Skoči na vsebino

Moto GP 2015


orcus

Priporočene objave

A. Esparagaro 15-20km/h počasnješi na ravni od hond in nakoncu samo 0.328s zadaj. Videt je kar konkurenčen sploh skozi ovinke tale suzuki  :kva1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

 

Aleš je najbrž naredil tkole odličen čas s tamehkimi gumami... moram še 1x pogledat FP1, da vidim če res ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

super :P .. sam da nau pol spet jokanja po dirki :whistle:

 

edino Honda in Yamaha ... vsi ostali nimajo za burek

 

:krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:unsure:  :unsure: ..bemti makaronarje.  :(

 

To se sam hecajo in poigravajo s čustwi,  v soboto bo prva vrsta rdeča...  :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej, en trening je mimo in 10 jih je u sekundi. Crutch Hernandes in Petrucci jutri ne bodo tako visoko kot so bli včeraj. za Espargaroja si ne upam nič rečt, duci pa bodo višje. tud rossi  je zadnja leta na Yamahi tuki dober, ne vem zakaj u nedeljo ne bi bil konkurenčen. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Marquez 0.5s, velik, vidim, da je Rossi spet zamoril Lorenza :kva2:, pričakujem spet polom Yamahe, mislim na celotno sezono :grim , upam, da jih še Dovi nažge :OK: , pa Ianonne tu pa tam :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Marquez 0.5s, velik, vidim, da je Rossi spet zamoril Lorenza :kva2:, pričakujem spet polom Yamahe, mislim na celotno sezono :grim , upam, da jih še Dovi nažge :OK: , pa Ianonne tu pa tam :smoke:

ker car si ti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čisto realno stanje je. Ducati je hiter to se je vedelo že tkoj. Pedrosa itak na dirki bo se zgubu marquez bo zmagal drugi bo rossi tretji dovizioso :-D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me veseli da se je Duce popravu. Ampak realno se bo jutri videlo ker danes je vsaj Dovi (pa mislim da vsi ducatiji) imel zadno gumo mehko medtem ko honda in Yamaha medium.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da sm Yamaha fan, bi me malce skrbelo :grim , nadeja se vprašanje, če je Rossi po Ducatiu uspel uničt še Yamo :kva2:

res pa je, da se na koncu mrtvi štejejo, nedelja :grim

 

 http://resources.motogp.com/files/results/2015/QAT/MotoGP/FP3/CombinedPracticeTimes.pdf?v1_06647c2f

 

Tristo medvedov. En sam šravfaje je ta moto GP. Najprej Ducati, zdej še Yamaha. A se to sploh kdaj neha :)?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej, en trening je mimo in 10 jih je u sekundi. Crutch Hernandes in Petrucci jutri ne bodo tako visoko kot so bli včeraj. za Espargaroja si ne upam nič rečt, duci pa bodo višje. tud rossi je zadnja leta na Yamahi tuki dober, ne vem zakaj u nedeljo ne bi bil konkurenčen.

Še dobro, da je calvin padel, da si vsaj njega zadel, da ne bo tako visoko... Hehehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tristo medvedov. En sam šravfaje je ta moto GP. Najprej Ducati, zdej še Yamaha. A se to sploh kdaj neha :)?

Sej yamahe niso drastično spreminjali od lani honde pravtako ne. Tako da nevem zakaj bi rossi kej uničil a ni Lorenzo prvi voznik ? tolko se je hvalu da je treniral in kvalifikacije končal porazno ! Seveda je pol komentiral da ga ne drži skoraj isto kot na moji yamahi :-D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!