Skoči na vsebino

PIAGGIO NRG MC2/Extreme/MC3


MotoRossi

Priporočene objave

dons ti balanco/okvir pogliha ze vsak serviser. strosek je manj kot 20k, jesm dal dobre 13 za ravnanje balance, pa je bla u ibr ful skrivlena, tko da sm ze mislu da bom mogu novo kupt (single arm za peđo), sam je pol tip ustimal supr :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok, bom probu nekje dobit. Neki me se zanima k je proizvajalec Piaggio, a je mozno da  je se kak drug gestel enag temu od nrg-ja recimo typhon, stalker, runner?

Edina resitev ti je e bay.Drugi okvir pa ne pase...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 1 mesec pozneje...

se opravicujem za :topic: sam nisem vedu kam naj dam...

zanima me ce se splaca ta starejsi verzija zpuha od malossi-ja za 10k?

se se enx opravicujem za :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Verjetno sem ena redkih deklet na tem forumu sam sem pač obsedena z nrg-jem! imam mc2 letnik 98, pa mi redno gre, sicer sem mela neke probleme k mi je nek kretenski mehanik dal zaštopan auspuh gor sam sem letos gor dala leovince rr pa je ql. Prejšnjič sm mela hud padec z njim (skok prek ležečega policaja) pa me zanima kolk pride če mi bojo ven ravnal balanco pa menjal plastiko na žmigavcu? Koliko pa pride barvanje skuterja? pa kje v MS ali bliži bi se to dal...? denx že vnaprej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Balance se ti ne splaca ravnat, ker ne bo nikol cist ravna, bols da najdes kaksnega ki prodaja rabljeno. Plastika na zmigavcu je tm okol 1000sit, samo to una odbojna (oranzne barve), k cel zmigavc je pa drazji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno sem ena redkih deklet na tem forumu sam sem pač obsedena z nrg-jem! imam mc2 letnik 98, pa mi redno gre, sicer sem mela neke probleme k mi je nek kretenski mehanik dal zaštopan auspuh gor sam sem letos gor dala leovince rr pa je ql. Prejšnjič sm mela hud padec z njim (skok prek ležečega policaja) pa me zanima kolk pride če mi bojo ven ravnal balanco pa menjal plastiko na žmigavcu? Koliko pa pride barvanje skuterja? pa kje v MS ali bliži bi se to dal...? denx že vnaprej

hm racija :OK: zanimivo vozila v pijanem stanju? jaz mam belanco če rabiš me kontaktiran ja ircu :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hozek pa ni vrag zel balance... sam je v obrnjeno...ko guma gleda malo bolj na desno kot balanca. Kje lahkjo dam farbat?! Pa koliko me to pride?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hozek pa ni vrag zel balance... sam je v obrnjeno...ko guma gleda malo bolj na desno kot balanca. Kje lahkjo dam farbat?! Pa koliko me to pride?

Lej pol pa snames uno plastiko na balanci k so zmigavci gor, pa prides do balance pol mas pa en vijak k drzi balanco in ga odsraufas (mislm da je en 13 tadrug pa 17) in naravnas na zareze (ena je na balanci druga pa na vilcah, tm k je balanca prisraufana) in prisparas $, pa se tezko ni :)

Farbat das loh pri vsakmu avtolicarju al pa kaksnmu k zna (in ima kompresor pa pistolo) Ce najds kaksnga k ti to doma nardi je dokaj pocen (das sam za barvo pa unmu za en pir :OK: ) Drgac pa pride tm okol 20k al pa vec (mam frenda locarja tko da mam sreco :) ).

Popravljeno . Popravil Hrenowsky
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

denx! :OK: zdaj lahko $ dam za neonko :yea2: ali pa rajši farbanje :OK: Tko izgleda pa moj, samo da je malo bolj poškraban pa ma gor original nalepke pa še enga billabong orla na haubi pa neki sk8 firm še vse okrog... :yea2:

post-8034-1121245356.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hrenowsky prodajam po delih zato ker je blok od mašine šel po gobe :yea1: malo sem bil zivcen pa kladivo pa to:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm pa mojga zrihtal. Gestel sploh ni bil kriv ampak lezaja v balanci sta bila zanic. Zdej morm pa samo se zadnjo bremzo zrihtat, ker ga mislm prodat. Bom pa probu postat kaksno sliko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja to je tudi pri meni bil problem, ko si bremzal je belanca samo skakala naprej in nazaj :BUA: :grim: nrg-ja nebom prodal :OK: ker sem dobil blok motorna drugi :grim :kva2: tak da bo kmalu spet na cestah :yea2:

Popravljeno . Popravil HoZeK
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej a si ti tud na www.(Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.) mel oglas nrg za 50k? Kje pa si dubu blok? K jst iscem pa nikjer ne najdm tazga k bi mel nosilc za disk za zadno gumo (jst mam na boben pa je cist bedno :( ) A pa premontaza vseh delov velik cajta vzame?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej HoZeK, kater je zdej tvoj un k ga mas v avatarju al un k mas sliko v profilu (un zelen)?

_racija_ lepga nrg-ja mas, moj je bil tud rumen "till the unthinkable happened" , zdej je pa rdec pa srebrn (nove plastike od mc3, pa nima nalepk :) )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

em barve je belo plave (polini team barva), grejo pa plastike v kratkem na barvanje na tako kot je slika v avatarju :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej a si ti tud na www.(Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.) mel oglas nrg za 50k? Kje pa si dubu blok? K jst iscem pa nikjer ne najdm tazga k bi mel nosilc za disk za zadno gumo (jst mam na boben pa je cist bedno :( ) A pa premontaza vseh delov velik cajta vzame?

jaz sem blok kupil od enega kolega!! ne nisem mel oglasa jaz na (Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.)... ja samo če delaš zadnjo kolo na disk moraš še met bremz cellindercek...... nekaj dela je s tem samo ne kaj preveč :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda se da. Sm gledal slike, k je en to naredil, samo ta stran ne obstaja več.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!