Skoči na vsebino

Yamaha MT 09 Tracer 2015 in GT 2018


jany

Priporočene objave

pred 2 urami, jany pravi:

Nekatere države imajo omejeno verzijo ne vem pa na točno koliko km/h.

V Ameriki je blokirana na 180km/h.

pred 10 urami, biker77 pravi:

ah dej no dej..zdej si to napisal kot da je tale tracerka kalašnikov.

predvsem je treba ugotovit zakaj nekomu wobla, ko se na ISTI ne enak motor usede drug človek pa ne wobla več.

Okej, nekaj je čudnega pri vsem tem..ampak po drugi strani pa poglej tako..

Za ceno mts ali xr1000 dobiš dve trejserki..

Po moje pa ni težko dat še 500 evrov gor pol..

"Pametno" vloženih 500 evrov za "tuning" pri novem motorju, pomojem, ni nek prevelik znesek. Je pa vprašanje, če bo ta "vložek" sploh rešil problematiko pri dotičnem motorju. Kolikor pa vem, ti odpravo tega problema nobeden ne garantira, kljub vloženim 500 evrom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

9 hours ago, HyperJack said:

ahh dej no dej...seveda tako praviš...če bi pa za njo skeširal 10 000 € za katerih bi "garal" kar nekaj časa..bi bil tvoj odgovor seveda drugačen...

najlažje bit pameten po forumu... 

...nevem men ni normalno dat 10k€, dobiš pa motor, ki wobla...

Po tem takem bi ti kupil jajčaste feltne za avtomobil...sej do 130 km/h ne tresejo, prideš pa na 160 km/h, ti hoče pa volan iz rok vtrgat....to je normalno...jaoo

no jany, če kupiš ponaredek m3 e92 feltne in ene kitajske gume ga NI vulkanizerja, ki jih bo zbalansiral!!!! No sej isti k++++ je če kupiš nankang gume..
podoben primer so diski in ploščice pri bmw e46. Kitajci še niso naredili ponaredka, ki na točno tej bumfli nebi tresel pri zaviranju! Tok dnarja tok muske.. tko da tvoj primer ne drži vode :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, HyperJack pravi:

Thumper si kdaj vozil woblast motor? Tu ni izhoda v sili, tu je le še grabn...vem kako izgleda ko začne voblat...za moje pojme je to nevarn motor. 

Je pa žalostno, da kupiš motor, potem ga moraš pa sam pedenat...tukaj mi nekaj ne štima...

v garažp imam dva pa oba voblata - z enim 15000 z drugim 50000 km ..tko da se mi zdi da al ne znate vozit al pa ste u ibr pusiji ..edin kvisko ki vam ostane je ta da prehitr vozite..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, thumper pravi:

v garažp imam dva pa oba voblata - z enim 15000 z drugim 50000 km ..tko da se mi zdi da al ne znate vozit al pa ste u ibr pusiji ..edin kvisko ki vam ostane je ta da prehitr vozite..

Meni to ni normalno...da wobla...

na tak način ogrožaš sebe predvsem pa druge.

Dobr pr teh kilometrih si se že navadil woblanja....ti bi bil bolj nevaren, če bi dobil pod rit normalen motor, ki ne wobla :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še vedn mam raj svojo tdm- ko, ko vsaj v prvih 55kkm ne wobla, testirano do sedaj do 190km/h :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri hitrostih nad 200 km/h je smerna stabilnost na mnogo višji ravni kot pri originalnem vzmetenju. V kolikor ste lastnik MT-09 ne razmišljajte preveč, odločite se za menjavo.

Je bolje, a očitno še vedno problem :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lastnik Yamahe MT-09 Tracer, ki se je v mesecu oktobru odločil za nakup akcijskega paketa Wilbers, nam je po e-pošti poslal svoje mnenje o predelavi, ali bolje rečeno – izboljšavi. Objavljamo ga v celoti:

Menjavo sem opravil pri Čarman Motosport. Zadevo sem cel teden testiral po Dalmaciji in se vseskozi vozil z nasmeškom na obrazu. Nič več ni odnašanja in poskakovanja motorja v ovinkih, med močnim zaviranjem pa ti motocikel daje varen občutek. Pri hitrostih nad 200 km/h je smerna stabilnost na mnogo višji ravni kot pri originalnem vzmetenju. V kolikor ste lastnik MT-09 ne razmišljajte preveč, odločite se za menjavo.

Lep pozdrav,
Zoran

Piše na čarman motorsport pa piše kje je menjavo opravil ahahahah tole prov smrdi po samooglaševanju... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vir teksta revija Motorrad št. 18, 21. 8. 2015, primerjalni test med MV Agusta Turismo Veloce 800 in Yamaha MT-09 Tracer str. 26 - 33

str. 29 " ... v primerjavi z MV Agusto potrebuje Tracer bolj očiten impulz za spremembo smeri. Njena prednost pri vožnji skozi ovinke se pokaže šele v nadaljevanju - stabilnost, Yamaha skoraj sama od sebe sledi zastavljeni liniji...." Kot nasvet za nastavitev vzmetenja priporočajo popolno sprostitev prednapetosti zadnje vzmeti  (hinten die Feder voll entspanen und die Zugstufe eine Umdrehung öffnen)in odpiranje povrata za en obrat, omenjena nastavitev naj bi izboljšala stabilnost ob maksimalnem udobju.

Poročajo še, da je Tracer zgolj rahlo nemiren pri hitrosti nad 200 km/h na AC, ki je polna prečnih neravnin. Pri višji hitrosti bi lahko postalo nemirneje, zaradi česar je je Yamaha omejila hitrost v 5. in 6. prestavi MV je je pri tem poglavju precej slabša. Pri točkovanju je za smerno stabilnost Yamaha dobila 14 od 20 točk, MV pa dve manj (pri ceni 14995€). 

Torej tudi novinarji zaznavajo podobne stvari kot forumaši. Pa tudi cena motocikla ni edina merodajna...

 

LP Bajsi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, DIN pravi:

A ga je po Dalmaciji 200 basu? Kr dobr....

To je tudi meni zanimivo, pri hitrostih nad 200 km/h komaj prileze na 220-230 km/h :D  

 

Od sedaj naprej če koga kej več zanima sem na voljo na privat ali na kafeju na vikiju, se umikam iz teme ki nima smisla :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, jany pravi:

To je tudi meni zanimivo, pri hitrostih nad 200 km/h komaj prileze na 220-230 km/h :D  

 

Od sedaj naprej če koga kej več zanima sem na voljo na privat ali na kafeju na vikiju, se umikam iz teme ki nima smisla :D

Zakaj pa, kaj bom pa jest zdej brau? Dolgčas bo...ne it pliiiiis :dry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, DAMI34 pravi:

Zakaj pa, kaj bom pa jest zdej brau? Dolgčas bo...ne it pliiiiis :dry:

Vidiš da ljudje ki sploh nimajo motorja več vedo kot tisti ki si ga lastimo to je lepše brat, odpri kakšno temo podobno o zxu boš vidu da ne veš nič o tem motorju :P

Popravljeno . Popravil jany
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 minutami, jany pravi:

Vidiš da ljudje ki sploh nimajo motorja več vedo kot tisti ki si ga lastimo to je lepše brat, odpri kakšno temo podobno o zxu boš vidu da ne veš nič o tem motorju :P

o ZXu nimam pojma :(

o SXu mal več :ras:

ne en ne drug ne woblata ....to pa vem :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, jany pravi:

To je tudi meni zanimivo, pri hitrostih nad 200 km/h komaj prileze na 220-230 km/h :D  

 

Od sedaj naprej če koga kej več zanima sem na voljo na privat ali na kafeju na vikiju, se umikam iz teme ki nima smisla :D

Kako to mislis? Tretja gre 180 ce se jest prov spomnim..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, biker77 pravi:

Kako to mislis? Tretja gre 180 ce se jest prov spomnim..

Tako je 5 ali 6 pride do 230 po števcu več ne gre.

pred 17 urami, DAMI34 pravi:

o ZXu nimam pojma :(

o SXu mal več :ras:

ne en ne drug ne woblata ....to pa vem :smoke:

Pardon sx sem mislu.

 

To sploh ni zanimivo če maš motor brez napak ni čudno potem da tolko kilometrine narediš z njim :-P 

 

Za naslednji motor moram resno o sxu razmislit :-D 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 29 minutami, jany pravi:

Tako je 5 ali 6 pride do 230 po števcu več ne gre.

Pardon sx sem mislu.

 

To sploh ni zanimivo če maš motor brez napak ni čudno potem da tolko kilometrine narediš z njim :-P 

 

Za naslednji motor moram resno o sxu razmislit :-D 

 

Nč mislt, vzet pa gasa :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 24. 9. 2015, jany said:

Če vpišeš več stvari je prva 35€ vsaka naslednja 25€ neki takega. 

Rop sredi belega dneva. :/

Tako kot yamahini žmigavci za skoraj 100€ za par namesto kakih 60-70€ za cel set. No saj vodilni moto vseh je "daj mi dinar, lots of it". Bljak, sej če bi apple delal žmigavce bi stali 99€ kos + 1€ vsaka ledica (rabiš jih pa 20 na žmigavc)

Sem poskusil kar nekaj led žmigavcev in me mika da bi jih sam naredil a kaj ko bo to nemogoče homologirat pol saj jih velika večina ne sveti dovolj za moj okus. Ful bi mel nekaj takega:

http://content.motosport.com/images/items/large/RCO/RCO000G/X001.jpg

Pa so dobri le za met nesrečo al fasat kazen...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Fantocci pravi:

Je res lava rdeča hitrejša od ostalih barv?

...tu sploh ni dvoma.....to velja na splošno :D

 

Popravljeno . Popravil TOMCAT
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!