Skoči na vsebino

KTM 1290 Super Adventure (R, S, T)


Dark
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

IMG_2550-Edit-Edit.jpg.0c3502d6074d400e24173557e844ab55.thumb.jpg.f6e96486d3668beda6fe61e3b1b47345.jpg

Priporočene objave

pred 9 urami, Vin pravi:

Nima preslikave. Očitno ti razumeš pod pojmom preslikava nekaj drugega. Nima veze. Od Boscha ali nekoga kupijo nek najcenejši števec, ki kaže na nek napredek in to je to. Tomtom Vio je samostojen produkt in ga kupiš zaradi gadgeta, motorja pa ne kupiš zaradi števca. Lahko bi dali gor boljši števec, ampak zakaj bi si povečevali stroške, če ni treba. Pa še ekstra navigacijo ti lahko prodajo.

to se strinjam, zakaj bi kaj dali prej na trg kot je potrebno. :D

Bo pa pri naslednjem modelu. Prehitro predobro in prepopolno ne sme biti.

Rabi kdo gledat zravn zemljevid, enostavno, kupi nosilc za foun, pa tega po potrebi prižge. Eko win win situacija.

 

Potem je pa tule še powerparts katalog, ogrevani sedežki, pa rorčki....zadeve spod jurja skoraj ni.

Se pravi denar je in če je kupec sposoben zapraviti za samostojno napravo tudi 300-400€ je verjetno tudi dovolj da bi karkoli spacal zraven v števec, ker tehnologija to omogoča. Vsa usran avto za 15 jurčkov ma infotainment sistem, ki ti kmal Marijo prikazuje :P

Hočem povedati, po tehnični plati ni zadeva neki baw baw, pa čeprav nisem tehnično podkovan kot ti. Po marketinški in še kaki drugi plati je pa 100% baw baw in glavobol.

KTM pa ne sam oni, že sedaj vedo kaka bosta 2 naslednja modela, pa se sednji še ohladil ni :D

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 13. 2. 2019 ob 18:30, lukec pravi:

Daj nam malo veselja pa posnemi zvok,ter ga prilepi sem gor...

Lih danes namontiral "predelana" db kilerja.....zverinsko zarenči  :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če kdo rabi "upola cijena"  za KTM ADV 1050, 1090, 1190, 1290....

Original KTM powerparts:   Rally foot peg  in pokrovčka tekočin sklopke in zavore. Spletom okoliščin :headbang:

 

20180930_163623.jpg

20180930_163835.jpg

20180930_171231.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Evo touratech je koncno naredu zascito sprednje luci mrezico.... se pa nemorm odloct al mi je hudo al mije grdo... cel dan ze studiram al bi narocu al ne ?01-374-5095-0_i_01.thumb.jpg.cda3ba78c712e601505fbc27a4b39d56.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, gasperX pravi:

Evo touratech je koncno naredu zascito sprednje luci mrezico.... se pa nemorm odloct al mi je hudo al mije grdo... cel dan ze studiram al bi narocu al ne ?01-374-5095-0_i_01.thumb.jpg.cda3ba78c712e601505fbc27a4b39d56.jpg

jaz bi rajš kej takega

https://www.ebay.co.uk/itm/Slipscreens-2-Piece-Headlight-Protector-to-fit-Ktm-Super-Adventure-R-S-2017/264214072311?hash=item3d8462cbf7:g:~DwAAOSwdW9aLcCX

s-l1600.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, gasperX pravi:

Evo touratech je koncno naredu zascito sprednje luci mrezico.... se pa nemorm odloct al mi je hudo al mije grdo... cel dan ze studiram al bi narocu al ne ?

Kar se mene tiče, oboje: Hudo grdo! :)

Popravljeno . Popravil Joker
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Joker pravi:

Kar se mene tiče, oboje: Hudo grdo! :)

Sam @Joker roko na srce ti vozs GSA se pravi ti nimas okusa :D:D:D:D.... se pravi to ne vela kar si reku, predvsem zato ker sm vosu ze narocu ?????? 

Jebiga mal more bit zajebancije.... 

Ma men osebno ni tok hudo grdo.... nemorm se pa odloct ce mi je tolk hudo lepo..... Bomo vidl ko bom namontiru.

Me je pa en opoziril na ADV forumu  da povsej verjetno nebo mogoce montirat teh filtrov dust protection60708920000_2_540x416.jpg.e1c684df924a7453cef391b6f4bb0996.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, gasperX pravi:

Sam @Joker roko na srce ti vozs GSA se pravi ti nimas okusa :D:D:D:D.... se pravi to ne vela kar si reku, predvsem zato ker sm vosu ze narocu ?????? 

Jebiga mal more bit zajebancije.... 

Ma men osebno ni tok hudo grdo.... nemorm se pa odloct ce mi je tolk hudo lepo..... Bomo vidl ko bom namontiru.

Me je pa en opoziril na ADV forumu  da povsej verjetno nebo mogoce montirat teh filtrov dust protection60708920000_2_540x416.jpg.e1c684df924a7453cef391b6f4bb0996.jpg

 

Čista resnica. Če sem se jaz navadil na grd motor, se boš ti zgolj na zaščito žarometa toliko lažje! :D

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Joker pravi:

Kar se mene tiče, oboje: Hudo grdo! :)

Zasčita mora biti tako ali tako prozorna, da je legalna in bi bila skoraj neopazna. Sicer je pa res nespametno razpravljati o estetiki z GS-ovci. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če jo res rabiš jo daj, ker v nasprotnem je "bljak". Oziroma moraš tak ali podoben bljak ponoviti nekje na mopedu, da bi dobilo efekt.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 urami, gasperX pravi:

Evo touratech je koncno naredu zascito sprednje luci mrezico.... se pa nemorm odloct al mi je hudo al mije grdo... cel dan ze studiram al bi narocu al ne ?

Si predstavljam zvečer k se voziš po cesti, vidiš samo pajčevino.... zaščita pa taka, ne bi bilo bolj razmišljat o neki prozorni zaščiti?

Sicer, pa motor rihtaš zase in ne zame. Bom pa vesel, če boš dal še kakšno slikco ko bo zmontirano :)

Popravljeno . Popravil HyperJack
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, HyperJack pravi:

Si predstavljam zvečer k se voziš po cesti, vidiš samo pajčevino.... zaščita pa taka, ne bi bilo bolj razmišljat o neki prozorni zaščiti?

Nehi jaka, ker imam isto tako mrežo pa ni nobene pajčevine videt ponoči .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, Kmet2 pravi:

Nehi jaka, ker imam isto tako mrežo pa ni nobene pajčevine videt ponoči .

V garaži parkiran motor, ma lahko dve mreži gor, pa ne bo vidt. ?

Ok, mreže ni vidt, sam verjetno je kakšna razlika v osvetljenosti ceste?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moje mnenje.

Pajčevine se ne bo videlo...ker žaromet "razpršii" svetlobo skozi to pajčevino..in tega človeško oko ne zazna.

....svetilnost se sigurno zmanjša za kak procent...

...najbolj me skrbi, kako očistiš žaromet zasušenega mrčesa...razen, če se da to sabljaško masko na hitro dol snet...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Zivnorc pravi:

moje mnenje.

Pajčevine se ne bo videlo...ker žaromet "razpršii" svetlobo skozi to pajčevino..in tega človeško oko ne zazna.

....svetilnost se sigurno zmanjša za kak procent...

...najbolj me skrbi, kako očistiš žaromet zasušenega mrčesa...razen, če se da to sabljaško masko na hitro dol snet...

Zelo enostavno se sneme , ima samo na klipsne (kot umeten kolk , gumica je jobolček , in klipsna , ko to porineš notri) dve sek. in je dol .

pred 8 urami, HyperJack pravi:

V garaži parkiran motor, ma lahko dve mreži gor, pa ne bo vidt. ?

Ok, mreže ni vidt, sam verjetno je kakšna razlika v osvetljenosti ceste?

Osebno je ne zaznam .

 

  • Všeč mi je 1
  • Hvala 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to, da v navodilih vseh teh mrežic piše, da ni dovoljena uporaba v cestnem prometu, nek vpliv že morajo imeti...

  • Hvala 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 49 minutami, gasperX pravi:

Nikjer ne najdem napisano da zadeva ni dovoljena v cestnem prometu... https://shop.touratech.at/media/manuals/09-374-5095-0.pdf

 

Zanimivo. Ko sem iskal za GSA, je bilo pri vseh ponudnikih napisano, da ni za cestno uporabo. Par primerov:

Touratech

GS Emotion

Wunderlich

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uno plastično zaščito k sem jo jst dal gor prodajajo u en 57 barvah, a imajo na koncu opombo:

Please Note - Only clear protectors are road legal

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, gasperX pravi:

Nikjer ne najdem napisano da zadeva ni dovoljena v cestnem prometu... https://shop.touratech.at/media/manuals/09-374-5095-0.pdf

 

Sej nima veze, itak moraš vse dodatne dele homologirat...aja točn, ti nis v republiki Banani več...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, HyperJack pravi:

Sej nima veze, itak moraš vse dodatne dele homologirat...aja točn, ti nis v republiki Banani več...

Vpisati, če ni predelava. Homologira proizvajalec. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak zanimivo je da se nisem nikol slisal da bi se kdo na tehnicnem ali kak policaj v te mrezce spotaknil in zatezil.....

pred 4 urami, Joker pravi:

Zanimivo. Ko sem iskal za GSA, je bilo pri vseh ponudnikih napisano, da ni za cestno uporabo. Par primerov:

Touratech

GS Emotion

Wunderlich

 

Zanimivo, za KTM nic ne pise da ni legalno.... Bomo vidl kako in kaj ko dobim paket..... ko sem narocil je pisalo 3-7 dni verjetno bo kak dan dlje upam pa da nebom cakal 3 mesce, namrec tolk je trenutna cakalna doba 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Easy cheesy...... ne zgleda tolk slabo.... morm priznat  mi je kr kul 

IMG_20190311_082545.jpg

IMG_20190311_082551.jpg

IMG_20190311_085650.jpg

IMG_20190311_085704.jpg

IMG_20190311_085713.jpg

IMG_20190311_085720.jpg

IMG_20190311_085914.jpg

IMG_20190311_085925.jpg

IMG_20190311_085930.jpg

IMG_20190311_085943.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!