Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2015


motolover

Priporočene objave

Včeraj končno čas za malce daljšo furco. Se je nabralo skoraj 10km, za kaj več bi verjetno potreboval BMWja :smoke:

potovanje.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj končno čas za malce daljšo furco. Se je nabralo skoraj 10km, za kaj več bi verjetno potreboval BMWja :smoke:

potovanje.jpg

 

 

Kaj ce ti BMW, ce se testeninarja ne mors porivat vec kot 10 kilometrov . . .  :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje pa je to?

Učka - Vojak.

Iz Poklona na Vojak peš...rekreacija med vožnjo, je potem lažje šlo z motorjem.

Če bi pa vedel, da je toliko za hodit ne bi šel, sem mislil, da je le par korakov do vrha... B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj ce ti BMW, ce se testeninarja ne mors porivat vec kot 10 kilometrov . . .  :smoke:

Ne vem sicer kakšen odnos maš ti z motorjem, ampak jaz se na mojem vozim... :smoke:

Popravljeno . Popravil ofc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Učka - Vojak.

Iz Poklona na Vojak peš...rekreacija med vožnjo, je potem lažje šlo z motorjem.

Če bi pa vedel, da je toliko za hodit ne bi šel, sem mislil, da je le par korakov do vrha... B)

:OK:  Kakšen stroj s kramparcami na feltnah bi te lahko rešil. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK:  Kakšen stroj s kramparcami na feltnah bi te lahko rešil. :whistle:

Je tudi asfaltirana cesta do vrha vendar je spodaj tabla - prepovedano za motorna vozila, nekateri se pa vseeno peljejo.

Pa naslednjič, če pojdem še, grem ravno tako peš, sedaj, ko vem, koliko je za hodit...500m višinske razlike, včeraj si pa nisem predstavljal, da je Učka tako visoka...prav paše taka rekreacijska popestritev med vožnjo in tudi pri drugih vožnjah si bom omislil nekaj za "predah". Itak vozim s sabo na "traktorju" vso opremo za pohode, kopanje, malico...

Popravljeno . Popravil vandrovec
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer vsak ve zase... ampak takih motoristov nasproti si noben ne želi... saj mogoče ni prepozno, upam da se spravita v red...

Ko se srečata dva nasproti s takim stilom vožnje..je milo rečeno velika jeba...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!