Skoči na vsebino

Yamaha MT 09 Tracer 2015 in GT 2018


jany

Priporočene objave

Vidim tudi dva različna vetrobrana. Kateri je serijski, kateri za doplačilo?

Kateri bolje ščiti in kateri bolj wobla (oz ali je sploh kaj razlike v tej zadevi)?

(ali sem bubnil mimo - saj je rdeči tudi Tracer?  da ni novi Versys?... k vragu pa te lučke, vse so iste...)

Popravljeno . Popravil Fantocci
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Obstaja druga tema za woblanje tam lahko pišete nasvete.

 

Aja za Tracerja ALU nosilca kovčka pri nas ne bo če ga bo kdo želel bo moral naročit iz Amerike, pri nas samo železen z tem da dodaš potem ploščo gor za kovček.

Popravljeno . Popravil jany
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm mislu, da te kej druga zanima, ker je blo glede porabe že kr nekaj povedanega.

meni pije okol 5,5l pa ga ne šparam neki preveč, če je le možno pa tankam 100-tko.

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz tankam 95 iz navade, poraba po računalniku je od 4,2 potovalne vožnje največ okoli 5,5 dinamične, če mi paše malo stisnit pride na 6,5.

 

Servis olja delam na 5.000km tako da ga ne spije nič od intervala do intervala.

pred 8 urami, Yamaha 09 pravi:

od Kappe za cca 50€ je čist ok, lahko daš gor tut ploščo, ki paše za yamahine kovčke, če jih želiš montirat.

Kappa je kopija givija ? 

 

Načeloma bom dal givija vendar me moti tista debela plošča mi ni nikakor všeč, vendar druge ne bo.

Popravljeno . Popravil jany
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah kaj pa vem zame je isti šmorn Kappa ali givi stvar okusa vsakega posameznika. Letos sm mel parkrat nafilan zadn kovček, da sm ga glih ka zapru pa je zdržal nosilec bp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Yamaha 09 pravi:

mah kaj pa vem zame je isti šmorn Kappa ali givi stvar okusa vsakega posameznika. Letos sm mel parkrat nafilan zadn kovček, da sm ga glih ka zapru pa je zdržal nosilec bp.

Ne sej ne da ne drži samo da vem kaj se da kombinirati skupaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 10. 11. 2015, StaraFeltna pravi:

Rop sredi belega dneva. :/

Tako kot yamahini žmigavci za skoraj 100€ za par namesto kakih 60-70€ za cel set. No saj vodilni moto vseh je "daj mi dinar, lots of it". Bljak, sej če bi apple delal žmigavce bi stali 99€ kos + 1€ vsaka ledica (rabiš jih pa 20 na žmigavc)

Sem poskusil kar nekaj led žmigavcev in me mika da bi jih sam naredil a kaj ko bo to nemogoče homologirat pol saj jih velika večina ne sveti dovolj za moj okus. Ful bi mel nekaj takega:

http://content.motosport.com/images/items/large/RCO/RCO000G/X001.jpg

Pa so dobri le za met nesrečo al fasat kazen...

Vsi štirje led žmigovci pri KTM pridejo 70 evričev ,poglej mogoče ti bodo všeč pa jih montiraš .

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

No če koga zanima dobavljiv je OHLINSov stabilizator krmila z nosilcem za Tracerja, redna cena je 650€ zdej je neki znižan, po novem letu ga testiram :) 

 

gopr0022e.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 17. 11. 2015 at 17:19, StaraFeltna pravi:

Malo sem kukal a ne vem kateri so kak link morda?

0000-K-S-Technologies-OEM-KTM-Turn-Signa?

Če to leti na mene ,niso tudi približno takšni kot si jih obesil ,so tanjši in bodobni bmflovim led žmigavcem.....

pred 2 urami, jany pravi:

No če koga zanima dobavljiv je OHLINSov stabilizator krmila z nosilcem za Tracerja, redna cena je 650€ zdej je neki znižan, po novem letu ga testiram :) 

 

gopr0022e.jpg

Keree cene :slap: evo za KTM 1050 sem nabavil to 1190 pa ima že serijsko...

http://www.ebay.com/itm/13-15-KTM-1190-ADVENTURE-R-16181N51E-WP-STEERING-DAMPER-/321930036837?hash=item4af4868665:g:kSQAAOSwqu9VKB7Z

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 50 minutami, Kmet2 pravi:

Če to leti na mene ,niso tudi približno takšni kot si jih obesil ,so tanjši in bodobni bmflovim led žmigavcem.....

Keree cene :slap: evo za KTM 1050 sem nabavil to 1190 pa ima že serijsko...

http://www.ebay.com/itm/13-15-KTM-1190-ADVENTURE-R-16181N51E-WP-STEERING-DAMPER-/321930036837?hash=item4af4868665:g:kSQAAOSwqu9VKB7Z

:O 

nehaj z tašnimi cenami ki bom jokat začeu :D 

Že test motosi 1290 SA ko sem videl kaj vse ima pod serijsko opremo sem mougu 3xprebrat da sem vse razumu :D 

Mogoče če bom 2016 priden pa za 2017 nabavim neki od oranžnih :D 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 57 minutami, jany pravi:

:O 

nehaj z tašnimi cenami ki bom jokat začeu :D 

Že test motosi 1290 SA ko sem videl kaj vse ima pod serijsko opremo sem mougu 3xprebrat da sem vse razumu :D 

Mogoče če bom 2016 priden pa za 2017 nabavim neki od oranžnih :D 

Evo ravno prav ,ti bom prodal svojega 1190 ,tako opremljenega ni nikjer,tud radar detektor maš gor :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 56 minutami, Snecer pravi:

Tu sem že kupoval nosilce, majo ugodne cene. Če ti je original plata predebela maš alu zadeve monokey givi compatible, razni sw motech itd.

No to me je zanimalo če so zanesljivi.

Torej bi lahko vzel M3 plato tisto alu tisto tanjšo ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, jany pravi:

Ima kdo izkušnje z ebay trgovino  amr-1984  ?

Precej poceni semizdi komplet nosilca,plošče ter kovčka v47 ? 279€ za vse ? 

http://www.amrricambi.com/yamaha-mt09-tracer-2015-valigia-bauletto-v47nn-o-nnt-telaio-sr2122-m7-e134-p-45365.html

Ja, je ok, jaz sm robo dobil, kupil pa preko ebaya

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!