Skoči na vsebino

Moto GP 2015


orcus

Priporočene objave

Pri temu je lepo videt kje so glave. označene z zelemimi krogci, Tisti del okrog stola se mi zdi zelo glomazen, glede na to da je avspuh zdaj speljan po eni strani je verjetno na drugi večina rezervarja. Modra kvadratka sta po mojem spominu približni lokaciji glav na GP11, Rossijev motor je imel še prekinjen hladilnik, da je prednja glava gledala skozi, auspuh pod stolom pa je bil praktično ravna cev, za to so pri ducatiju tudi "izumili" zaščitne mreže, saj je mel gramoz zelo enostavno pot do motorja. 

 

Samo še Caseya nazaj u rdeče. 

post-1354-0-41935600-1424168632_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Cartman
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se še Kwak in pa Suzy ojačata bo postal MotoGP resnično gledljiv :eek:. Drugače bo pa itak  :yawn:. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vem zakaj, ampak meni je pomembna razlika med dirkači ki se borijo. a so na enem dveh al treh motorjih je meni nepomembno. fino je, če 3 kroge pred koncem še ni vse odločeno. In zadnjih par let se dogaja več kot se je v "zlati dobi" pa kartero koli že omenimo. v 2013 in 14so bli Izidi tesnejši kot v zadnjih 10 letih 500ccm klase, in tesnejši kot kdajkoli v moderni dobi 4t motorjev. po moje je dirkanje noro.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upejmo,da gre Lorenzo na noz od starta....zna bit bolj pestro....ker ce bo isto vozil kot lani bo pusiona opet.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

madona je grd....kot bi Miki Muster strip risal!!  :OK:  hahaha

Kaj si hotu s tem povedat :wacko:  Miki Muster je najboljši risar stripov kar jih je.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

Samo še Caseya nazaj u rdeče. 

 

 

:yes:

 

No jst verjamem, da bo Iannone letos boljši kot Dovi. Nič nimam proti njem, fer dečko ampak nekako premalo agresiven se mi zdi. Za Ducatija morš bit mau svinjski.  :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj si hotu s tem povedat :wacko:  Miki Muster je najboljši risar stripov kar jih je.

Ja seveda Muster je car, da ne bo pomote, sam tko hecen mi zgleda tale ducati.... bomo vidl kako se bo peljal ??!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako kot je že Cartman rekel, so dirke zadnja leta zelo zanimive. Da pa se še vmešata vsaj dva ducatija, pol bo pa že prav noro :) 

 

Če bo motor hiter bodo hitro pogrešali trdo gumo.... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Suzuki, nič nisi svoje pohvalil :) Izgledajo kar hitri, tudi Vinales. Aprilia me preseneča, niso tako daleč kot sem jih pričakoval. Čudi me Honda, ki jo lahko hitro peljeta samo dva HRC dirkača. No so pa to še vedno samo testiranja....   

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

 

@mojster IBA: našim res kar dobro gre, ampak je šele prvi dan in to ni realna slika - bom pa zelo zadovoljen če bo tak vrstni red na koncu ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dovi pa ne more skrit zadovoljstva nad okretnostjo novega Ducatija... Pravi, da je v prvih dveh ovinkih šel kar po robniku, čeprav ni imel tega namena. 15 zgleda rad menja smer in to hitro. Za svojim najboljšim časom z 14.3 je zaostal le 0.3 sec in kot pravi ni postavljal hitrih časov, ker je potrebno motor še nastavit. 

Mogoče pa bomo le gledali 6 dirkačev v boju za stopničke. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na tujih forumih berem da se menda Ducati GP15 vrti nazaj? Mislim, mašina. Želim jim čimhitrejši bajk, da bo konkurenca taprava.

 

 

Si pa predstavljam predstavitev novega cestnega Ducatija 1201 Panigale V4, ki se bo vrtel nazaj, v jeseni 2017. Kot da bi izumili kolo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: Panigale je ze letos 1299, ce bodo sli na v4 bo mogu bit 999. Ojoj, to pa so ze meli...heHe

Jez sm prvi dan med gp14.3 in gp15 pricakoval cca 1,5sec razlike. Pa jo je samo 0,3!!!! Ce primerjamo ta cas z ostalima dvema novima strojema, Aprilia in ali Suzuki, je Gigi svoje delo opravil temeljito in odlicno. Zelo sem vesel.

Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na tujih forumih berem da se menda Ducati GP15 vrti nazaj? Mislim, mašina. Želim jim čimhitrejši bajk, da bo konkurenca taprava.

 

 

Si pa predstavljam predstavitev novega cestnega Ducatija 1201 Panigale V4, ki se bo vrtel nazaj, v jeseni 2017. Kot da bi izumili kolo.

 

Motor je obrnjen torej nima glave obrnjene naprej ampak nazaj, dejansko so glave pod ritjo voznika ... se lepo vidi na sliki kje so.

 

Drugače samo nov motor ne prinese bolših časov ampak treba stroj še nastavit.

 

 

GTJZyFw.jpg

 

 

Zvok je pa tudi  :kva2:

 

https://scontent-a.cdninstagram.com/hphotos-xaf1/t50.2886-16/11020974_1551155568494199_563992634_n.mp4

Popravljeno . Popravil jany
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nobenga presenečenja ne bo in si ne delam utvar ... želje so lahko ... ampak realnost je, da se bosta Hondi in Yamahi borili za zmage ... silom prilike mogoče, če kakšn od 4-ih izpade, še ducati ...

 

:krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nobenga presenečenja ne bo in si ne delam utvar ... želje so lahko ... ampak realnost je, da se bosta Hondi in Yamahi borili za zmage ... silom prilike mogoče, če kakšn od 4-ih izpade, še ducati ...

 

:krneki:

Ne bit tak črnogled :).

 

Vseeno sem lajkal :grim .

Popravljeno . Popravil bikez
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!