Skoči na vsebino

Yamaha MT 09 Tracer 2015 in GT 2018


jany

Priporočene objave

jany in druščina k mate tracerko, zanima me a se da kkšn slip on izpuh dat gor, k akrapo ma sm cel sistem cena pa :S. Se da tega snet dol pa druzga gor nataknt, ne vem kako je narejeno.zanima pa me ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Roko na srce glede na to, da je za cel komplet cena še niti ni tako hudo zasoljena, čeprav je cena kar lepa ja. Drugače pa mislim, da je kr nekaj slip on variant

 

Scorpion

Project Bike M  

 

pa verjetno se bi še kje kaj našlo. 

 

http://www.ebay.com/itm/KOMPLETTE-AUSPUFF-AKRAPOVIC-TITANIUM-ABE-VERSION-FUER-YAMAHA-MT-09-TRACER-2015-/271779301060?pt=LH_DefaultDomain_77&hash=item3f474f06c4&vxp=mtr

 

Ima mogoče kdo izkušnje kako je s takšnim akrapovičem, ki je prek ebaya nabavljen ? glede na to, da je cena precej cenejša kakor se pri nas prodaja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da karbonski akrapovič gre brez kolektorjev vendar nisem 100%.

Drugače pa cena za komplet res ni draga je pa zdj problem ker včeraj sem videl 5 tracerjev in vsi so meli akrapoviča tako da morem najt kej drugega da bom izjema :-D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri karbonskem je drug problem, ker se ga baje ne da homologirati zato je na voljo samo en ''legalen'' akrapovič za MT-09. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jp, ker sem ga sam hotel nabaviti je precej cenejši in po karakteristikah še boljši kot una titan verzija pa se ga na žalost ne, da homologirat no vsaj uradno ne, če pa se ga, da kako drugače pa nebi vedel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da karbonski akrapovič gre brez kolektorjev vendar nisem 100%.

Drugače pa cena za komplet res ni draga je pa zdj problem ker včeraj sem videl 5 tracerjev in vsi so meli akrapoviča tako da morem najt kej drugega da bom izjema :-D

s tem se te bo gotovo slisalo pa mal drugačen je od ostalih

http://www.motoblog.it/post/373684/zard-scarico-completo-per-yamaha-mt-09

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri karbonskem je drug problem, ker se ga baje ne da homologirati zato je na voljo samo en ''legalen'' akrapovič za MT-09. 

vse se da homologirat! Kaj je potem pa z policaji je pa drugo poglavje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vse se da homologirat! Kaj je potem pa z policaji je pa drugo poglavje.

hm tole mi ni čist jasno v kolikor ti uspe zadevo homologirati v čem bi bil potem lahko še problem s policaji ? Bolj je problem v nasprotnem primeru, če ti nekaj nimaš homologiranega oziroma vpisanega v homologacijo ti znajo kej srat... no to je moje mišljenje lahko, da se motim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm tole mi ni čist jasno v kolikor ti uspe zadevo homologirati v čem bi bil potem lahko še problem s policaji ? Bolj je problem v nasprotnem primeru, če ti nekaj nimaš homologiranega oziroma vpisanega v homologacijo ti znajo kej srat... no to je moje mišljenje lahko, da se motim.

motiš se :) ŽAL :) tud jest bi želel da je tako kot ti misliš :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

motiš se :) ŽAL :) tud jest bi želel da je tako kot ti misliš :)

no me niti ne čudi, da je tako glede na to kak sistem je v naši državi... ko je marsikej skregano z logiko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uf, grdoba! :SS  :)

meni ni noben posrečen :blush: 

 

sej zastopim kao čimnižje težišče itd. samo klasični dimniki so vsaj v mojih očeh lepši

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uf, grdoba! :SS  :)

Se strinjam. Yamaha (in alternativno Akrapovič) se potrudita in dasta izpuh lepo pod motor, ti pa ga potem naredijo, da ven štrli :D

Meni je zelo všeč ta moderen stil, kjer niso več ogromni "dimniki" na straneh. Tudi varianta pod sedežem ne zgleda slabo. Na kakšnem cruzer/chopper motorju je to seveda druga zgodba :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

attachicon.gif20150401_152819.jpg

 

no pa sem tudi sam pripeljal danes tracerja domov  :grim

Bravo! Sm ti fouš! Naj ti dobro služi (kar seveda bo, saj je Yamaha!)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala obema :) zaenkrat sem zelo navdušen mal se bom mogu navadit na položaj sedenja, drugače mi je pa počasi jasno zakaj pravijo temu motorju master of torque :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno gre za Tracerke, ki so za ameriški trg. Naše začnejo z oznako RN29..., z napako pa začnejo z RN37..je pa seveda še za preveriti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej vidiš da je oznaka FJ to je za Ameriko.

 

 

Sicer pa itak se menava v garanciji tako da te nima kaj skrbet.

 

Čestitke in srečno vožnjo ko bo cajt bo treba skoraj že en TRACER meet naredit  :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!