Skoči na vsebino

Yamaha MT 09 Tracer 2015 in GT 2018


jany

Priporočene objave

1 hour ago, map said:

Točno tak šiv, ki se vidi na prvi sliki je bil še bolj povdarjen, iz njega so visele nitke. Kot da bi blo slabo pobrušeno. Blo je pa na zadnji felgi MT09 naked mislim da L. 2015 srebrna z modrimi vilcami in felgami. Motor je bil nov in stal v salonu Delta team. Tako šlamparijo sem videl tudi ko sem skuter kupoval na Piaggio X-EVO 400 v salonu PVG v LJ. Sicer je bil okrogli znak na sredini balance, tako šlampasto izrezan, da je bilo groza, vse je viselo z njega. ne rečem, da je motor slab, lahko pa naletiš na takega ki je narejen v petek popoldne ali v ponedeljek zjutraj. Drugače se pa japoncem kr fejst pozna na kvaliteti odkar avti in motorji niso delani več na Japonskem, ker jih zaradi carin in davščin delajo po celem svetu.

 

 

?!?!? kakšne fakin nitke?

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

flna1.jpg

Morda nepobrušen odlitek? Pri čiščenju bi se krpe ali goba trgale, na debalans pa verjetno nima velikega vpliva.

Citiraj

Zato je že kot nova imela več kot 60 g uteži. 

To z gumo vred, kaj pa samo platišče?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@vandrovec , to kar si s sliko izpostavil (z desne strani kraka) niso nitke ali cufeki ali kaj že eni vidijo. To je napis. Platišča vedno obrišem z magično krpo in še nisem čisto nič strgal.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 minutami, Andrejcer pravi:

@vandrovec , to kar si s sliko izpostavil (z desne strani kraka) niso nitke ali cufeki ali kaj že eni vidijo. To je napis. Platišča vedno obrišem z magično krpo in še nisem čisto nič strgal.

Potem pa res ni videt drugih napak, tu je bilo videt kot iglice od strani.:?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je tako imenovana brada, ki nastane na delilnih ravninah pri litju. to bi moral proizvajalec porezati oz. pobrusiti pred barvanjem. šlamparija pač. 

Popravljeno . Popravil BRANE
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če koga zanima Tracer, naj pokliče. Prodam, ugodno...

Razen prednje feltne vse OK. Ogromno dodatne opreme. Za cca 2500 eur.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 11/30/2016 at 3:31 PM, vandrovec said:

Potem pa res ni videt drugih napak, tu je bilo videt kot iglice od strani.:?

Tudi moj pol-izdelek ima nitke .. in to v obliki nekih znakov/črk?? ;)

Sarkazem off .. @vandrovec .. slika z druge strani platišča ..

IMG_20161202_135633.jpg

39 minutes ago, skalar36 said:

Če koga zanima Tracer, naj pokliče. Prodam, ugodno...

Razen prednje feltne vse OK. Ogromno dodatne opreme. Za cca 2500 eur.

Za ta dnar se ga boš hitro znebil .. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Texo pravi:

Tudi moj pol-izdelek ima nitke .. in to v obliki nekih znakov/črk?? ;)

Sarkazem off .. @vandrovec .. slika z druge strani platišča ..

IMG_20161202_135633.jpg

Za ta dnar se ga boš hitro znebil .. :)

zbrusi dol ta napis, ga je ziher za 50g na krakih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 12/2/2016 at 6:29 PM, Andrejcer said:

Verjetno ima v mislih, da je dodatna oprema stala 2,5k €.

Res je. Motor ima:

-original zadnji kovček Yamaha z vgrajeno stop lučjo.

-Tank torbico Scorpion z možnostjo polnitve telefona v torbici.

-Višji Puig vizir, original dam zraven.

-Wilbers vzmetenje.

-Geliran sedež za voznika.

-original ogrevane ročke od Yamahe.

-Cevne zaščite motorja z meglenkami.

-led žmigavci, original dam zraven zraven.

-spodnja plastika agregata(špica).

-mreža hladilnika.

-Popolnoma nove pnevmatike Dunlop RS3.

Ter še nekaj malenkosti, za lepši izgled.

Cena 8400 eur. Prevoženih 14K. Servis 7. v letu, ali pri 20k. Vse OK, razen feltne, ki je vozna ni pa OK. Fetno bo pa Snečko popravil, ali pa novo častil, ker vidim se spozna... ravno toliko, kot krava na sveder.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skalar, se ti opravičujem..ampak toliko "nepotrebnih" stvari si navesil na motor...potem pa ga greš prodajat zarad 400€ vredne felne? :twak::headbang::eek:

Na nek način te zastopim da si razočaran itd... Ampak a,si probal na Delto "pritisnit" preko služb kot so tržni inšpektorat? zveza potrošnikov? mogoče bi ti lahko kaj "uporabnega" povedali... 

Če bomo vsi ob prvem nerešenem problemu motor prodajali, se bo uvoznik sam "smejal" ker nišče nebo "pritiskal" naprej....

Wilbersi so krivi.. če jih neb delal gor, nebi nikoli vedel za "napake" :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče pa ne prodaja zarad napake ampak se ga je enostavno zasitil/naveličal. Ter išče nekaj več nekaj drugega. Tudi to se zgodi. Jaz osebno mislim, da feltna ni vzrok zamenjave, zna pa bit poprodajna podpora trgovca. Enako bi jaz nardil z mojim, če ne bi zamenjali vsega kar sem reklamiral.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 4. 12. 2016 at 9:15, DAMI34 pravi:

Mogoče pa ne prodaja zarad napake ampak se ga je enostavno zasitil/naveličal. Ter išče nekaj več nekaj drugega. Tudi to se zgodi. Jaz osebno mislim, da feltna ni vzrok zamenjave, zna pa bit poprodajna podpora trgovca. Enako bi jaz nardil z mojim, če ne bi zamenjali vsega kar sem reklamiral.

Zaradi par malenkosti bi ti prodal motor in izgubil nekaj tisočakov, katere je motor izgubil že takoj ob registraciji. Saj ga lahko še vedno prodaš in doplačaš za kawasakija, kateri ti očitno bolj leži. 

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, skalar36 pravi:

Sem se letos odločil, če plačam 1 veliko kazen za prehitro vožnjo, motor prodam. No plačal sem 2. Zadnja je k sreči prišla iz Avstrije, zato ni bila tolikšna kot bi bila pri nas.

Jaz se s tem motorjem ne znam peljat "normalno". Ne gre. Motor te kar sam sili v divjanje in v tem uživam. Letos sem imel kar nekaj neljubih dogodkov. Sem dolgo premišljeval, kaj se grem, ko imam pa doma 2 majhna otroka. Cesta tudi postaja en tak boj za preživetje, sploh ko vidim sam kaj se dogaja vedno bolj pogosto, ter kako so nekateri kupili svoja vozniška dovoljenja v mesnicah . Zato bo verjetno sledilo 1-2 leti pavze, da se malo umirim. Ne želim, da sta moja otroka siroti.

Lepo si to napisal nimaš kaj, predvsem je pohvalno, da se zavedaš svojega "norenja" , posledic in, da v tisti euforiji nisi pozabil, da imaš doma potomce, ki so lahko vsak trenutek brez očeta, žena brez moža ... itd. Malo je takšnih, ki pričnejo razmišljat tudi o drugih, ne samo o sebi.

Nočem moralizirat, ampak, mlad si, še bo čas za motor, takrat boš starejši - modrejši - previdnejši.
Potem, ko bodo pa otroci malo večji (bolj samostojni) in ne bodo rabili ob sebi nonstop mame, pa kupiš neko potovalno makino (FJR1300 , ZZR1400 , Goldwing, BMW ... ) in v dvoje uživata do nezavesti.
 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, Snecer pravi:

sistem proti wonlanju za tracera

Antywobblung.jpg

To je nevozno če nima trikot prednjih vilic , vrjem vem !!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 24 minutami, skalar36 pravi:

A si mislil, da je 8400 cena z mandarinami?

Pa nič, na trgu je dovolj rabljenih moociklov. Jurja manj sem dal za GS-a z Wilbers vzmetenjem in novo sklopko.

Da o udobju in izgledu ne debatiramo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

13 minutes ago, vandrovec said:

Pa nič, na trgu je dovolj rabljenih moociklov. Jurja manj sem dal za GS-a z Wilbers vzmetenjem in novo sklopko.

Da o udobju in izgledu ne debatiramo...

Kaj potem sploh sprašuješ. Takojšni obvoz...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!