Skoči na vsebino

Yamaha MT 09 Tracer 2015 in GT 2018


jany

Priporočene objave

53 minutes ago, map said:

 

Pa maš za ta gnar GS-a, 1290 KTM ali Tavelikega tigra

Ta motor je poceni za to kar nudi in tak kak je, ko ga greš dograjevat je lahko nesramno drag in za isti denar že kej drugega dobiš

Mhm, ker vsi fantaziramo in sanjarimo o GSu ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest ne, sam pravim da bi ga že dobil za ceno tracerja z vsemi možnimi predelavami. Sem že v eni drugi temi, mislim da tam Zakaj nebi imel BMW napisal da bi bmfla mel ne pa 1200GS. So se razpasli kot clioti, vsak drugi  ga ima.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, map pravi:

Tud jest mam svinje za ljubljenčke ........ na krožniku !!!

Kle maš čisto prav, verjetno je pa še kej drugega pri mopedu pomembno kot samo ta podatek.

vrstni trivaljnik?

dobra cena

lep izgled, led luči

yamaha :)

abs, traction control

v bistvu ima vse, kar imajo veliki...

 

 

pred 41 minutami, Texo pravi:

Mhm, ker vsi fantaziramo in sanjarimo o GSu ...

daleč od tega, tudi pri bmwju so skapirali in z "tracerom" = XR zadeli v polno

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Emm, je blo sarkasticno misljeno .. tudi ce bi prisel na isto ceno, bi se vedno rajsi tracerja mel kot pa GSa ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trenutno se en res lepo opremljen prodaja na AN. Bi blo pa fajn, da motocikla za 10K eur ne primerjate z motociklom za 18K eur.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj pa je samo 8000€ razlike (brez stroškov registracije,vzdrževanja itd.), to je za večina ljudi itak drobiž in brez problema prihrani v 3-4 mescih :) 

Malo sarkazma...

Sicer se res včasih vprašam od kje ljudem denar glede na to da je veliko motorjev za 15000€+ na cesti, po drugi strani pa se jamra da ni denarja ali pač? 

To sem enkrat moral napisati :)

nazaj na temo

tisti rdeč Tracer z lepo opremo je res zanimiv. Kupi kdo v-stroma? :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No veliko teh bavarcev je tudi uvoz rabljenih za 1/3 cene novega. Podobno kot pri avtih. Ne verjamem da je vsak model ki ga vidiš na cesti dal zanj 18 ali več kilo evropejcev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, map pravi:

No veliko teh bavarcev je tudi uvoz rabljenih za 1/3 cene novega. Podobno kot pri avtih. Ne verjamem da je vsak model ki ga vidiš na cesti dal zanj 18 ali več kilo evropejcev.

tu je ista igra kot pri avtomobilih, ki so nalizani :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

15 hours ago, DinDiin said:

Ce se pa bojda res vrhunsko pelje :) 

Sem imel priliko zadnjič peljat oba. Najprej Tracer na MT dogodku, par dni kasneje pa še GSa na BMW meetingu.Me je mojster za bmw sicer nežno prepričeval da je GS čisto nekaj drugega (boljšega), pa moram rečt, da se mi Tracer vseeno bolj dopade. Manjši, okretnejši, bolj kultiviran agregat pa še ropota ne kot ena drek pumpa. Edino kar ima GS več je prestavljanje brez sklopke ampak tega nekako niti ne rabim. Že ves cajt tut v avtu uporabljam sklopko in če je ni jo kr mal pogrešam :rolleyes:. Noja pa tele nastavitve vzmetenja prek gumbkov se mi tut precej dopadejo, samo to pa res ni vredno tolk tisočakov razlike v ceni.

Tracer it iz :wub:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 urami, map pravi:

...  1200GS. So se razpasli kot clioti, vsak drugi  ga ima.

Študentski motor? Ko sem imel FZ 6 in jih je bilo kar veliko po cestah, so vsi pisali da je to  "študentski moped" .

BTW: Tracer mi pa še vedno nekako ne gre - vsaj kar se izgleda tiče. Če bo šla Yamaha pri tej smeri napraj (cela MT linija mi je k'r nek'i ) , bo treba čez par let menjat firmo in ne samo model.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 24 minutami, Fazer03 pravi:

Študentski motor? Ko sem imel FZ 6 in jih je bilo kar veliko po cestah, so vsi pisali da je to  "študentski moped" .

BTW: Tracer mi pa še vedno nekako ne gre - vsaj kar se izgleda tiče. Če bo šla Yamaha pri tej smeri napraj (cela MT linija mi je k'r nek'i ) , bo treba čez par let menjat firmo in ne samo model.

Tukaj, vsaj kar se oblikovanja tiče, so vsaj po moji oceni naredili napako, saj so zanemarili FZ razred in začeli z novo linijo MTjev...na prvi uč, velik bolj ceneno delujejo kot FZ, ki si je pridobil nek renome med kupci. Škoda, res škoda.

Da iz FZ1 ne naredijo novega (tudi močno uspešen model leta in leta) me tut čudi...pol pa kar naenkrat, gledamo neke transformerje namesto, dobrega fejslifta...ne vem no, škoda se mi zdi.

V končni fazi bi bila lahko MT linija vzporedno FZ liniji

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če gledamo na update, men pa tele linije sploh ne zgledajo slabo :) 

2016-Yamaha-MT-10-EU-Tech-Black-Accessor

undefined

undefined

undefined

se opravičujem, ker to sem tlačim. Se pa strinjam, FZ bi si zaslužil facelift in nadaljevanje.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Problem je spet v tem, ker je to neka svoja linija...ni več v navezi s FZ.

Recimo, dokaj lepa je bila XJ6...pa se se je spet nekam izgubila

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, mladench pravi:

če gledamo na update, men pa tele linije sploh ne zgledajo slabo :) 

2016-Yamaha-MT-10-EU-Tech-Black-Accessor

undefined

undefined

undefined

se opravičujem, ker to sem tlačim. Se pa strinjam, FZ bi si zaslužil facelift in nadaljevanje.

men tudi ni švoh...sam je pa vprašanje kako je za sopotnika (trdo vzmetenje, slabi-nizki oprijemi, visoke stopalke), pa z dodatno opremo (kovčki, vetrobran) je že na dobrih 14kil...

tracerja 09 sicer nisem vozil, samo po izkušnjah z drugimi podobno zmogljivimi mopedi bi mi bilo 115ponijev malo premalo...predvsem zato, ker sem prej par sezon mel 140...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, DAMI34 pravi:

Tukaj, vsaj kar se oblikovanja tiče, so vsaj po moji oceni naredili napako, saj so zanemarili FZ razred in začeli z novo linijo MTjev...na prvi uč, velik bolj ceneno delujejo kot FZ, ki si je pridobil nek renome med kupci. Škoda, res škoda.

Da iz FZ1 ne naredijo novega (tudi močno uspešen model leta in leta) me tut čudi...pol pa kar naenkrat, gledamo neke transformerje namesto, dobrega fejslifta...ne vem no, škoda se mi zdi.

V končni fazi bi bila lahko MT linija vzporedno FZ liniji

Ne 600, 800, 1000, XJ, nobene ni več, pa so lepi motorji.

Če Yamaha misli, da bo preživela z MT-ji, pa naj.........

Ampak zato jaz nimam kaj kupit :blush:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, KARMEN1 pravi:

Ne 600, 800, 1000, XJ, nobene ni več, pa so lepi motorji.

Če Yamaha misli, da bo preživela z MT-ji, pa naj.........

Ampak zato jaz nimam kaj kupit :blush:

SXa kupi :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!