Skoči na vsebino

Moto GP 2015


orcus

Priporočene objave

No ja, verjamem sicer to, da z bolečinami ne moreš dosegati vrhunskih rezultatov. Ampak, hmmmm, to pomeni, da ga je verjetno desna roka bolela že prej, prejšnje sezone? V kolikor je imel iste težave prej in jih zdravniki niso uspeli odpraviti, jih iz danes na jutri tudi ne bodo. Kaj pa vem, malo deluje vse skupaj na izgovor za slab rezultat, če pa je vse res, pa vzamem nazaj kar sem rekel.

 

http://www.24ur.com/sport/motogp/konec-sezone-morda-tudi-kariere-za-pedrosa-se-vraca-stoner.html

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če Dani res pavzira, a bodo pr Hondi zaposlili kakega dirkača iz endurance? iz 8 ur suzuke, recimo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če Dani res pavzira, a bodo pr Hondi zaposlili kakega dirkača iz endurance? iz 8 ur suzuke, recimo?

We want Stoner :kva2: , samo da s te moke neu kruha, žal :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

We want Stoner :kva2: , samo da s te moke neu kruha, žal :grim

 

Stoner je nehu kolena brusit, ker je zacel bolj na otip prijetne in vlazne zadeve brusit.   :smoke:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stoner je nehu kolena brusit, ker je zacel bolj na otip prijetne in vlazne zadeve brusit.   :smoke:

jest pa sm se že spraševal, zakaj Rossi še zmeraj dirka, zdaj si mi pa ti odgovoril :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stoner je pomoje dovolj pameten, da ve da prihod nazaj "čez" noč ni ravno pametno za njega.... ker vse kaj drugega kot borba za zmago, je pod pričakovanji navijačev...Po njem bi udrihali še bolj kot po Rossiju (v Ducatijevih časih in po povratku k Yamahi) 

 

Me pa zanima koga bodo dali gor.... Edini, ki ima pogodbo s HRC je po mojem Miller, ostali so vezani na svoja moštva.  

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če Dani res pavzira, a bodo pr Hondi zaposlili kakega dirkača iz endurance? iz 8 ur suzuke, recimo?

Ne, tamalga markeza, poj mu bodo pa rekl naj sam za tavelkim markezom pele

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

 

 

 

 

za zgubo mehke gume morjo 3×zmagat. Včeraj so že zgubili 2l benza. In to dvoje so dejansko edine "kazni" ki jih lahko doletijo. tud že začnejo serijsko zmagovat, jim ta glavnih privilegijev letos ne morjo vzet (neomejene predelave motorja in neomejeno testiranje) To velja za fabriško ekipo in Pramac, Avintia dirka pod Open, in se jih uspehi ne tičejo. 

 

 

 

 

zakaj so zgubli 2l, saj imajo 1x drugo in 1x tretje mesto?

 

The extra fuel and different tire allocation are subject to results obtained in dry conditions. If one of the factories succeeds in scoring either three podiums, two second place finishes, or a single win, then the fuel allowance will be cut from 24 liters to just 22 liters for that factory.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj so zgubli 2l, saj imajo 1x drugo in 1x tretje mesto?

 

The extra fuel and different tire allocation are subject to results obtained in dry conditions. If one of the factories succeeds in scoring either three podiums, two second place finishes, or a single win, then the fuel allowance will be cut from 24 liters to just 22 liters for that factory.

 

Če bi prebral pravilnik, bi vedel da o teh pravilih odločajo rezultati treh preteklih sezon. Dovi je lani v suhem Austinu pridirkal tretje mesto. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če Dani res pavzira, a bodo pr Hondi zaposlili kakega dirkača iz endurance? iz 8 ur suzuke, recimo?

 

Hola mojster,

 

to zihr misliš na Michaela vd Marka, kajne?? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stoner bo mel letos v Goodwoodu priložnost da Valetu še enkrat razloži tisto basen o "ambicijah in talentu", če prvič ni zastopu. 

Seveda v primeru da bo prišlo do šejkhenda in da ne bo Rossi rekel: "Casey, who?"

 

Matr, tole bi pa res enkrat rad šel pogledat (takoj za Jadransko magistralo  :evilgrin: )

Popravljeno . Popravil Gaunar Jokl
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stoner bo mel letos v Goodwoodu priložnost da Valetu še enkrat razloži tisto basen o "ambicijah in talentu", če prvič ni zastopu. 

Seveda v primeru da bo prišlo do šejkhenda in da ne bo Rossi rekel: "Casey, who?"

 

Matr, tole bi pa res enkrat rad šel pogledat (takoj za Jadransko magistralo  :evilgrin: )

v tem času, ko sta Rossi in Stoner dirkala skupaj, je Stoner nanizal 38 zmag, Rossi 24.  :grim Zdej je samo odvisno od tega, kolk kom leži matematika, da si zna zračunat, kdo je koga :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

 

v letih ko sta Rossi in Stoner dirkala skupaj, to je od leta 2001 do 2012, je Stoner dosegel 45 zmag in 2 naslova prvaka, Rossi pa 77 zmag in 7 naslovov prvaka. 

zdej je samo odvisno od tega, kolk kom leži matematika, da si zna zračunat, kdo je koga  :smoke:

(Vir: Wikipedia)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!