Skoči na vsebino

PIAGGIO NRG MC2/Extreme/MC3


MotoRossi

Priporočene objave

Ta tadrugi mi je pa všeč. Mislim, sej niti prejšnji modeli niso bli slabi (samo malo ozki <_< ), ampak ta je pa 1A ;) Da bi bil lepši od Aeroxa, mu manjka samo še masiven osrednji del :yes:

Mater je novih smilejev, najbolj všeč mi je :fredy: Miler.

Popravljeno . Popravil Tomozuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja nov NRG je lepsi...

star je uspredi lep, mc2,3 pa extreme ko majo drgacno belanco (masko na belanci+šipo) uzadi ga je pa mal prevec, oz, ga je uspredi premal, kker hocete :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Pozdravljeni!

-Zanima me če mi kdo proda rabljen zračni filter (navadni) za piaggio nrg mc2.

Pa da je celi da ni kaj počeno al pa to - po neki pametni ceni.

-Tačke za sovoznika

P.S. Zanima me tudi kje dobiti one mrežice (po možnosti črne) za pokrit zračnike pa lukne. Če se da to kje v SLO dobit al je edina varianta naročit na scooter-atack al pa kaki podobni firmi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

-Zanima me če mi kdo proda rabljen zračni filter (navadni) za piaggio nrg mc2.

Pa da je celi da ni kaj počeno al pa to - po neki pametni ceni.

-Tačke za sovoznika

P.S. Zanima me tudi kje dobiti one mrežice (po možnosti črne)  za pokrit zračnike pa lukne. Če se da to kje v SLO dobit al je edina varianta naročit na scooter-atack al pa kaki podobni firmi.

Tacke mam jaz ene od zadaj....

Mrezica->Merkur->Kenda Color=Kar isces :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes sma z majstrom spet neka šraufala in sma zamenjala dizo za 74, odstranla blokade v frgazarju, čist povrtala auspuh(iz dveh cevk nastala ena), pa malo navrtala airbox. pol ga hočem pa sprobat pa ga vžem pa dam malo po gasu-ti si ja nor kak zvok.to je tk trgalo ko krosla :xx: . sm tišo gas 5 sekund pa mi je ž trgalo v uhi. pa sma pol mal auspuh dov zadelala tak da je zej en normaln glas. pa sm se probo furat pa mi števc glih koma prileze do 70(varomat je tut zrihtan). tak da newem ka bi lahk blo. pol sm še zamenjo dizo za 17ko(orginal17,5) pa je mogoč mal bol pospešo ampak vseeno rabi okrog 20 sekund da pride do 70(če je mal bregec pa se dov sklonim gre čez 80) <_<

majster je pa tut reko da je mašina tk zablokirana da ne more več kaj. :BUA:  zato pa vprašam še vas. skuter(mc3) je nov letnik 2004 zdj pa nevem če so pr tanovih kaj spreminjali. :hmm:  tk da povejte če se še da kaj prerihtat predn dam 70ko gr.

Ka sta šla lukne vrtat v filtr pa v auspuh.To se ne dela.Če se kaj dela se da gor športn filtr pa če hočeš da ti bol gre pa daj drug ausuh gor.ž

Glede tega kar si zdej ustvaru pa filtr nekak zapri pa dizo daj not 65 pa iglo daj na sredino pol bi pa mogl bit bolš če še to nebo vredu pa avspuh nared nazaj tak ko je biu pa lahka bi dau lažje valčke not da bo bol vleklo,to bi blo to.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

majster je pa tut reko da je mašina tk zablokirana da ne more več kaj. trance_39_thumbdown.gif zato pa vprašam še vas. skuter(mc3) je nov letnik 2004 zdj pa nevem če so pr tanovih kaj spreminjali. trance_19_hmm.gif tk da povejte če se še da kaj prerihtat predn dam 70ko gr.

je to neki VELH MAJSTER ja :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Pred kratkim sem si nabavu nrg-ja mc2, ki pa ima nove plastike od mc3 l.2004.

Mam pa problem, ker je bil karamboliran ima tud balanco od mc3 in tastari stevci ne grejo gor. Frend mi je pa reku da kao gor loh dam od runnerce stevce in pa uno plastiko z stikali (za luci, zmigovce itd.), pa me zdej zanima ce kdo ve kej vec o tem.

aja, pa se nekaj, ker so sprednje vilice nove na njih ni nosilcev za strehico (od mc3) pa zdej nevem ce so se od katerega drugega skuterja isti k pr mc3, npr. runner, mc2.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Pred kratkim sem si nabavu nrg-ja mc2, ki pa ima nove plastike od mc3 l.2004.

Mam pa problem, ker je bil karamboliran ima tud balanco od mc3 in tastari stevci ne grejo gor. Frend mi je pa reku da kao gor loh dam od runnerce stevce in pa uno plastiko z stikali (za luci, zmigovce itd.), pa me zdej zanima ce kdo ve kej vec o tem.

aja, pa se nekaj, ker so sprednje vilice nove na njih ni nosilcev za strehico (od mc3) pa zdej nevem ce so se od katerega drugega skuterja isti k pr mc3, npr. runner, mc2.

A res noben nebi nic o tem vedu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Pred kratkim sem si nabavu nrg-ja mc2, ki pa ima nove plastike od mc3 l.2004.

Mam pa problem, ker je bil karamboliran ima tud balanco od mc3 in tastari stevci ne grejo gor. Frend mi je pa reku da kao gor loh dam od runnerce stevce in pa uno plastiko z stikali (za luci, zmigovce itd.), pa me zdej zanima ce kdo ve kej vec o tem.

aja, pa se nekaj, ker so sprednje vilice nove na njih ni nosilcev za strehico (od mc3) pa zdej nevem ce so se od katerega drugega skuterja isti k pr mc3, npr. runner, mc2.

Vilce maš verjetn od typhoona da ni nosilcov.Ja od runnerja paše gor na to belanco,sam pomoje bi tut tastara plastika mogla pasat gor kr so enake belance

kr sm jst tut meu nrg ja mc2 pa mc3.

aja a nisi poštudiru da bi lohka bla belanca zvita al pa nosilci da gor ne paše.

Aja ok koga si ga pa kupil pa za kulko pa letnik kulk je.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letnik je 1998, kupil sem ga za 150.000sit. Kupu sm ga od frendovga znanca.

Balanca sigurn ni zvita in nosilci tud ne ker je balanca prakticno nova, sj bom probu ene par slikc objavt, sam mam doma stevce in plastike od mc2 pa ne pasejo gor na to balanco. Vilice so od mc3 (showa) samo so bli nosilci dol odsraufani in posledicno izgubljeni :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vilice so od mc3 (showa) samo so bli nosilci dol odsraufani in posledicno izgubljeni :(

Niso imeli Show-a vilc tud nekoc Typhooni?Mozno da jih imajo tud mc3 samo nisem 100% treba pogledat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo zdej si pa poglejte tanovga nrg ja.

Aja pa slikan je blo z telefonom zato so slike bol slabe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolk ma kaj kg?Si ga ze kaj sprobal? :hmm:

Ej nism ga mogu sprobat kr nima testnega.

za kg pa nebi vedu.

Cena je pa tam nekje 586k neki taga ni točn podatek.

Vem pa to da ma digitalen barven števc.

pa kesl za benz pod nogami.Tak da če fajn nasedeš razbiješ pastiko in kesl pol pa lahka sam jokaš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nov je lepsi ko star, starga je mogoc mal prevec uzadi, pa premal uspredi..

gre dober, se posebi vsec mi je pa to ko ma vlke rajfne, pa nizek profil na gumah :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, mas prov. Mene se zmeraj zanima ce kdo ve ce bi se dal tole skombinirat, stevci in plastika z stikali od runner pa sprednja maska (na balanci) od MC3?? Ker nameravam kupt celo balanco od runnerja. Pa se neki, ta balanca ki jo mam zdej, a bi morala met prisvasana nosilca za ogledala(balanca je kao od mc3)?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!