Skoči na vsebino

Moto GP 2015


orcus

Priporočene objave

Ma dej Rossi fani ste res neverjetni... S sekundo počasnejšim tempom bi zmagu ane?

Saj ne bi bilo prvič to sezono.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj ne bi bilo prvič to sezono.

 

no to se je dogajalo na začetku sezone, ko so vsi imeli neke probleme sami s sabo... zmagal je assen in to iz pole-a, tako kot se zagre, ampak sej pravim ima šanse v assnu in misanu... drugje pobira pa drobtinice... tale je bila precej velika ;)

 

 

A ni to tisto,posuhem zna vsak peljat, v dežju pa ne:p

 

ja no definitivno je rossi danes uprizoril najboljšo vožnjo... lorenzo je malenkost razočaral, če le ni bil vizir tisti glavni vzrok...

škoda da je marca tako čudno odneslo, še njemu ni bilo jasno kaj se je zgodilo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na slow motion posnetkih ni blo videti, da ima težave z rosenjem.. Dvakrat pihneš, pa je vizir zarošen.. Lahko pa mu Rossi AGV-jko posodi..

.

.

.

... ampak pol bo pa že drug izgovor.. 

 

Jokicaježalzaničvdežjupress

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

 

Ja tud v suhem je isto za vse, pa nebi mel šans...

 

Meni je pa moja kristalna krogla povedala drugače.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no jst pač nisem gledal v kristalno kroglo, ampak logično razsodil na podlagi videnega v petek in soboto... mogoče bi moral tud sam to probat, ne pa da se greš eno Karin....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no jst pač nisem gledal v kristalno kroglo, ampak logično razsodil na podlagi videnega v petek in soboto...

:lol1:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no to se je dogajalo na začetku sezone, ko so vsi imeli neke probleme sami s sabo... zmagal je assen in to iz pole-a, tako kot se zagre, ampak sej pravim ima šanse v assnu in misanu... drugje pobira pa drobtinice... tale je bila precej velika ;)

 

 

 

ja no definitivno je rossi danes uprizoril najboljšo vožnjo... lorenzo je malenkost razočaral, če le ni bil vizir tisti glavni vzrok...

škoda da je marca tako čudno odneslo, še njemu ni bilo jasno kaj se je zgodilo...

 

Četrta zmaga letos, vedno do sedaj na stopničkah in še nikoli v zaostanku v točkovanju prvenstva. Zato ker imajo drugi probleme in ker dobro pobira drobtinice?

 

Če bi Darwin lahko bral tvoje objave bi se mu podrla teorija o evoluciji.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaksen komentar mogoce na komentatorja :-)

Zelela sta da kdorkoli zmaga le rossi ne....

In debata o taktiki itn....

Res sta neverjetna.... In nepristranska.

Ko goran obrez za barco :-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1:

uuu... a je tvoja možganska celica zmogla le enga smejkota... nimaš pač ničesar napisat in potem neki bedni smejkoti... bod rajš tih naslednjič, če si en verniški fotr, k mu prihaja na rossija že 15 let... če nimaš tolk pameti, da bi videl, da dohtarca v normalnih pogojih zadnjih nekaj dirk nima nobenih šans proti lorenzu in marquezu... sprjazn se...

Četrta zmaga letos, vedno do sedaj na stopničkah in še nikoli v zaostanku v točkovanju prvenstva. Zato ker imajo drugi probleme in ker dobro pobira drobtinice?

Če bi Darwin lahko bral tvoje objave bi se mu podrla teorija o evoluciji.

za prve dirke v sezoni se ne bom niti trudil, ti bom samo takole napisal... ob rossiju so drobtinice pobirali še rdeči... kje so zdej? dobri rezultati vseh treh italjanov so bili v veliki meri posledica težav lorenza, marqueza in pedrose... takrat ko eden od teh odpove imajo ostali možnost dobiti tista mesta... no, roko na srce pedrosa letos res ni neki oster, škoda ker je bil danes dež, ker sem imel občutek, da bo dobro odpeljal če bo suho...

kar se tiče zadnjih dirk, rossi ni imel najmanjših šans, z izjemo assna, kjer je vedno zelo nevaren, tako kot v misanu...

lorenzo je res imel nekaj slabših dirk, recimo ravno assen, pa sachsenring, tam ga je rossi zasluženo premagal, ampak takih dirk je manj in večinoma je lorenzo pred rossijem, kar bo verjetno odtehtalo do konca sezone... sej mi ni treba ničesar dokazovati, čakam samo da korak naprej naredi še dani in bo rossi pač za vsemi tremi na 4. mestu...

Kaksen komentar mogoce na komentatorja :-)

Zelela sta da kdorkoli zmaga le rossi ne....

In debata o taktiki itn....

Res sta neverjetna.... In nepristranska.

Ko goran obrez za barco :-)

eno je, če za nekoga navijata, eno pa če privoščita senzaciji, kot je bil petruci... nevem kaj je treba bit takoj užaljen, če komentatorja bolj privoščita nekomu drugemu, kot pa tvojemu favoritu... res si ..... sploh ker ni bilo nobenega navijaštva s strani komentatorjev, ampak samo nekaj izjav komu bi privoščila... oh ja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uuu... a je tvoja možganska celica zmogla le enga smejkota... nimaš pač ničesar napisat in potem neki bedni smejkoti... bod rajš tih naslednjič, če si en verniški fotr, k mu prihaja na rossija že 15 let... če nimaš tolk pameti, da bi videl, da dohtarca v normalnih pogojih zadnjih nekaj dirk nima nobenih šans proti lorenzu in marquezu... sprjazn se...

za prve dirke v sezoni se ne bom niti trudil, ti bom samo takole napisal... ob rossiju so drobtinice pobirali še rdeči... kje so zdej? dobri rezultati vseh treh italjanov so bili v veliki meri posledica težav lorenza, marqueza in pedrose... takrat ko eden od teh odpove imajo ostali možnost dobiti tista mesta... no, roko na srce pedrosa letos res ni neki oster, škoda ker je bil danes dež, ker sem imel občutek, da bo dobro odpeljal če bo suho...

kar se tiče zadnjih dirk, rossi ni imel najmanjših šans, z izjemo assna, kjer je vedno zelo nevaren, tako kot v misanu...

lorenzo je res imel nekaj slabših dirk, recimo ravno assen, pa sachsenring, tam ga je rossi zasluženo premagal, ampak takih dirk je manj in večinoma je lorenzo pred rossijem, kar bo verjetno odtehtalo do konca sezone... sej mi ni treba ničesar dokazovati, čakam samo da korak naprej naredi še dani in bo rossi pač za vsemi tremi na 4. mestu...

...

eno je, če za nekoga navijata, eno pa če privoščita senzaciji, kot je bil petruci... nevem kaj je treba bit takoj užaljen, če komentatorja bolj privoščita nekomu drugemu, kot pa tvojemu favoritu... res si ....... sploh ker ni bilo nobenega navijaštva s strani komentatorjev, ampak samo nekaj izjav komu bi privoščila... oh ja...

Vidim da imas tezave z razumevanjem kar ljudje pisejo. In da zivis v svojem domislijskem svetu. Kar mogoce ni slabo...kdo je kje uzaljen:-)

Ker kaj se je tebi zgodilo v ranem otrostvu res ne vem... Nekaj je ocitno moralo it narobe....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim da imas tezave z razumevanjem kar ljudje pisejo. In da zivis v svojem domislijskem svetu. Kar mogoce ni slabo...kdo je kje uzaljen:-)

Ker kaj se je tebi zgodilo v ranem otrostvu res ne vem... Nekaj je ocitno moralo it narobe....

:hooray: :lol1::lol1::lol1: :hooray:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

horda primitivnih drhali z eno možgansko celico ste.. žal... človek vam da konkretno proti izjavo s konkretnimi argumenti in vi ali samo smejkoti ali pa neki v smislu očitno imaš težave s tem in tem... tvoja mama... bla bla... in nobenih konkretnih argumentov kaj sem narobe povedal... res ste pomilovanja vredni...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se prvenstva tiče pa je sedaj bolj odprto... Lorenzo se je v drugem delu dirke sicer dobro držal, ampak na začetku je bil prešibak... Ima pa še vse možnosti v nadaljevanju....

Drgač pa bravo petrux ;-)

kolkr sem gledal jim je na začetku pobegnil ane ?

pomoje se je vštel s taktiko šparanja gum..

lohkpa de se je enostavno ukakal... kot že nekajkrat .. 

zanimivo je to , da v tej dežni dirki odpade manipulacija z izbiro gum saj so vsi vozili iste...

 

torej se dejansko vidi , kdo zna ...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

E ti Jorge moj......Pejt Millerju dat za drink da nisi 20 pik zadej. Ce verjamemo vsem izgovorom je letos zarad celade zgubil ze 20-30 tock!!! A je to mogoce? Ce bo druggo leto se vozil hjc bo jasno da letos laže.

U glavnem, Rossi je udaril tam kjer najbol boli. Silvertone ga je hebal, spomnim se da sva z mojo v Tavuliji gledala kvalifikacije ko po dezju z ducatijem ni mogu med 15 se mi zdi. Z d16, ki je bil v dezju zelo dober....Lorenzo je to zmago uknizil ze v brnu, v soboto je racunal da bo marc med njima, zdej ma pa -12!!

To so dirke ki odlocijo prvenstvo. Porazit konkurenta kjer je favorit. Ampak tud Rossi se ne sme sprostit. Jorge lahk v Misanu odpele, in vrne zob za zob.

Se 6 dirk in jasno je le, da rossija ne mors odpisat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Komentiranje pri nas je res na nizkem nivoju. Vsak laik, ki gleda 10 minut, opazi, da sta Rossi haterja. Verjetno edina od vseh komentatorjev po svetu. Pa to me sploh ne moti, ampak dejansko je vse skupaj zelo poljudno, žvečenje istih besed in pripovedovanje v prazno, skoraj nobene pametne informacije ob gori monitorjev, ki jo tam najbrž imajo. Pa polno napak in razmišljanje na nivoju 5 let starega otroka, vsake pol kroga je drug favorit za zmago ob dejansko predvidljivi dirki. Sploh Gaber deluje kot nek novinar iz politike, ki mora improvizirati in za spremembo komentirati dirko.

Na BT Sport so recimo danes povedali, da je imel Lorenzo po prvem štartu 2 motorja na "dry setup-ih". Tako da je imel najbrž kar srečo, poleg tistega izpada EsP in tudi Mil je bil nevaren. Pri nas sta pa poudarjala, kakšni srečneži smo gledalci, ker smo sredi ogrevalnega kroga izvedeli, da bo Honda šla na dežne gume. Pa dobro, BT Sport je recimo večji, ampak pred leti sem gledal hrvaški KanalR in je bilo tudi tam povsem OK komentiranje, tehnično vsaj 3 razrede pred našim. Edino prispevki so na nivoju.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

horda primitivnih drhali z eno možgansko celico ste.. žal... človek vam da konkretno proti izjavo s konkretnimi argumenti in vi ali samo smejkoti ali pa neki v smislu očitno imaš težave s tem in tem... tvoja mama... bla bla... in nobenih konkretnih argumentov kaj sem narobe povedal... res ste pomilovanja vredni...

Ti je marsikdo povedal da so bili pogoji na dirki za vse enaki in glej ga zlomka, se mi zdi da se temu reče argument, ali pač ne? Daj mi pojasni prosim, malo sem zmeden  :?

 

Rossi je pokazal, da kar se tiče vožnje v dežju nima konkurence, Marquez je padel (iz kateregakoli razloga pač že), tako kot cel kup ostalih. Lorenzo je bil slab, pa četudi je imel težave s čelado ali ne; čeprav se mi zdi da si je izmislil, ker je pač takšen karakter, ne bi bilo prvič. Vsem tem pripetljajem se reče čar mokre dirke + majhen faktor sreče posameznika, ki je pa prisoten na vsaki dirki, tudi suhi. 

Poglej si Petruccija, lanski dirkalnik, "večno problematični" ducati, pa mu je kljub temu uspelo priti na stopničke. Nikoli nisem zasledil, da bi se pritoževal nad dirkalnikom, opremo, stezo itd., kot to počne Lorenzo (pa četudi bi bilo temu tako, bi bilo to jamranje še vedno v manjšem obsegu kot pri 99). In še to: dečko je začel iz 18. mesta, Lorenzo pa iz 2. Ni pomembno, da jih je veliko pred njim padlo, tudi Lorenzotu so s tem podelili večje možnosti, ki jih pa danes ni bil sposoben izkoristiti. Je imel pa veliko boljše začetno izhodišče kot Petrucci..torej, Lorenzo bi danes brez tistih padcev lahko končal še kje okrog 10. mesta. Je lahko kvečjemu srečen da so drugi popadali. 

 

Tisto tvoje analiziranje vsakega treninga, kvalifikacij in ostalega je na dan dirke brezpredmetno. Vseh možnosti, ki se lahko zgodijo je ogromno in upošteva se vsak najmanjši faktor. Je pa tako, da na mokri dirki so z mojega vidika dirkači še najbolj enakovredni, kajti vsi vozijo iste gume, ostale nastavitve so pa itak vedno drugačne (od vzmetenja, do elektronike,..), tudi motorne specifikacije so take kot so čez celotno sezono- različne pri vsakem moštvu. Zame je merilo voznih sposobnosti točno zaradi tega mokra dirka. V suhi dirki je med dirkači oziroma motocikli preveč velikih razlik. 

 

Pa da ti še pojasnim, zakaj se poslužujemo smeškotov namesto argumentov: Marsikdo je v debati s tabo že ugotovil, da nima smisla argumentirati svojega mnenja, ker sam nočeš v večini primerov spoznati kdaj se motiš. Vedno je tvoje mnenje "pravo" mnenje. Ignoriranje je edino kaj nam ostane.

Pametnejši odneha, ali kako že govorijo  -_-

 

Grizzly out

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal pazte kako pisete..

Sicer pa kr napeta dirka..

cel viki je trepetal ... pa noben ni med dirko pišal ..  :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem slišal, da bi Rossi bil še hitrejši, če mu ne bi v škornje tekel dež... :)

Kenny, ti si drugi KLOVN!!!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Admin a se da narest novo temo Motogp iz katere je bananih nekaj ljudi? :D

Vse se da..ce se hoce ;)

Sam pol bo ena za 93 ena za 99 ena za 46 in ena za kenija

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pomoje se lahko popoldanski ljubitelji Jorgeja lansirajo u orbito in tam zasnujejo neodvisni fan club L'depresija :)

se mi pa tale Petrocelli zmer bol dopade. Kr drugi! in to z mopedom iz oglasa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!