Skoči na vsebino

Moto GP 2015


orcus

Priporočene objave

Miller se je pa kar zgubil, pa tak pomp je bil, da bo iz moto3 kar direktivo vsekal med najhujse.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja kolkr vidm jst z izjemo zadnje dirke kr dobr fura... Ostale na enakem motorju kr zna naprat... Še redding ni kej dost pred njim... Sam dobr, ta je itak zvezda in ga boli za dirkanje, sam da se pije pa žura

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta espargaro je res vosu... Cel q1 je odvozil s tršo gumo in sama sreča, da je uspel priti v q2 za mišji kurac... Dvomim, da mu lih tolk gum primankuje...

Gaber pa Boštjan pa itak nč opazila, da bi omenla...

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no esprargaro očitno res ni imel več gum na voljo, če je potem tudi v Q2 samo eno vožnjo naredil...

marquez suvereno, ampak ju3 pa zmaga dovi ;) škoda ker bo suho :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kvaj en cigo ta rins... Uguzi se mu, ga nabaše in pol še take zgana... Kon...

Lor

Maq

Dov

Ros

Smi

Cru

Ian

Ped

EsA

Viñ

Red

EsP

Mil

Her

Baz

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bravo Lorenzo gladko do zmage...  M.M  :hmm:  Ducati pa dobesedno leti na ravnini...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bravo Lorenzo, suvereno do zmage....

 

Ampak zanimivo kako Rossi vedno najde tisto malenkost iz sobote na nedeljo  :worship:

 

Gledam izjave po dirki in znamenit stavek.... it was a great battle  :lol1:

 

Škoda za Ianonneja, bi mu privoščil da po tistem epskem prehitevanju nažge Marqa, ampak vseeno kapo dol.... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bravo Lorenzo gladko do zmage... M.M :hmm: Ducati pa dobesedno leti na ravnini...

To dons je blo čist navidezno... Un trot je vsak ovinek neki silil, mel slabe izhode iannone je pa sam čakal, da ga na izhodu dol butne... In pol k je marquezovo prehitevanje uspelo, je bilo to takrt, k sploh ni hotu prehitet, ampak je naredil napako in odplesal mim k mal neumn... Tip mi gre skoz bl na živce s tistimi njegovimi glupimi manevri... Skoz na silo, vozi to sezono z eno negativnostjo, ker mu ne gre in pol "boli me kurac, gremo vse razbit"...

Lorezno spet najboljši, rossi je odpeljal odlično dirko, dovi pa kr mal pod pričakovanji, samo ni bilo slabo... Veliko padcev...kje je zmanjkalo aleixa pa ne vem... Hm...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj ni Rossi zmagu? :)  A Marquez je spet gume falil? Al po travi vozu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To dons je blo čist navidezno... Un trot je vsak ovinek neki silil, mel slabe izhode iannone je pa sam čakal, da ga na izhodu dol butne... In pol k je marquezovo prehitevanje uspelo, je bilo to takrt, k sploh ni hotu prehitet, ampak je naredil napako in odplesal mim k mal neumn... Tip mi gre skoz bl na živce s tistimi njegovimi glupimi manevri... Skoz na silo, vozi to sezono z eno negativnostjo, ker mu ne gre in pol "boli me kurac, gremo vse razbit"...

Lorezno spet najboljši, rossi je odpeljal odlično dirko, dovi pa kr mal pod pričakovanji, samo ni bilo slabo... Veliko padcev...kje je zmanjkalo aleixa pa ne vem... Hm...

M.M. nima potrpljenja,da bi počakal par ovinkou ali en krog...  zato bi šel tudi z glavo skoz zid. kar tudi meni ni všeč!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Napet boj za 4. mesto... Čestitke Marquezu, da ga je dobil... :P

Popravljeno . Popravil danci1973
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tko al tko je bilo jasno, da ga bo dobil, itak je bil hitrejši... samo bi ga lahko v enem ovinku če bi počakal par zavojev... ne pa da se je šel 3 kroge skup vsak ovink posebi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kaj ti idioti v MotoGP sploh ne berejo Motosveta. Tu je tako lepo razloženo kako in kaj, kdo je dober, kdo je penzionist, itd. oni pa kar po svoje.

Jim bo potrebno poslati opomin.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naslednja dirka bo nora!

Menda naj bi bile celo najcenejše vstopnice (trava) že lep čas razprodane. :eek:

 

Dobrodošlo je, da se je Lorenzo spet sestavil, še eden več za great battle! :whistle: :naughty:  Pa čeprav tudi meni gre na tisti organ, ki ga nimam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tablca na mojem mopedi pove vse

 "Lorenzo King" - 99  :grim

 

11204996_911813242174502_823177295372812

Fotošop :smoke: v resnici jo imaš VR-46 :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!