Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imel Ducatija


I30

Priporočene objave

za v službo je OK  :D

 

new20duc20sneek20peek.jpg

 

Faaak, pol ga manjka pa je še vedno lepš k 3/4 bavarcev in rižotarjev....  :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal rdeče barve pa vsi svršavajo :P

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda da v tej temi pišejo samo tisti kateri si ga lastijo oziroma si ga srčno želijo, pa sej DUCATI ni nek tabu, da se o njem ne govori.

Lahko bi odprli temo "Kaj sem danes lepega kupil za DUCATIJA" in temo "Ker nimam DUCATIJA moram pr svojmu motorju skoz neki šraufat. pol pa za bencin nč ne ostane" al pa "Imam DUCATIJA samo gor pa piše Kawasaki" :P

 

In na konc lohk zbrišemo vse teme, ker se neb nč šraufal, pustil bi sam temo "Kdo je kej snoč ding-dongl" pa "Kolk kilometrov smo prevozili v letošnjem letu" pa "čvekalnico" bi lohk pustl, da Konjujedan še drugim (spol na tri spodnje luknce) mal teži :)

Jaz mislim da je tukaj ze tolko enih jajc zakaj nebi imel cesa,da je ze cas da se odpre tema zakaj ne bi imel motorja sploh,pa odpremo temo zakaj bi imel ponya ali pa otrosko skirco. :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal rdeče barve pa vsi svršavajo :P

Bod tih od barve,dons sem kle vidu sx v taki plavi barvi da se tud velikonocni pirh skrije,ti bi poslal sliko ,pa ne znam. :grim

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Luxsa

 

Cist brezveze bi bilo, ce bi vsi po resnic povedal, da nimamo dnarja, al pa da nam je preprosto nekaj druzga bolj vsec.  :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Luxsa

 

Cist brezveze bi bilo, ce bi vsi po resnic povedal, da nimamo dnarja, al pa da nam je preprosto nekaj druzga bolj vsec.  :smoke:

Se strinjam.Je treba skup drzat. BMW cez vse. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a si mislu tko napisat: 

 

:D :D :D

Ma zarad mene tudi lahko ,se vozm z vsem samo da ma dva kolesa ,zadnje case je tudi HD dober. :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Lahko bi odprli temo "Kaj sem danes lepega kupil za DUCATIJA" in temo "Ker nimam DUCATIJA moram pr svojmu motorju skoz neki šraufat. pol pa za bencin nč ne ostane" al pa "Imam DUCATIJA samo gor pa piše Kawasaki" :P

 

...

Saj obstajajo te teme. Na otroškem forumu v poglavju Pravljice za lahko noč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ducati je zmeraj pri hiš ;)

7fecc5cec9330bad0603c02c2d81b169_zpsb640

zs to karjolo Ducati neboš dosti delau,ker se vedno kvarijo! sm slišu pravit... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam.Je treba skup drzat. BMW cez vse. :OK:

Čak mal. Če Luxa omen one k nimajo dnara, se ti pa res ni treba koj oglast. A b' rad de ti kej posodmo al kwa?

Ma zarad mene tudi lahko ,se vozm z vsem samo da ma dva kolesa ,zadnje case je tudi HD dober. :kva2:

Oooo đizus, kam s padu!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na tabli tudi piše pička, pa ni pička, ampak je tabla, razmeš :smoke:

Ja, k je edn zbrisu " was here". Tko de je šlo res za p'čko.

 

Ewo dost za zjutri.

 

I'll be back!

Popravljeno . Popravil I30
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na tabli tudi piše pička, pa ni pička, ampak je tabla, razmeš :smoke:

 

ne razmem :D

 

najbojše da ti ti tvojega tud prbiješ nekam :D

 

ducati-art.jpg

 

za popolen surround effect :)

Popravljeno . Popravil gift
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

 

najbojše da ti ti tvojega tud prbiješ nekam :D

 

...

Se strinjam. Da mu ne pobegne kam. To ni kot ducati, ki se skozi drži bajte.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne razmem :D

 

najbojše da ti ti tvojega tud prbiješ nekam :D

 

ducati-art.jpg

 

za popolen surround effect :)

to je enako tistemu, ko te vprašam, kaj je to? Na steni visi, ima tipke ko na njih igraš in tri noge! To je klavir! In nato tvoje vprašanje, kak to, da na steni visi? Moj odgovor: Ka te koji kur... briga, kje mam jest klavir :grim

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

916 je kot slika, umetnija in je v zdravem motorističnem duhu totalno sprejemljivo, da visi na steni. Z leti le še pridobiva na vrednosti.

Kako za vraga bi pa zgledal dab en bavarsk kozolec v dnevni na steno dal  :eek: ?! Pa da ti še kardan na glavo pade?! 

:grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

916 je kot slika, umetnija in je v zdravem motorističnem duhu totalno sprejemljivo, da visi na steni. Z leti le še pridobiva na vrednosti.

Kako za vraga bi pa zgledal dab en bavarsk kozolec v dnevni na steno dal  :eek: ?! Pa da ti še kardan na glavo pade?! 

:grim

Pozabil si dodati še nepremičnina. Nazadnje bo treba za te gare še nepremičninski davek plačevat.

Za Bavarca pa davek na štale.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bod tih od barve,dons sem kle vidu sx v taki plavi barvi da se tud velikonocni pirh skrije,ti bi poslal sliko ,pa ne znam. :grim

Sj je bulš da ne, plava je bljak :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!