Skoči na vsebino

Moto GP 2015


orcus

Priporočene objave

No, sam da ti je jasn, zakaj majo eni vrhunske motorje pod ritjo. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Polno rit si je zaslužu vemo s čim...ne bi o številkah :)

 

Rossi jih je začel in je blo to nekaj edinstvenega, potem ga je pa začel oponašat......

 

Danes niso imeli driske ostali, vendar je bil Jorge boljši!

 Z utajo davkov... ce se ne bi izvensodno (ker sodno ni upal) pogodil, bi zdejle kopal luknje v arestu.... In pa z navlacenjem ljudi, ki so pol se tok butasti, da za koncni dokaz kako je Rossi car, povejo, da je to zato, ker so njegove majce in kape najdrazje!! Idioti!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čak mal. Kaj je narobe naredu? A to, da ni mogu zastavo zapičit v pesek al to, da se je veselil? Torej po enem letu in pol zmaga in ti pričakuješ, da bo pršu na oder kot mrlič?

  In kaj bi se zgodilo, ce bi prisel na oder kot mrlic? Ista pesem, spet ne bi bilo prav... In to se gredo ljudje drkat, za osebe, ki jih se videli niso od blizu, ki jih ne poznajo kaksni so v resnici! Na TV se pa ve kaj je popularno: smejckat se, pa na duso pihat... tisti ki se ne pretvarjajo in pokazejo ali veselje ali jezo, so pa loleki, jokice ipd ipd... Nobenega ne briga kaksen je kdo v resnici, samo ko zmaga nepriljubljen dirkac, se zacne drkat o tem kaj je naredu, pa kaj ni, pa a je zapicu zastavo a je ni, a ma liziko (ki je bila tud miljonski sponzor)... Sama kurceva fovsarija! Pa obnasanje vredno najstnic!

Popravljeno . Popravil jvalant
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej sej ni blo leto in pol. Zadnič je zmagal lani v Motegiju. 

 

Ampak slavil je ko mal prizadet. Bebavo. Pa sm dokaj navdušen nad njegovim stilom in dosežki. 

 aha, kure ki so cakale Rossija ob stezi, ipd je pa kaj, veleumno, inteligentno? pha!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 aha, kure ki so cakale Rossija ob stezi, ipd je pa kaj, veleumno, inteligentno? pha!

Yup, oboje. Predvsem pa duhovito. In večinoma izvirno.

Popravljeno . Popravil danci1973
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Yup, oboje. Predvsem pa duhovito. In večinoma izvirno.

 

Zanimivo razmišljanje. Kaj pa če bi prvi to naredil Stoner ali pa Lorenzo? A bi potem tudi bilo duhovito :)?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lizika ne zna bit duhovit ... njemu je bilo smešno, da je liziko pred kraljem lizu ... no ja .. vsak ima svoj smisu za humor.

 

:krneki:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lizika ne zna bit duhovit ... njemu je bilo smešno, da je liziko pred kraljem lizu ... no ja .. vsak ima svoj smisu za humor.

 

:krneki:

 

Nisem te vprašal glede lizike, ampak glede istih dejanj, ki so pri enih sprejemljive pri drugih pa ne. Torej dvojna merila.

 

Sicer pa sorry @maus. Ko je Sic umrl so nekateri iz motoGP prišli na pogreb v "trenirkah", Lorenzo pa v obleki. Kaj se spodobi naj vsak sam presodi. Če bi blo obratno, ....?????

 

Punce, bravo za debato. 

 

Ja, do 51. strani je bila tema na visokem nivoju :lol1:

Popravljeno . Popravil bikez
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

 

Ja, do 51. strani je bila tema na visokem nivoju :lol1:

 

:D ampak pol je pa zacvetela!

 

 

Catch Rossijevih praznovanj je, da trajajo že fakin 19 let, in da si jih je u bistvu on zmislil. V primeru da ima JValant na zalogi kako praznovanje zmage pred Brnom '96, bom napisal da je Rossi te šarade sopoulariziral do ponarodelosti. Danes vsi ostali zgledajo kot poceni imitatorji. Predvsem pa je videt, da Lorenzo med "proslavami" ni v svoji coni udobja. BTW, ko je Rossi prvič slavil, je imel Jorge DEVET let.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem te vprašal glede lizike, ampak glede istih dejanj, ki so pri enih sprejemljive pri drugih pa ne. Torej dvojna merila.

 

 

niso dvojna merila .. meni je bolj smešno, če vic pove Đuro al pa če enakega pove Borut Pahor

 

:jezik:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D ampak pol je pa zacvetela!

 

 

Catch Rossijevih praznovanj je, da trajajo že fakin 19 let, in da si jih je u bistvu on zmislil. V primeru da ima JValant na zalogi kako praznovanje zmage pred Brnom '96, bom napisal da je Rossi te šarade sopoulariziral do ponarodelosti. Danes vsi ostali zgledajo kot poceni imitatorji. Predvsem pa je videt, da Lorenzo med "proslavami" ni v svoji coni udobja. BTW, ko je Rossi prvič slavil, je imel Jorge DEVET let.

 

Od danes naprej več ne praznujem rojstnega dneva, ker je sosedov Francl prvega praznoval pred 70. leti, jaz pa ga poceni posnemam :).

 

K cvetenju promagaš tudi ti ;). Drgač pa je.. ga, pomad je :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od danes naprej več ne praznujem rojstnega dneva, ker je sosedov Francl prvega praznoval pred 70. leti, jaz pa ga poceni posnemam :).

 

K cvetenju promagaš tudi ti ;). Drgač pa je.. ga, pomad je :)

 

 

ne ne. francija boš poceni imitiral če bo on mel na rojstnem dnevu London Pride na pipo vrhunski catering in mu bodo igrali Čompe, ti pa boš pripravil piknik na istem placu, stregu toplo mercator pivo, diskontn cvičk, postane čevape mel torto iz  plastične škatle in radio veseljak na polno.....IAIAIAO

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo razmišljanje. Kaj pa če bi prvi to naredil Stoner ali pa Lorenzo? A bi potem tudi bilo duhovito :)?

Nikoli ne bomo vedeli...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....

 

Sicer pa sorry @maus. Ko je Sic umrl so nekateri iz motoGP prišli na pogreb v "trenirkah", Lorenzo pa v obleki. Kaj se spodobi naj vsak sam presodi. Če bi blo obratno, ....?????

 

....

 

Mislim, da je za motoristični pogreb primerna samo moto oprema in motor ...

 

sicer pa.. če ti gre kak človek na qurac, je pol vseeno, če kako plemenito dejanje naredi ... nikoli pa nisem rekel, da je Lorenzo slab voznik, kot oseba mi pa ni, še posebi od unga videa naprej, ki kaže kaj vse ima ... sj mu nism fouš, ampak ... pač .. ne maram ga in mu vseeno čestitam za vsako zmago, ki jo osvoji.

 

:krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D ampak pol je pa zacvetela!

 

 

Catch Rossijevih praznovanj je, da trajajo že fakin 19 let, in da si jih je u bistvu on zmislil. V primeru da ima JValant na zalogi kako praznovanje zmage pred Brnom '96, bom napisal da je Rossi te šarade sopoulariziral do ponarodelosti. Danes vsi ostali zgledajo kot poceni imitatorji. Predvsem pa je videt, da Lorenzo med "proslavami" ni v svoji coni udobja. BTW, ko je Rossi prvič slavil, je imel Jorge DEVET let.

   Ne more mi biti bolj vseeno za tela praznovanja!! Ni mi pa vseeno pluvanje, zmerjanje ipd, vecinoma na zelo zaljivem nivoju! In to oseb, ki ji sploh ne poznamo, jih nikoli nismo srecali, se pogovarjali (osebno, ne pamfleti na kaki prireditvi) ne vemo kako doma zivijo, kaj delajo ipd... In da se razumemo, tak kot ima nekdo odnos to telih mon tule v GPju, takega ima tudi do vseh ostalih, v resnicnem zivljenju. In kakrsen odnos in obraz se takole pokaze, tak tudi je! Ko pa nekdo opozori na to, je pa vse samo clovek ne... jbg, in pol se cudimo zakaj je tale svet u kurcu...  In ce se gremo osebno, ne ne bom brskal kdo je kaj prvi naredil, nima nobene veze... Tule se ne gleda dirk, se ne komentira ( s tem mislim posteno) dirk in dirkanja... Tle se komentora kdo je koga kopiral, kdo laze, kdo je mona, kdo je kislica, kdo je idiot (samo en nikoli ni, ce se ga omeni je pa takoj dzihad napovedan), kdo se ja tapru napravil v kuro ipd....   Sami strokovnjaki dirkanja, psihologije in zmerjanja

 

  Rad bi samo, da ko pijete pivo skupaj z Rossijem, pa Lorenzom ali komerkoli, povabte me prosim zraven, da se jaz spoznam te ljudi, da vidim kdo mi bo pol sel na kurac, ali pa ne, mogoce sm pa koga iz izjav za javnost, pa iz piar pretvarjanja ipd narobe ocenil!! Vem da je to skoraj nemogoce, ampak pac sm bl tupast, in ne razberem iz piara, gabrovih ocen ipd kaksen clovek je kdo, da bi mi pol sel na kurac ipd... Nekako mi nihce ki ga ne poznam, in ali bi mi kaj zalega naredil ne gre na kurac ipd...

Popravljeno . Popravil jvalant
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

u bistvu je jeba, ker je vernikov velik več :P. ampak gre jim pa čist vsak ki rossija nabije na kurac... a ni to naklučje, da so vsi taki debili, jokice in kreteni... edino mm ne... zakaj? ja mali je že vedu s kom more bit prjatu, da ne bo debil, jokica ali kreten ;)

 

meni je še najbl to smešno, da se verjetno še rossi zaveda, kakšni bebci so njegovi fani in jim prav z veseljem dnar pobira... tako ;)

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

 

sam za primerjavo z vsemi veleumi tukaj, kako novinar, ki 19 let poroča z MotoGP scene za MCN, vidi nedeljsko dirko in Rossija (iz MotoGP.com):

 

With nineteen years of experience reporting on MotoGP™ for Motorcycle News, Matthew Birt knows the championship inside-out. For the 2015 season he joins the motogp.com team to bring you exclusive news and opinion from inside the paddock.

When Valentino Rossi crossed the line in third position last weekend in Jerez, the mercurial Italian re-wrote the history books for the umpteenth time in his career.

Precisely 18 years and nine months since he was third in the Austrian 125cc race at the A1-Ring behind Ivan Goi and Dirk Raudies, Rossi’s third in Jerez was the 200th time he has stood on a World Championship podium.

No other rider is even close to such an astonishing accomplishment, with Italian legend Giacomo Agostini closest on 159 podiums.

Rossi’s latest record-breaking endeavor once again demonstrates his incredible longevity at the pinnacle of the sport.

To put Rossi’s staying power into perspective, the Austrian Grand Prix back in 1996 was one day after my 23rd birthday. Now I’m not far off my 42nd birthday.

There were 6847 days between rostrum number one and him reaching the double century in Jerez, or 978 weeks and one day!

Rossi’s achievement is unique; particularly considering he plies his trade in a sport where danger lurks around every corner and the risk of injury is a constant occupational hazard. He’s not picking up a golf club, tennis racket or snooker cue to keep the bank balance ticking over.

And then there are the mental and physical demands of riding a 260bhp race bred MotoGP bike on the absolute limit for three days over 18 weekends.

That requires super human motivation and dedication to keep the mind and body razor sharp.

For me, it is not only the fact that Rossi is still able to compete and beat the likes of Marc Marquez and Jorge Lorenzo that is most impressive.

It is the fact that he still wants to do it.

He doesn’t do it for the money. Rossi is rich beyond his wildest dreams and is financially secure for life.

He does it because he loves it.

He wants to sit in the Movistar Yamaha garage long after the sun has set, pouring over data with his crew and calculating where he can squeeze even just a thousandth-of-a-second more out of his YZR-M1.

He doesn’t shirk the daily visits to the gym to keep himself in peak physical condition. He thrives on constantly making minute tweaks to his riding style to stay competitive. Even at 36, Rossi is proof you can teach an old dog new tricks.

But most of all he loves the thrill of competition and the buzz of wheel to wheel combat. He relishes testing himself against the fast and fearless younger generation headed by the likes of Marquez.

In Jerez last weekend, he was asked how he has been able to keep so motivated and so driven to continue racing at the top.

His answer was: “You can stay at home because it is enough and also don't risk and stay relaxed. But in my case I like very much the race. I love my life, also going around the world and especially working with Yamaha and my team. And the taste of victory is always special. It is a pleasure to work to find that feeling.”

So there you go. He’s as motivated now standing aside Lorenzo and Marquez on the podium as he was nearly 20 years ago with Goi and Raudies.

It’s a good job too because it looks like his title fight with Lorenzo and Marquez is building up to a classic clash of styles and personalities in 2015.

After Lorenzo’s brilliant return to winning ways in Jerez and Marquez’s pain-defying ride to second, the Spanish pair clawed back precious points on Rossi in the Championship battle.

A 201st podium in Le Mans next weekend, preferably on the top step from Rossi’s point of view, will be just what "The Doctor" ordered.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa niso še mal tistih pokazal, k jih je sete dobil... je pa tist jajajajj... use povedal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dovi dobil prvi trening.... kar nekako sem verjel, da bodo ducatiji tukaj hitri, pa niso... samo dovi je... hm.. no ja bomo vidl...

pedrosa še mal zaostaja :) ampak vsaj vozi ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!