Skoči na vsebino

Ustavimo rekreativne bicikliste


I30

Priporočene objave

pred 1 minuto, maus pravi:

pijan pešec pade na pločniku, in roka na cestišču... lih na moji idealni liniji ... in kaj če zdrsnem na zgaženem zapestju :huh: 

Hmmm...če moraš gledat v križisču semafor za pesce od pescev,ki sploh ne morejo pred tebe,boš menda še pesca,ki lahko...

  • Všeč mi je 1
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, sesir pravi:

Hmmm...če moraš gledat v križisču semafor za pesce od pescev,ki sploh ne morejo pred tebe,boš menda še pesca,ki lahko...

sj gledam .. ampak un pade in ma roko na vozišću .. sj zapestje .. to še gre, kaj pa če ma prstane .. to je smrt za gume .. štekaš :huh: 

pred 2 minutami, VS800 pravi:

Še huj, če gresta pešca lih iz malce, pa use mastne roke od šniclou....nimaš druge kukr da ti gumo na zapestju odnese.....:P

na bruhanju sem tut že zdrsnu :mad:  ... pešec bruhou :huh: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 57 minutami, maus pravi:

sj gledam .. ampak un pade in ma roko na vozišću .. sj zapestje .. to še gre, kaj pa če ma prstane .. to je smrt za gume .. štekaš :huh: 

na bruhanju sem tut že zdrsnu :mad:  ... pešec bruhou :huh: 

Sam si pa res štorast.....:ras:

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, maus pravi:

sj gledam .. ampak un pade in ma roko na vozišću .. sj zapestje .. to še gre, kaj pa če ma prstane .. to je smrt za gume .. štekaš :huh: 

....kake gume pa imas....iz papirja....:ras:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Borutt pravi:

(4) Ne glede na določbo prejšnjega odstavka smejo hoditi pešci po vozišču tam, kjer ni pločnika, pešpoti ali kolesarske steze. Pešci morajo hoditi ob levem robu vozišča v smeri hoje.

(5) Izjemoma lahko pešci hodijo po desni strani vozišča v smeri hoje, kjer je to zanje varneje (nepregledni ovinek, ovira na vozišču ipd.).

Poznam, ja. Lahko pa tu povem, da je na tej cesti malo pločnika, potem ga ni, pa spet je,... 

Vem, da bi moral na vsakem od teh mest prečkati cesto, vendar je ne in vem, da sem v prekršku. Bi pa ob upoštevanju teh pravil tekel precej cik-cak.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeri sva šla s tamalo z bicikli na sladoled in mi pride nasprot po napačni strani kolesar, ki je vozu "brez rok" in telefoniral. Če bi se zaletu u tamalo bi mu roke polomu, sej jih tko ne rab. :angryrant1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, Frenk 67 pravi:

včeri sva šla s tamalo z bicikli na sladoled in mi pride nasprot po napačni strani kolesar, ki je vozu "brez rok" in telefoniral. Če bi se zaletu u tamalo bi mu roke polomu, sej jih tko ne rab. :angryrant1:

rabi rabi, kako bo pol telefoniru? Noge mu polomi, pa ne do konca, sam tok, da bo trpel bolečine :P

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, DAMI34 pravi:

rabi rabi, kako bo pol telefoniru? Noge mu polomi, pa ne do konca, sam tok, da bo trpel bolečine :P

 

se bo vsaj navadu na prostoročno telefoniranje, ne pa bicikliranje

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, sesir pravi:

Danes dva razlagala kako sta po mestu peš hodila po pločniku in se je ustavila policija in želela,da pihata..WTF

Sam osebno ne bi pihal,da sem peš in na pločniku...ajd,da prečkam cesto...sam jz pač ne vidim vzroka,da pihaš kot pešec,ki nikogar ne ogrožaš na pločniku!

Kolikor vem lahko pešci pihajo samo, če naredijo prekršek.  Če ga ne naredi, pa četudi je vidno pijan, mu ne sme dati pihati.  Vsaj tako so mediji poročali 5 al 6 let nazaj. Ker pešec je vseeno udeležen v cestnem prometu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 25 minutami, Arzen pravi:

Kolikor vem lahko pešci pihajo samo, če naredijo prekršek.  Če ga ne naredi, pa četudi je vidno pijan, mu ne sme dati pihati.  Vsaj tako so mediji poročali 5 al 6 let nazaj. Ker pešec je vseeno udeležen v cestnem prometu.

Bo Borut povedu:grupni:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Borutt pravi:

Ne bom, ker smetiš temo :ras:.

Imam pa vseeno bicikl...

Uporaben...hmm...tuk kot Harley za gledat na dvorišču...:ras:

20150731_094648.jpg

Popravljeno . Popravil sesir
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, Borutt pravi:

Ne bom, ker smetiš temo :ras:.

Zakaj pa ne. Se mi zdi, da bi bila koristna informacija, če bi vedeli kako se to dela v praksi. Ker gotovo kdaj naletite tudi na pijane pešce, ki so tudi udeleženci v prometu in lahko nevarno vplivajo.

Čeprav zadnje čase opažam vse več pešcev, ki med prečkanjem ceste veselo brskajo po telefonu in se mi zdi, da niso prav preveč pozorni na promet okoli njih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tisti k ste u kolesarje ... jim pejte pomagat, da bodo lahko po celi cesti vozili :P

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem se peljal proti Sveti Jurij ob Ščavnici. Na odseku Tišina - Radenci, če temu lahko povemo kolesarska steza potem sem jaz helikopter. Toliko uvozov, da je nevarno za pešče in njihove gležnje, ne da bi se lahko s kolesom varno in normalno peljal. O cestah pa sploh ne bom začel, stanje cest 1m od roba vozišča je tako, da še v traktorju ne bi mirno sedel, dobesedno nevarno za vožnjo s kolesom. V tisto smer več 100% ne bom rinil, ker kolesarske niso kolesarske, ceste pa počasi samo še za traktorje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 28 minutami, Kmet2 pravi:

Novodobni kolesarji .....:lol1:

18893059_506859969646192_625546814086509

Noge ma pa take kot bi dve stevilki prevelkiga konja jahal.....:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo od tukaj?

http://novice.najdi.si/predogled/novica/06a76a054d7aa9a314100ecaeb60f69a/Regional-Obala/Kronika/VROČA-KRI-Voznik-avtomobila-s-pestjo-nad-kolesarja

VROČA KRI: Voznik avtomobila s pestjo nad kolesarja

 

V nedeljo so policiste OKC PU Nova Gorica obvestili o incidentu na Bovškem. Sprla sta se namreč kolesar in voznik avtomobila, zapele pa so tudi pesti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej - ko me bo kdo prehitel, jih dobi na gobec. Sam se znamko avta moram menjat. :P

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, Zok pravi:

Torej - ko me bo kdo prehitel, jih dobi na gobec. Sam se znamko avta moram menjat. :P

Le glej kok se vozis z biciklom jaz sem veckrat v vasih koncih....:ras: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, dr.looney said:

Le glej kok se vozis z biciklom jaz sem veckrat v vasih koncih....:ras: .

Nic ne vem. Se nisi nic povabla. :kmet:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, Zok pravi:

Nic ne vem. Se nisi nic povabla. :kmet:

Hmmm. Sej sploh ne vem ce mate kak lokal tam blizu.....:lol1:ponavad kar pr mehaniku pocakm ker nimam kam it.....:ras:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Just now, dr.looney said:

ponavad kar pr mehaniku pocakm ker nimam kam it.....:ras:

kaj naj recem... ...srecen mehanik... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, Zok pravi:

kaj naj recem... ...srecen mehanik... :lol1:

Sej ne vem al ti naj prlepim tega :004 al tega :twak:

:ras:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!