Skoči na vsebino

PIAGGIO NRG MC2/Extreme/MC3


MotoRossi

Priporočene objave

jaz mam pa na rdečo :yea2: - serijsko je blo belo :BUA:

Vse je boljše k rumena :) Čeprav mi bledi prasica. Kje se da dobit kakšno farbo za žarnice temperaturno obstojno? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje se da dobit kakšno farbo za žarnice temperaturno obstojno? :?

v conradu so mel neke farbe vcasih... ...do 60 W se mi zdi, pa ni za halogenke, so ble pa modra, zelena, rdeca, rumena, pa se neki barv, mislim da za okol 800 sit na flasko...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v conradu so mel neke farbe vcasih... ...do 60 W se mi zdi, pa ni za halogenke, so ble pa modra, zelena, rdeca, rumena, pa se neki barv, mislim da za okol 800 sit na flasko...

Conrad ma trgovino pod emporiumom, ne? Tko bi pol hitrej dobu k pa prek neta... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse je boljše k rumena :) Čeprav mi bledi prasica. Kje se da dobit kakšno farbo za žarnice temperaturno obstojno? :?

jaz sem na rdečo pobarval z alkoholnim flumastrom :D pa mi sploh ne bledi :OK: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem na rdečo pobarval z alkoholnim flumastrom :D pa mi sploh ne bledi :OK: :naughty:

Sej jest sem tut z alkoholcem barvu, pa mi zdej števec rumeno svet, števec za bencin je pa bel, niti ne zgleda slabo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej jest sem tut z alkoholcem barvu, pa mi zdej števec rumeno svet, števec za bencin je pa bel, niti ne zgleda slabo :D

Ej manjak a zdj še kj svet :cry: :cry: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me ali je glede teže valčkov. Eni pravijo da lažji slabše potegnejo in bolj gre drugi pa težji so da tudi boljše potegne in več gre gre. mam zx kake valcke bi moral dati gor da bi Šel 110km/h.(PA SK ŠTEVCU)

ali je kakšna tabela glede valckov TEŽA/HITROST.HVALA LP M@T

Popravljeno . Popravil M@T
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tezko je govort da so lazji za pospeske tezji pa za koncno ... valcke mors met ravno prov tezke. Ce bos mu pretezke ti motor ne bo prsu do optimalnih obratov in ne bo dobr uleku ... ce bos mu pa prelahke ti bo pa prevec obratov nabil in se ti bo motor presukavov pa spet moč nebo taka kakrsna bi mogla bit.

Da dobis taprave valcke k jh motor rab mors probat pa si cajt uzet, da ti bo motor res dobr delov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej manjak a zdj še kj svet :cry: :cry: :cry:

Mogel bi svetit ker je tista plastika okol balance nedotaknjena (v bistvu je pobrušen malo pokrovček za zavorn olje)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ M@T 4,0garmske valcke si daj not pa modre oz.rumene federce pa ti bo totegno z prve pa se kocno bo mel....

_Roba_ mas Full legendarno gilero. Ali POznaš markota gamserja mel je runerco pa jo razbil zaj pa ma vespo Pa 25ccm nevem katerega že. AJD LP M@T

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

_Roba_ mas Full legendarno gilero. Ali POznaš markota gamserja mel je runerco pa jo razbil zaj pa ma vespo Pa 25ccm nevem katerega že. AJD    LP M@T

Valda ce je tam noiter vulicah doma pa z markom pa onimi se druzi....to je zgorno brezje jaz sem na spodnjem pa na zgornjem samo po poropatove :) :D

In ki si vido moj bicikl? :)

Popravljeno . Popravil _Roba_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Valda ce je tam noiter vulicah doma pa z markom pa onimi se druzi....to je zgorno brezje jaz sem na spodnjem pa na zgornjem samo po poropatove :) :D

In ki si vido moj bicikl? :)

Ko se skuter postavi na ogled PA te v mestu: LP M@T

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogel bi svetit ker je tista plastika okol balance nedotaknjena (v bistvu je pobrušen malo pokrovček za zavorn olje)

Ok, sem včeri probu lučke pa to. Skuter vžge in dela čist normalno. Levi žmiguci delajo OK, desni zadn ne dela, spredn dela ful hitr in isto lučka na armaturki. Zadnja luč in stop luč delata, prednja dela sam kratka, na armaturki pa je skos prižgana luč za dolgo in niti ne vgasne ko daš kratko. V glavnem, luči delajo sam večinoma kr neki :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mam eno težavo. skuter ima, ko je hladen, ful cudn zvok-

kot da bi neko kovino drgno al pa kej tazga. no pa to se tud pojav ko ga do konca tišcim. ka bi blo to? auspuh :? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Levi žmiguci delajo OK, desni zadn ne dela, spredn dela ful hitr in isto lučka na armaturki.

to pa zato ker zadnji ne dela in pol pride več toka ali nekak tak

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to pa zato ker zadnji ne dela in pol pride več toka ali nekak tak

Ja to ful hudo zgleda ja, jst sm enkrat za kiblo pelu pa mi kr naenkrat na križišču zadnja žarnca šla in je spredn ponoru. :huh: :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

smo dans bli na pohorju pa je bil en kolega s speedfightom 2 pa gianellija je mel gor pa mu od 80km/h do 90km/h(full speed) neka tak ko da bi v avtu na radio zgubil frekvenco začne ružit v mašini . to se sliši samo vzadaj spredaj nič. HVALA LP M@T

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!