Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2015


motolover

Priporočene objave

Ciko, lahko bi bil jezen nanj, če bi ti npr. on vozil čisto za ritjo. Če si mu sam sledil, pa se lahko jeziš samo nase.

Sej sem jezen nase... :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sneči ne izzivi k te bo kap ko boš vidu kak je GT3 ogrožal promet in nas burgerjedce.....motoristi so pussiji prot četrikotaču. Nakar je pa prletu še en audi pa pofrezal vse ovinke....še sreča da sm motorist, ne pa diujak v avtu :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tokrat se strinjam s Snecijom :grim , video hočemo, da lahk čeulam Porše, pa še moja kanta, Stroseka predelava 928 S4, ispred 20 let :OK:

post-45006-0-60259800-1427618541.jpg

Popravljeno . Popravil builder
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Današnji NAJVEČJI VTIS? To da sem po pol leta po vožnji skozi mesto moral odprti zračnike na jakni. :OK:  Čeprav je še vedno zimska podloga noter je bil občutek da je po dolgem času tako toplo da je prevroče fenomenalen :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A k z motorjem kdo leti je kul, k pa Porsche prleti, pa ni vec kul? :P

Ja, če si sam na cesti. Ne pa ko je kolona. :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja med Opatijo pa Plominom folk veselo nabira klincevo rastlinje, direkt ob cesti....tko da je fajn pazt, da se ksne ne sname, k se lih sklanja pa rit moli na cesto..... :slap:  Je blo tkole.... :eek:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!