Skoči na vsebino

Moto GP 2015


orcus

Priporočene objave

mogoče kdo ve ali se s tistim nakupom na motogp.com ki so ga imeli za "black friday" da gledat v živo ali samo kasnejše posnetke?
takrat ko so poslali reklamo za to je blo napisano da bi naj bil polni dostop do vsega do dneva pred prvo dirko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče kdo ve ali se s tistim nakupom na motogp.com ki so ga imeli za "black friday" da gledat v živo ali samo kasnejše posnetke?

takrat ko so poslali reklamo za to je blo napisano da bi naj bil polni dostop do vsega do dneva pred prvo dirko

Da se gledat live video tudi, vendar na testu nimajo live video prenosa. Mogoče bo Qatar test mel live prenos.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Aless:live streama ni. so povzetki in action reeli. Komentiranja je malo. Pa vsak dan mini intrevjuji z glavnimi akterji. Fino za pogledat. Jaz si prenosa celodnevnega treninga u bistvu sploh ne predstavljam. 

 

 

Ducatiji so očitno zelo blizu Hondi in Yamahi. Manjka manj kot 0,5sec/krog. Če bo na dirkah podobno, je Dovi resen kandidat za štenge, uz malo sportske sreće, tud za zmago. Hudo hitro se mi zdi za nov novcat motor. sploh se mi zdijo časi zelo na knap. 13 jih je v sekundi!

 

 

hudo fajn.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

UfUf Uf. Uf. Če je to čisto res.....

 

la GP15 è veloce, perché il terzo tempo di Andrea Iannone (2’00”098) e il quarto di Andrea Dovizioso (2’00”250) non è stato ottenuto con la gomma extra soffice a disposizione solo delle Open, ma con lo stesso pneumatico di Honda e Yamaha.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je to res, pol bodo hitro v čisto factory specifikaciji brez mehke gume. 

 

Dober je tudi Petrucci (z GP14.1)  ne vem kako je lahko sekundo hitrejši kot najboljša open honda, Še GP14 open Ducati (barbera) je 0.7 pred Haydnom. Ma se mi zdi da se Hondi gladko hebe za open mašine. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

 

Sepang 2, Day 3 - konec testa... moram priznat da je, vsaj zame, poleg pričakovanega tudi nekaj presenečenj. Na eni strani je Cal precej višje kot sem mislil, na drugi strani me je presentil Marko, ki je bil vztrajno zadnji, vsak dan, in še nazadoval (glede na zaostanek za prvim)... sem pričakoval precej več od njega, en samo Alvaro, še Đek ga je nabil za 2 sekundi, jaooo...pa za našadva sem si želel malo manjši zaostanek...

 

sicer pa tudi tole ni čist realna slika, bit hitr en krog je veliko lažje kot bit hitr celo dirko, tako da se bo šele po prvi dirki čez dober mesec bolj realno videlo kje je kdo... komaj čakam :D

 

 

post-163-0-03891900-1424859628_thumb.png

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motor je obrnjen torej nima glave obrnjene naprej ampak nazaj, dejansko so glave pod ritjo voznika ... se lepo vidi na sliki kje so.

 

Drugače samo nov motor ne prinese bolših časov ampak treba stroj še nastavit.

 

 

GTJZyFw.jpg

 

 

Zvok je pa tudi  :kva2:

 

https://scontent-a.cdninstagram.com/hphotos-xaf1/t50.2886-16/11020974_1551155568494199_563992634_n.mp4

 

Jaz sem govoril o smeri vrtenja glavne gredi, ne o poziciji motorja. In motor ima 1 glavo še vedno obrnjeno naprej, ena je pa res pod sedežem, ker je to V4 motor. Tako da sam motor ni ''obrnjen'' nazaj, ne vem če si ti čisto razumel kaj sem jaz mislil.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

 

se mi zdi da so pri Suzukiju kar dobro izbrali pilota, se bosta oba grebla do konca :)

 

Maverick je bil že lani - predvsem proti koncu sezone - hitr ko metek, zato je tudi zmagoval, pa prvič na Moto2 mašinci :D tud zdej ga že kr ornk pegla, veselje pogledat :OK:

post-163-0-05041100-1424885607_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda, da se nam obeta super sezona. MM je še vedno vesolc ampak bo vsaj boj za mesta od 2-10 zverinski.  :)

No, tudi MM zna narediti napako.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da se ni mišelinko gor usedel pa je odneslo rit ali pa so zadnji del od tracerja dali pa se lomi  :yea1:

 

 

Tudi Dovi je 15ko razbil zaradi gume  :grrr

Popravljeno . Popravil jany
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Marquez je fotoshop,majke mi! :)

Ni... saj je realen.. pokazal dva prsta :D  na koncu bo drugi :D

Prvo je teško pričakovano... verjetno spet mokre sanje :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!