Skoči na vsebino

Ustavimo rekreativne bicikliste


Priporočene objave

pred 44 minutami, Darko3g pravi:

Ne ne smeš. Ampak tudi prehitevanje čez polno črto ni dovoljeno (samo kaj, ko so avtomobili takoooo počasni), vrivanje na začetek kolone ali vožnja med pasovi ni dovojeno (samo s tem sprostimo promet na semaforju oz. krajšamo kolone), vožnja po občutku ni dovoljena (vendar mi obvladamo svoje stroje, vozimo s prilagojeno hitrostjo, in ne ogrožamo nikogar), in še in še takšnih izjem, ki jih motoristi pač lahko delamo, ker je motor ožji, lažji in hitrejši.

Kar hočem povedat, Motoristi kršimo (kršijo) več predpisov, ker jih pač lahko, sočasno pa pizdimo nad kolesarji. Ta dvoličnost me čudi in jezi.

Se ti kdaj z motorjem voziš po napačni strani? ali po površini, ki ni namenjena motornim kolesom? dvomim

Ne gre za dvoličnost, ampak težo prekrška, ki ga delajo eni in drugi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Darko3g pravi:

Ne ne smeš. Ampak tudi prehitevanje čez polno črto ni dovoljeno (samo kaj, ko so avtomobili takoooo počasni), vrivanje na začetek kolone ali vožnja med pasovi ni dovojeno (samo s tem sprostimo promet na semaforju oz. krajšamo kolone), vožnja po občutku ni dovoljena (vendar mi obvladamo svoje stroje, vozimo s prilagojeno hitrostjo, in ne ogrožamo nikogar), in še in še takšnih izjem, ki jih motoristi pač lahko delamo, ker je motor ožji, lažji in hitrejši.

Kar hočem povedat, Motoristi kršimo (kršijo) več predpisov, ker jih pač lahko, sočasno pa pizdimo nad kolesarji. Ta dvoličnost me čudi in jezi.

važn, da ne nosmo pajkic :P

 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, RobiRoberto pravi:

TO je TO, česar tudi jaz ne odobravam !!!

595cabfeb453a_DSC_0103(640x428).jpg.ade381e6092292eb3909f7bf44ffccad.jpg

Kva bi jih.......................................................s tadesnimi vrati:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, VS800 pravi:

Kva bi jih.......................................................s tadesnimi vrati:P

s plugom je lažje......:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, dr.looney pravi:

polet pa tole

image.png.c1f13450ba6f6c478beabee598555235.png

Sam to morš nasprot pridt pa cestna pravila kršit,k morš čez črto zapelat.....pol se bo pa spet u kksni uni temi sam o tem govoril:P

Popravljeno . Popravil VS800
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, VS800 pravi:

Sam to morš nasprot pridt pa cestna pravila kršit,k morš čez črto zapelat.....pol se bo pa spet u kksni uni temi sam o tem govoril:P

kdo ti pa kej more če prideš tako mrcino na cesto......:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, dr.looney pravi:

kdo ti pa kej more če prideš tako mrcino na cesto......:lol1:

Kle na MS te linčajo, to pa ni kr tko:lol1:

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, VS800 pravi:

Kle na MS te linčajo, to pa ni kr tko:lol1:

naj poskusijo pol pridem pa s temle

image.thumb.png.0ce5dc94681295995b9d581632a20486.png

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, dr.looney pravi:

naj poskusijo pol pridem pa s temle

:eek:

ćist se ponorel ... vi bi kr najraj poklicali Kim Džong Un-a, da bi potamaniu kolesarje :O

 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, maus pravi:

:eek:

ćist se ponorel ... vi bi kr najraj poklicali Kim Džong Un-a, da bi potamaniu kolesarje :O

 

pa ne da si začel kolesarje zagovarjat....vidiš , kok se hitro obrne sam težak argument ti je treba predstavit.......:ras:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, dr.looney pravi:

pa ne da si začel kolesarje zagovarjat....vidiš , kok se hitro obrne sam težak argument ti je treba predstavit.......:ras:

ni jih treba potamanit .. samo pajkičarje spraut dol iz glavnih cest in na kolesarske steze, kjer obstajajo ... pa strogo kaznovat vse, ki se vozijo vštric in tko, kot je nazorno slikano na eni prejšnjih objav... je dovolj lokalnih cest za rekreacijo ... se pa najde tudi sedaj kakšen, ki se sprau vozt po avtocesti ;)

jokcanje to ni .. ampak .. če nimam registriranega in motorja po reglcih, mi ga lahko odvzamejo .. če naredim več prekrškov ali celo enega hudega, sem ob izpit ... velik pajkićarjev nima luži in ob mraku, ga lahko kaj hitro spregledaš na glavni cesti ... tudi sam sem ga zadnjič komi vidu po planinskem polju ... okoli 19,00 ure ... mal temno ... hosta ... pajkičar pa po sredini voznega pasu ... še dobr, da sm šu 200, da sem šu hitr mim, če ne bi ga lahko še nabou :P

tko da ... :ninja: 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, maus pravi:

ni jih treba potamanit .. samo pajkičarje spraut dol iz glavnih cest in na kolesarske steze, kjer obstajajo ... pa strogo kaznovat vse, ki se vozijo vštric in tko, kot je nazorno slikano na eni prejšnjih objav... je dovolj lokalnih cest za rekreacijo ... se pa najde tudi sedaj kakšen, ki se sprau vozt po avtocesti ;)

jokcanje to ni .. ampak .. če nimam registriranega in motorja po reglcih, mi ga lahko odvzamejo .. če naredim več prekrškov ali celo enega hudega, sem ob izpit ... velik pajkićarjev nima luži in ob mraku, ga lahko kaj hitro spregledaš na glavni cesti ... tudi sam sem ga zadnjič komi vidu po planinskem polju ... okoli 19,00 ure ... mal temno ... hosta ... pajkičar pa po sredini voznega pasu ... še dobr, da sm šu 200, da sem šu hitr mim, če ne bi ga lahko še nabou :P

tko da ... :ninja: 

 

joj, kok si se nakuhal.....:friend1:

  • jest sem pač predstavila najlažjo varianto, kako rešit zadevo, zakaj bi si stvari oteževali......:lol1:simpl je še tanartaboljš...:lol1:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še vedno se rad vozim s kolesom, čeprav me je že od moje prometne nesreče naprej  S T R A H   :blush:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... pri biciklističnih pajkicah mi je to najbolj všeč, da mi pod njimi ni treba gat nosit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, Zivnorc pravi:

... pri biciklističnih pajkicah mi je to najbolj všeč, da mi pod njimi ni treba gat nosit.

....sam pol z leti je treba pazit , da ti kej med špice ne zahakla......:lol1:(malsmžleht:winkiss:

  • Zmeden 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 50 minutami, Zivnorc pravi:

... pri biciklističnih pajkicah mi je to najbolj všeč, da mi pod njimi ni treba gat nosit.

lahko pa gate daš čez pajkice...

  • Haha 2
  • Zmeden 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Zivnorc pravi:

... pri biciklističnih pajkicah mi je to najbolj všeč, da mi pod njimi ni treba gat nosit.

kako pa pol gate zamenjaš :huh: 

jebo vas pajkićarji ... nuben pajkićarke ne omenja :blush: 

  • Všeč mi je 2
  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 minutami, maus pravi:

kako pa pol gate zamenjaš :huh: 

jebo vas pajkićarji ... nuben pajkićarke ne omenja :blush: 

sej s pajkičarji ni nč narobe......:ras: sploh če je mlad pa lep.....:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 47 minutami, maus pravi:

kako pa pol gate zamenjaš :huh: 

jebo vas pajkićarji ... nuben pajkićarke ne omenja :blush: 

ne kliči hudiča :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, dr.looney pravi:

....sam pol z leti je treba pazit , da ti kej med špice ne zahakla......:lol1:(malsmžleht:winkiss:

A misliš ono: Ko ti sramne ustnice pridejo med zobnike in verigo?

Pa smo uničili še eno neresno temo :blush:.

Popravljeno . Popravil Darko3g
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!