Skoči na vsebino

Značajske lastnosti po znamkah vozila


I30

Priporočene objave

... glede na to, da jest nikakor ne morem bit "trupelce" ... ampak kvečjemu "truplo" , imam verjetn čustwa ... :)

stari, ti maš ćufte, ne čustwa :P

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A gremo lohl nazaj na topic mal?
 
Če smo pr avtih, sem opazu da če je za mano temen Audi z lublansko tablco pol je človk not ponavad al hudo kratkoviden, al ma pa augenmas čis izven toleranc. Sploh ni važn kolk se voz, zanga je 1 sec minimalne varnostne razdalje meter al pa dva max. :BUA: 
Če vidim mečko predvidevam da je not 70+ atek ki bi že zdavnej moral dat izpit nazaj. To velja za nove mečke, tastare 200D tko vsi vemo kdo voz. :glare: 
Mi je pa že otrok reku, ati, večji k je avto, manši tip zleze ven   :OK: 
 
Motorji?

 

..je pa res, da minđica ni za starejše gospode :P


U radolc je ena 65+ mamca, ma zeleno ninđo, na čelad ji piše babica, spele pa tko kob bla na motogp :ninja: . Ninđe so za mlade po srcu!  :OK:  
 
 

Hm tale debata je spet eno "obtoževanje". Sam poznam kar nekaj voznikov BMW motorjev, pa so zelo prijetni ljudje. Poznam pa tudi nekaj(precej) voznikov kakšne japonske znamke pa niso vsi"uredu". Človeka ne moreš soditi po tem kar vozi. Povsod med nami so ljudje, ki mislijo da so nekaj več, a njihov drek smrdi ravno tko kot moj. A mislim, da znamka ne določa karakterja. Mogoče edino kakšen Dukatist (klovn je izvzet). Živim ob glavni cesti med Škofjo Loko in Kranjem. Dostikrat se s sinom(4 leta) in ženo sprehajava ob cesti. On vedno pomaha motoristom, ki jih srečamo ob cesti in vedno mu vsi pomahajo nazaj neglede na znamko. Sem pa že parkrat rekel ženi, glej tale ne bo pomahal nazaj. Nato me praša kako si vedel!? Zato ker vozi Ducati. Ampak spet ne vsi.

 
Sam ne mi rečt das en od unih Bitnašev k morjo obvezn 14:10 na cesto s traktorjem, pol se pa do 17:00 vozjo po cesti gor pa dol pa bognedaj da bi kater hkraj zapelu pol k nardi kolono gor do berlina... :BUA:  vsak dan, brez izjeme. Sam ob nedeljah dopoldne jih ni k so nekje drgje na indoktrinaciji.
 

Nekdo prej je omenil pozdravljanje...
Meni motoristi bolj ali manj vsi odzdravijo.
Zelo redko pa to storijo maxi skuteristi, mp3-jevci pa zgleda te navade nimajo :)
LP Andrej


Skuteristi so tolk šokirani da jih nekdo na motorju pozdravla da jim pride šele pol k si že 3x mim... :grim 

Drgač pa tud na motorju nekak opažam, manši pa starejši k je tip z večga motorja bo zlezu. :mellow:  Prov zabavno jih je gledat ko stojijo na prstkih ko motoviljo po parkplacih. Kakšen ma še podložene podplate. :yea2:  

 

Mam pa eno hudo zamero do motoristk.  O:-)  U filmih pa špilih vela da bol k je pi..ka hot manj ma armorja.  :yea2: . Tele naše bejbike k jih gledam na motorjih majo pa vse full leder od vratu do prstov na nogah. mislim.... A se boste držale mainstreama al ne? :devil:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

Sam ne mi rečt das en od unih Bitnašev k morjo obvezn 14:10 na cesto s traktorjem, pol se pa do 17:00 vozjo po cesti gor pa dol pa bognedaj da bi kater hkraj zapelu pol k nardi kolono gor do berlina... :BUA:  vsak dan, brez izjeme. Sam ob nedeljah dopoldne jih ni k so nekje drgje na indoktrinaciji.

 

 

Ti pa si teslo. a misliš, da se peš sprehajam po Bitnjah kjer ni pločnikov. Če te jezijo kmetje, se ustavi pri njih pa njim jokaj.

Pa nimam traktorja, ker če bi ga imel, bi ga prodal pa kupil še 3 motorje.

Si pa šolski primer težakarja, ki ne bozi bawarije.  :grim  :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ne morem vozit bawarca, sem prevelik, dobim oba podplata do tal.  :grrr

Sicer sem pa sam čist kulturno prašal čes ti tud en od unih, ti ses pa zjezu kokar pes k mu kost uzameš.  :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U radolc je ena 65+ mamca, ma zeleno ninđo, na čelad ji piše babica, spele pa tko kob bla na motogp :ninja: . Ninđe so za mlade po srcu!  :OK:  

 

:OK: ja babi ga včas mau serje..pa na majc ji piše Rossi :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: ja babi ga včas mau serje..pa na majc ji piše Rossi :P

to samo zato ker ji na gatah ne more več pisati rosso...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: ja babi ga včas mau serje..pa na majc ji piše Rossi :P

Gornji del napisa prekrivajo zize. Celotni napis je Mama od Rozi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po novem imajo bmflarji moker surferski značaj. :OK:

 

 

 

ja menda je to polhno ćustew. Sam neb vedu, men jih manka. :ninja:

Popravljeno . Popravil I30
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ste se pa razpisal o BMWejasih,a se neb se na kaksna druga jajca spravl,mislm da ce je mozakar al pa baba moten v glavo,je lahko tud na tomosu. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

edino vprašanje je kolk, to pa izkaže ZNAMKA motorja, ki ga voziš :kva2:

Jes sm pa mislu da je sam dolzina lulcka odvisna od tega. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ste se pa razpisal o BMWejasih,a se neb se na kaksna druga jajca spravl,mislm da ce je mozakar al pa baba moten v glavo,je lahko tud na tomosu. :grim

a to pa ne ...za tomos-a vozit si pa nad ostalimi ...  :fyou:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a to pa ne ...za tomos-a vozit si pa nad ostalimi ...  :fyou:

Sploh ce si mal nazgan,ceu svet je tvoj,k se zvecer peles iz bufeta. :OK:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BMW definitivno slabo vpliva na voznikovo psiho,zadnje par mesecev me je strah da me bo za vogalom ugriznu pobesneli Versace rajder. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BMW definitivno slabo vpliva na voznikovo psiho,zadnje par mesecev me je strah da me bo za vogalom ugriznu pobesneli Versace rajder. :grim

Mislim, da majo Versache riderji vpoklic v Decembru.

 

 Cepili jih bodo proti steklini.  :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, imaš prav. Lastniki Versačijev imamo tu pa tam kakšen vpoklic   :alko: , medtem ko imate lastniki  najbolj razširjene evropske znamke vpoklic vaših :bike:  vsaj vsako leto. Stvari nekako morajo biti uravnotežene. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!