Skoči na vsebino

PIAGGIO NRG MC2/Extreme/MC3


MotoRossi

Priporočene objave

zivjo! na zacetku ko sem kupu motor je bila balanca cist normalna dost lahko jo je blo obracat :OK: ..... pol se mi je pa pred 1 mes. zgodila prometna nesreca :BUA: in od takrt naprej je balanca zelo trda in je tezko zavijat obcutek mam da mi motor kr sam zavija :hmm: !! zdj me pa zanima ce je mogoce problem v tem da so se vilice skrivile?? in v tem primeru me zanima koliko stane ravnanje vilic (ce se jih sploh da ) :? hvala za odgovore!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če ti motor vleče ti je ziher spigalo vilce al pa celo rušt !mogoče!nisem rekel da ti je daj jih dol jih nesi kakemu mehaniku ko ma prešo pa da ti jih zravna pa spreša pa mu daš 5 jurjev odvisno od dela pa bojo ravne sam tk ravne kot so na začetku ble ne bojo nikol ampak zelo se pa da zrihtat

vsekakor boš mogu dol vzeti,razdret

sj moj motor tud mal vleče sam bol me ku**c za tiste malenkosti če kermu kej od kolegov ne paše da te bo šinfu si ga naj pa kupi pa se jebe z svojim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

matr me ta kožuh zdej mika :P :D

aja pa še celado bi mogu preoble?t u kožuharja pa bi dubu scootkurent :OK:

Pa še ene dva zvonca daš ukol pa si res kurent :naughty: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zivjo! na zacetku ko sem kupu motor je bila balanca cist normalna dost lahko jo je blo obracat :OK: ..... pol se mi je pa pred 1 mes. zgodila prometna nesreca :BUA: in od takrt naprej je balanca zelo trda in je tezko zavijat obcutek mam da mi motor kr sam zavija :hmm: !! zdj me pa zanima ce je mogoce problem v tem da so se vilice skrivile?? in v tem primeru me zanima koliko stane ravnanje vilic (ce se jih sploh da ) :? hvala za odgovore!

Ja to se res hitr nardi, če si preveč živčen in se vsakmu za rit nalepš in čez 10s si že naliman na zadnji šipi :cry: :cry: :cry:

Ja vilce dj poravnt, ker novih se ti ne splača kupovat.

Kolk pa so zatovčene vilce, a full, a se tko od daleč vidi da so nazaj zakrivljene?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kake ceramonije more pol tale delat :D

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

ta skut me pa spomina na un kombi iz filma Butec & Butec

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :notworthy: :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja vilce dj poravnt, ker novih se ti ne splača kupovat.

Kolk pa so zatovčene vilce, a full, a se tko od daleč vidi da so nazaj zakrivljene?

niso glih tok zvite sam se pa kr posteno cuti pri voznji pa kr sam mi motor pr nizjih hitrostih vlece v desno :xx: !! (pa se zalagat ne morm vec tok k vcasih.... :cry: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja če niso bol tok zlo močno skrivlene pol se jih bo dal popravt. Bol je problem če so tolk skitvene da se na pregibu (tam kjer se skrivile) materjal raztegne it to je potem težko popravt ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja thanks za odgovore :D ! sam se neki me zanima kok priblizn stane tako ravnajnje vilic :?

Lj firefoxu f-15 pošl zasebno sporočilo, pa ti bo on bolj natančno povedu, kolk je njega koštalo bližnje srečanje z avtom in kje je to uštimu ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

no danes mi je kr naenkrat ena žarnca odspred pregorela. zanima pa me al je treba celo spredno masko dol dt al ni treba da jo zamenaš?

:hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no danes mi je kr naenkrat ena žarnca odspred pregorela. zanima pa me al je treba celo spredno masko dol dt al ni treba da jo zamenaš?

:hmm:

Ne lohk sam odšraufaš une reže nad lučmi (reže pred hladilnikom) in pol lohk tm not pridš do luči. Najprej snameš dol uno gumo k je zadi, pol daš stran čepek od žarnice ,zamenjaš, zatakneš nazaj čepek pokrileš z uno gumo in to naj bi blo to.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dans sva se s fotrom ve? k pol ure zajbavala s žarnco-

jst ne vem kako nej jo zamenam- tm je en šrauf sm k ni placa not pa se ga ne da

odšraufat. ma kdo kašn predlog? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dans sva se s fotrom ve? k pol ure zajbavala s žarnco-

jst ne vem kako nej jo zamenam- tm je en šrauf sm k ni placa not pa se ga ne da

odšraufat. ma kdo kašn predlog? :hmm:

Tuki ko imaš kolena, imaš na vsaki strani cca 5 šravfov, pa jih odšravfi, tako da ti bo prednja maska se istaknila in malce padla naprej. Tako boš imel več placa z rokami da boš zamenjal žarnico.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ speedruner: bom še to probou-tnx :OK:

?e pa še zdej mi ne bo ratal pol bom ga pa kr na servis zapelu

pa se nej oni tm jebejo s to žarnco :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ speedruner: bom še to probou-tnx :OK:

?e pa še zdej mi ne bo ratal pol bom ga pa kr na servis zapelu

pa se nej oni tm jebejo s to žarnco :P

Škoda. Rajši se malce pomatraj, pa boš kar nekaj denarja privarčeval!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Škoda. Rajši se malce pomatraj, pa boš kar nekaj denarja privarčeval!

Jp, to ti kar delaj, da bos mel za dohtarja, ko se bos razsul.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

[rain] Objavljeno 12 Dec 2003 @ 13:52

Jp, to ti kar delaj, da bos mel za dohtarja, ko se bos razsul.

ja ne!!hehe!! :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

' date='12 Dec 2003 @ 13:52'] Jp, to ti kar delaj, da bos mel za dohtarja, ko se bos razsul.

Jebiga, nismo vsi tako NESPOSOBNI kot ti! :P :devil: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!