Skoči na vsebino

Značajske lastnosti po znamkah vozila


I30

Priporočene objave

Ja, imaš prav. Lastniki Versačijev imamo tu pa tam kakšen vpoklic   :alko: , medtem ko imate lastniki  najbolj razširjene evropske znamke vpoklic vaših :bike:  vsaj vsako leto. Stvari nekako morajo biti uravnotežene. 

Ce nc ne stane,nc ne boli. :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, imaš prav. Lastniki Versačijev imamo tu pa tam kakšen vpoklic   :alko: , medtem ko imate lastniki  najbolj razširjene evropske znamke vpoklic vaših :bike:  vsaj vsako leto. Stvari nekako morajo biti uravnotežene. 

 

Tud, ce bi ob vpoklicih Versachejev menjal starga za 2 nova  + djabe cepljenje proti steklini, bi se URAVNOTEZENO odlocil darovat oba 200T preŠi ... cepljenje bi pa vzel   :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo ta model vozi Ninjo SX in ven mu buta objestnost, bes,nasilnost......tipičen značaj voznika Kawasakija  :grim

10801747_1507600662832803_58181610911406

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom  pregledal slovarje, če kje zasledim besedno zvezo Versys in vpoklic.  Tako imam šanse razumeti, kaj si hotel sporočiti.

 

Ti sam glej..pa ce vmes opazis "Tedybear" ...brez panike...ni tok svoh, kakor pise v slovarju .   :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom  pregledal slovarje, če kje zasledim besedno zvezo Versys in vpoklic.  Tako imam šanse razumeti, kaj si hotel sporočiti.

Nekateri ne boste nikoli razumeli in prav je tako  :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo ta model vozi Ninjo SX in ven mu buta objestnost, bes,nasilnost......tipičen značaj voznika Kawasakija  :grim

 

 

Men se pa zdi, da kolenčka :hmm:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ste se pa razpisal o BMWejasih,a se neb se na kaksna druga jajca spravl,mislm da ce je mozakar al pa baba moten v glavo,je lahko tud na tomosu. :grim

:fight2: Ne diraj mi Tomosa! To vozi samo elita.

 

 

Men se pa zdi, da kolenčka :hmm:

Bolj spominja na MB srednješolstvo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men se pa zdi, da kolenčka :hmm:

sesul sm ga ko žwau, on ne bo žalu ninđ, jst tut mam čustwa :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tko ja dami ... će ti gazi ćustwa, ga zlom brez ćustew

 

:krneki:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moje skromno mnenje.

Skupna značajska lastnost vseh motoristov je obsedenost, odvisnost in potreba po vožnji motorja (bilo kakšni...dolgi kratki po pisti offroad...).

Torej to pomeni, da smo vsi po vrsti nekakšni Đankiji. Razlika je samo kako se drogiramo. Na hitro pa puna granata, da te strese ali počasi lagano brez drame ali pa mogoče z visokokakovostno drogo, kdor si jo pač lahko privošči.

 

V vsakem segmentu je kakšen, ki tja ne spada.

Imaš človeka, ki ima plastičarja pa je skuter za njega preveč.

Imaš človeka, ki vozi GS-a, RT-a in podobne nepremičnine pa bi želel plastičarja (po možnosti zelenega) pa mu ego ne pusti.

Imaš človeka, ki vozi GW pa bi raje šibal z SM naokoli pa mu žena ne da.

Imaš človeka, ki vozi nevoznega čoperja pa si želi kroske ampak ne bi bil opažen....

......

 

Tudi vozniki BMW-ev so lahko hipotetično OK sploh če delajo vse sledeče skupaj po vrstnem redu:

-GS-a uporabljajo za hitre premike (sopotnica je priležnica)

-RT-a uporabljajo za daljše premike (sopotnica je žena)

-S 1000 RR uporabljajo na pisti, da se resnično razživijo in oddahnejo od muke prvih dveh

 

Tak to je kolegi odvisniki.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..a lohk še jest en pljuc, da ti ne pokvarim značaja in izkrivim ćustew  :D

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..a lohk še jest en pljuc, da ti ne pokvarim značaja in izkrivim ćustew  :D

obvezno, spljoh ne razumem kaj čakaš!!!

pljuc :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moje skromno mnenje.

Skupna značajska lastnost vseh motoristov je obsedenost, odvisnost in potreba po vožnji motorja (bilo kakšni...dolgi kratki po pisti offroad.. .).

Torej to pomeni, da smo vsi po vrsti nekakšni Đankiji. Razlika je samo kako se drogiramo. Na hitro pa puna granata, da te strese ali počasi lagano brez drame ali pa mogoče z visokokakovostno drogo, kdor si jo pač lahko privošči.

 

V vsakem segmentu je kakšen, ki tja ne spada.

Imaš človeka, ki ima plastičarja pa je skuter za njega preveč.

Imaš človeka, ki vozi GS-a, RT-a in podobne nepremičnine pa bi želel plastičarja (po možnosti zelenega) pa mu ego ne pusti.

Imaš človeka, ki vozi GW pa bi raje šibal z SM naokoli pa mu žena ne da.

Imaš človeka, ki vozi nevoznega čoperja pa si želi kroske ampak ne bi bil opažen....

......

 

Tudi vozniki BMW-ev so lahko hipotetično OK sploh če delajo vse sledeče skupaj po vrstnem redu:

-GS-a uporabljajo za hitre premike (sopotnica je priležnica)

-RT-a uporabljajo za daljše premike (sopotnica je žena)

-S 1000 RR uporabljajo na pisti, da se resnično razživijo in oddahnejo od muke prvih dveh

 

Tak to je kolegi odvisniki.

pol sm jest zmagal :grim

post-45006-0-63942800-1417439278_thumb.jpg

post-45006-0-79682900-1417439298_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pol sm jest zmagal :grim

Zmagal si na celi črti. Bravo se klanjam............... :grupni:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

pol sm jest zmagal :grim

 itak ...

sam ti tudi razcepljena osebnost ne moreš biti ...

kvečjemu sesekljan na drobno ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še en dokaz. Z istega mesta se je prej takoj ko je voznik opazil, da je za invalide odmaknil Hyundai, Ford pa ima nalepko invalida. Čim se je Hyundai odmaknil, je BMF arogantno vpadel, prostora drugje pa še dovolj a bi bilo treba nekaj več metrov sprehoditi.

 

post-33199-0-77367700-1418114048_thumb.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha .. lepo, da me spremljaš...

 

pol bom pa napisu :jezik:

 

 

PLJUC :ras:

 

:krneki:

Daj še enkrat. Sem večino preslišal.

 

 

Še en dokaz. Z istega mesta se je prej takoj ko je voznik opazil, da je za invalide odmaknil Hyundai, Ford pa ima nalepko invalida. Čim se je Hyundai odmaknil, je BMF arogantno vpadel, prostora drugje pa še dovolj a bi bilo treba nekaj več metrov sprehoditi.

Na navadnem parkplacu ne bi bil tako opazen. Pa še govorilo se ne bi o njem. Nek se vidi raskoš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!