Skoči na vsebino

PIAGGIO NRG MC2/Extreme/MC3


MotoRossi

Priporočene objave

mene zanima kje bi dobu tist prirocnik od motorja ko ga dobis ka ga kupis

ko je vse not napisan deli mtorja pa to

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ok, ker nobedn nima pojma ce tiste stvari skup pasejo me zanima neki druzga.

Imam en VELIK problem, na mojem NRg-ju je balanca ful trda (bolj kot pri ostalih) in se ena zanimivost, med voznjo skuter zanasa na levo. Ali je mozno da to pocne zaradi neenakomerno obrabljene sprednje gume? Ali so lahko vilce krive? Ali so lahko lezaji v balanci zanic (zdrobljeni)? :cry: :cry: :cry:

Aja, ta motor je bil preden sem ga jaz kupu hudo karamboliran, pol je pa un model k ga je men prodal dubu nove vilce, pa novo balanco. A je lohk gestel skrivljen?!? K mi je pokazu original vilce in je ena zamaknjena za nekak 4-5cm(!!!), balanca pa je kr dost skrivlena. (bom probu slike objavt) :cry: :cry: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moj kolega si je lani kupo novega nrg-ja ac pa je mel že na novem isti problem, ful trde vilce, pa zanašalo ga je tudi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skor usi piaggoti pa gilere majo trde vilce.

Fantje niso to aprilije ko majo tak mehke uzmetenje.

To je mal trši motor ko aprilija.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

neki mi powej, a maš na nrgju še original auspuh? kr razni športni auspuhi so velik lažji k original, zato se pol tut spremeni težišče. a ti motor zanaša levo k spustiš balanco al k se voziš normalno? .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:kva2: Folk vi mene sploh ne razumete, motor je bil karamboliran, vsak k se je z mojmu pelu je reku da je to neki narobe, se frend k je mel isto mc2, je reku da to moj ni neki vredu, da ga nebi smel zanasat pa da nebi smel bit tok trd. K jst ne morm tud dobr spelat ovinka (na desno) k me tok na levo potegne prec. Nevem ce je to zarad tega k je racing motor. K vilce mam pa itaq tok mehke da kr glava pece, ker jih brez problema zabijem do konca dol.

ScootFreaK:

Proti mojmu ma stalkerca ful lahko.

Poggy:

Motor mi zanasa ce se vozim in ce spustim balanco, samo se tega ne upam vec pocet k ze takrat k sm jo spustu sm skor takoj padu, pomoje da ni problem v avspuhu, ker mam originalnega mel sem pa gor tud od frenda gianellia (performance) pa isto zanasa.

:cry: Sploh nevem kaj nej nardim :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Okvir in vse ostalo je bilo v nesreci premakjeno in zvito.In tak motor normalno,da vlece jaz bi ga na tvojem mestu menjal kot pa samo jamral...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm.... a kako drugac pa to nebi slo?

Ker sem ga komaj dubu.  A to ce bi cel gestel zamenu bi blo bols?

Al kup ceu motor drug al pa dob rušt od taga motorja ko ga maš ti pa zameni in je stvar rešena.Drgač pa če nedobiš rušta pa pejt do enga ko se ukvarja z ravnanjem rušta pa naj pogleda če je vredu al je zvit.Pa ti ga naj poravna.

Sam ti bol priporočam da kupiš drug rušt.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce bos ti dobo kje ta stel od mc2 al mc3 sn jas bog :lol1:

ce ti bo pa ze kdo prodal pa ti bo prodal od karamboliranega...

resitev je samo...al ga prodas(tezko) al pa kupis se enga pa mas za dele :OK:

Ja,pa ta novi nrg je grd ko...pa cena ?!?!? :SS :SS :SS

Popravljeno . Popravil SpeedFox
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce bos ti dobo kje ta stel od mc2 al mc3 sn jas bog :lol1:

ce ti bo pa ze kdo prodal pa ti bo prodal od karamboliranega...

resitev je samo...al ga prodas(tezko) al pa kupis se enga pa mas za dele  :OK:

Ja to je tut ena izmed rešitev.

Kr rušt je zelo teško dobit.

Enga nrg ja kup ko je ful pocen pa da ma mašino u kurcu pa da ni karamboliran pa menjaš mašino al pa rušt pa je to to.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok, bom probu nekje dobit. Neki me se zanima k je proizvajalec Piaggio, a je mozno da je se kak drug gestel enag temu od nrg-ja recimo typhon, stalker, runner?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!