ce obstaja)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men se zdi da ja, ker si moji frendi vsi povprek nekaj predeljujeo svoje skuterje (ja sam moj je še vedno the best :lol1: :D (joke)) pa se da tko da plačaš po prevzetju, da ti poštar prinese na dom del pa mu v roko daš $. www.scooter-attack.com je menda eden izmed redkih pri katerem je to možno. ostali vsi majo sam na kartico.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene zanima kaj lahko nardim da bodo luči mal bolj svetile? Not mam še vedno prve žarnice, ki so sam kratke, da se pa preklopit tud na pozicijske(dve nitki), sam kaj mi to hasne... bi se dalo da bi dala not žarnico z nitkama za kratke in dolge? ker se zadnje čase zvečer veliko okrog vozim izven naselij pa je mal slaba vidljivost :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, pr nrg-ju je tko da mas 2x 15 al pa 20w zarnice (kratke, nezasencene) in pa dve 5 al 10w pozicijske lucke, ki pa so postavljene direkt pred leco, zato pa se njihova svetloba porazgubi. Kratke sta pa postavljene cca 3cm za leco, ampak sta postavljene direkt v center da je svetloba taka kot pri kratkih luceh. (mal sm zakompliciru :) )

Edina resitev za izboljsavo luci sta boljse (25w) halogenske zarnice.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kak pa sploh prisem do žarnic?! celotno sprednjo plastiko moram dol vzet al samo tiste k so pred lučmi (prozorne). Se pravi da moram menjat sam žarnico za kratke luči?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kak pa sploh prisem do žarnic?! celotno sprednjo plastiko moram dol vzet al samo tiste k so pred lučmi (prozorne). Se pravi da moram menjat sam žarnico za kratke luči?

Najlazje je tako, da snames cel sprednji del (ker drugace itak ne mors pridt do zarnic). Menjas une dve zarnice k sta najvecje (itak so pozicijske take majckene). Za ceno pa nimam pojma. Aja, preden menjas zarnice se pozanimaj koliko W je sposoben agregat. Npr. ce sta klasicne dve po 20W, pa agregat zdrzi 50W obremenitve se da loh 2x25W, ce je agregat sibkejsi bo vse skup slabo svetlo (vse luci na motorju).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok denx! Kaj pa vi naredite ko mate tehničnega? ena kolegica ma 70 ccm pa ga sploh ne vozi :) en mehanik mi rekel da mi bo za ta čas blokade not dal :( en kolega pa spet da stikalo za omejitev hitrosti? kaj je najbolše? najcenejše?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nc se ni treba zajbavat sam dva sraufa tam na sred avspuha ce mas orginalnga  :yea2:

To vem, jst sm mislu z vrtanjem luknje prave velikosti. (jst sm rabu cca uro pa pol)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mreza je pa kr ene ona za komarje najprej sm hotu neki

zignato pa je vse slo v k. :BUA: zvijal pa to

post-3370-1124315028_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je mc2?! Mam čist istega, rumen mc2 sam, da so moje nalepke v carbon style :) sam zdaj bojo šle dol k gre skuter na farbanje :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cool! :OK: Kje si pa mrezco dobil, pa kaksna mrezca za komarje pa je to?

(a je kovinska)

A kdo ve, a mam npr. k mam rdec motor , lahko rdece kratke luci? Al je to prepovedan?

Jeseni bom nanovo prebarval motor, pa se nevem kaksne barve, ce ma kdo kaksn predlog nej napise. (v mislih sm mel tko kej tazga kao pilini paintjob, al pa kaka druga firma npr. airsal, stage6, malossi, hebo, pa nevem kaksne barve uporablajo)

Popravljeno . Popravil Hrenowsky
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj me pa prav mika da bi si tud dala to mrežico gor :) k fajn izgleda! A obstajajo mogoče rumene neonke? Zdaj ko bom skuter dala farbat ga mislim tud drugače vred vzet. :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja mreza je tista ko je da na okvirn okna sam ni kovinska

tak da se premal vidi :BUA:

bom mogu dat kovinsko gor sam tist je se pol tezi gor zalepit :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja mreza je tista ko je da na okvirn okna sam ni kovinska

tak da se premal vidi  :BUA:

bom mogu dat kovinsko gor sam tist je se pol tezi gor zalepit  :BUA:

Vse lepo in prav ampak stem MOCNO zmanjsas pretok zraka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Zivijo!

Za voznjo po mestu je Skutercek zakon.

Rad bi opravil basic servis pa me zanima ce ima kdo morda tehnicna navodila za servis.

Oz. Kaksen nasvet kaksno olje dajene not in na koliko km menjavate.

lp,

Alen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!