Skoči na vsebino

Yamaha MT 09 Tracer 2015 in GT 2018


jany

Priporočene objave

pred 1 uro, DL650 pravi:

 

Fanta, saj ne smeta takoj vsemu verjet, kar prebereta na netu. Lari-fari ... v kolikor bi bilo kaj na tem, bi že zaokrožle fotografije po spletu. Plus tega pa dvomim, da bi Yamaha šla spreminjat obliko dokaj novega motorja.

Veš s čim se ukvarja Lipstick?......Jaz mu vrjamem!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, DinDiin pravi:

Jaz sem mislil,da se sam fura z motorjm okol :D

Sej se in to vsakič z drugim .....:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, Kmet2 pravi:

Veš s čim se ukvarja Lipstick?......Jaz mu vrjamem!!!

Če je Lipstick ... Jure Palegrini, potem bi verjel, drugače pa .... baka čula, baka rekla.

Drugače pa, vsa čast če je tako blizu inženirjem Yamahe. Moj frend je pred davnimi leti delal pri Mercedes F1 Team-u  (preko ene full poznane Slo firme) pa ni imel blage veze o ničem, kar se razvijanja tiče.

Naj se tema razvija naprej .... o Yamaha MT09 Tracer, da se spet ne bo zabluzlo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, DL650 pravi:

Če je Lipstick ... Jure Palegrini, potem bi verjel, drugače pa .... baka čula, baka rekla.

Drugače pa, vsa čast če je tako blizu inženirjem Yamahe. Moj frend je pred davnimi leti delal pri Mercedes F1 Team-u  (preko ene full poznane Slo firme) pa ni imel blage veze o ničem, kar se razvijanja tiče.

Naj se tema razvija naprej .... o Yamaha MT09 Tracer, da se spet ne bo zabluzlo.

Prou. Sam za intermezzo ..........je prvi človek v Slo ki dobi nov model ki se tud v trgovinah še ne prodaja ......ni Jure je pa Vezalka :cool:

Popravljeno . Popravil Kmet2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, Snecer pravi:

tvoj wobla oz. je?

njegov je odwoblal svoje :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, DL650 pravi:

Plus tega pa dvomim, da bi Yamaha šla spreminjat obliko dokaj novega motorja.

Oblika ni posrečena, pa verjetno še kakšne malenkosti.

Čudno, da je Yamaha tako "prenagljeno" plasirala modele iz MT serije na trg. Prej poznana bolj po kvaliteti in konzervativnosti se obrne v neke trendovske novotarije...

Kdo bi si mislil, da bodo novejši yamahini modeli tako hitro zastarali. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

37 minutes ago, vandrovec said:

Oblika ni posrečena, pa verjetno še kakšne malenkosti.

Čudno, da je Yamaha tako "prenagljeno" plasirala modele iz MT serije na trg. Prej poznana bolj po kvaliteti in konzervativnosti se obrne v neke trendovske novotarije...

Kdo bi si mislil, da bodo novejši yamahini modeli tako hitro zastarali. :hmm:

 

a bi šli mal pogledat prodajne cifre. predno se razdebatiramo, kako je Yamaha čist zajebala z MT serijo? 

 

Meni, plebejcu, se zdi da je Yamaha edini japonc ki miga. in MT serija je top bajk za denar. Čist mau sm pelal tracerja, precej gledu XSR in MT 10, pa mi povej, kdo ti še da tak motor za podobno ceno. Plus, tripli in crossplane gred tudi mehansko/zvokovno ločijo Yamahe od čist konfekcijskih UJM bajkov. Cifre pravjo da so zadeli. 

 

Čeprav men TRacer ne potegne čist, se mi zdi Crossrunner ful bol meni namenjen....pa ne morem mimo tega de je Honda predelana VFR iz leta 95 in 20% dražja.

 

ne vem. nisem pameten kaj je prav in kaj narobe. 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, prodajajo se dobro, ker so cenovno ugodni motorji.

Če so pa šli delat cenene motorje na račun kvalitete se jim zna neugodno obrestovat. 

Sam bi raje dal 20% več za motor, kateri bi mi bil všeč.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, Snecer pravi:

tvoj wobla oz. je?

Je odwoblal svoje dokler ga nismo nastavli :-) 

 

Kar pride naslednjo sezono pa ne sme niti pomislit da bi woblalo :-D 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pi7da, vsi razmišljate kako boste prodajali (na avto.net kar naenkrat dva oglasa), jaz pa kateri izpuh bom spomladi našraufal. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no za 9500 bi pa tut jst razmislu o prodaji, če bi kdo ponudil plus tega, da imam poleg kufrov gor še led žmiguce in comfort sedež, ter zaščito kilerja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Res je....vozil sem 50m za njim. Kaj takšnega na ravni cesti, brez vetra še v življenju nisem videl. Kako je uspel kolega rešit situacijo (da ni padel) mi ni jasno, ker ga je tako premetavalo in tiščalo v ograjo, da sem 100% mislil, da bo šel po tleh, na prazni avtocesti (kot na rodeju)....

Pogled od zadaj....kako ga premetava (vožnja za njim) je osupljivo.

Ta motor ima resnično očitno konstrukcijsko napako (motor je star 2 meseca in ima 3.500 prevoženenih km). Groza res...

p.s....Naj ga en strokovnjak stestira do 200 km/h na uro, zadevo posname in realno napiše opažanja...

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zato se pa pri nas original Yamahinih, stranskih velikih kovčkov ne da kupiti, samo poltrde manjše, ker imaš pri njih omejitev hitrosti. Že za nameščen zadnji kovček je v navodilih zapisana omejitev hitrosti ampak teh navodil nihče ne jemlje resno. Pa še touring vizir ima.

Pa pri meni še nikoli ni grobo "zawoblal", da ga ne bi moral kontrolirati, ampak rahlo "zaplaval", kar se takoj preneha če rahlo spustiš hitrost ali se nagneš naprej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, vandrovec said:

S tistima stranskima kovčkoma se mi ne zdi čudno, enako je meni TDM delala s podobnima kovčkoma, brez njih ne.

 

S takima stranskima kovčkoma je stara fazer 1000 bla mirna pri 250+

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, NX650 pravi:

S takima stranskima kovčkoma je stara fazer 1000 bla mirna pri 250+

Tud 1190.....pri 260+  Dami34 priča !

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ravno tako je meni na Guzziju... S stranskimi in zadnjim kovčkom me je hotelo pomesti na AC, brez niih popolnoma mirna vožnja...

Pa so bili originalni kovčki ....... Emti woblanje :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!