Skoči na vsebino

Ustavimo rekreativne bicikliste


Priporočene objave

pred 1 minuto, gretzky pravi:

Saj ti imaš tudi okupatorski motor. Jaz pa ga imam iz zavezništva. Mi smo zmagal, sam d te spomnm.

pa kot zmagovauci pokradl patente :lol1: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, gretzky pravi:

Zmagovavci pišmo zguduvino. :-P 

po ceumu svetu ja .. edin u Sloveniji smo mau drugaćni :P

pa tuki ćewlamo kulesarje :lol1: 

  • Všeč mi je 1
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 33 minutami, gretzky pravi:

Saj ti imaš tudi okupatorski motor. Jaz pa ga imam iz zavezništva. Mi smo zmagal, sam d te spomnm.

Zdej ce mas italjanskega.....jih glih ne mores stet kot zaveznike...so bili bolj oportunisti,  ko so videli kam pes taco moli so pa stran zamenjal.....:winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, dr.looney pravi:

Zdej ce mas italjanskega.....jih glih ne mores stet kot zaveznike...so bili bolj oportunisti,  ko so videli kam pes taco moli so pa stran zamenjal.....:winkiss:

ingleškega ma .. viktorianskega :lol1: 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, maus pravi:

ingleškega ma .. viktorianskega :lol1: 

A pol se po levi fura....pa na drva je.....:lol1:

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, dr.looney pravi:

Zdej ce mas italjanskega.....jih glih ne mores stet kot zaveznike...so bili bolj oportunisti,  ko so videli kam pes taco moli so pa stran zamenjal.....:winkiss:

Geografija ti pa ni Jaka strana, kajne? :-P 

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, gretzky pravi:

Geografija ti pa ni Jaka strana, kajne? :-P 

@Snecer bi ji reku .. za šporhet je dobra :lol1: 

pa s ponvami nj kolesarje ćewla :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 minutami, gretzky pravi:

Geografija ti pa ni Jaka strana, kajne? :-P 

Tole bos pa mal bolj razlozil.....iz cesa to sklepas.....:whistle:   ker ne vem kaj ma geografija  veze s tem.....:panic:

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, dr.looney pravi:

Tole bos pa mal bolj razlozil.....iz cesa to sklepas.....:whistle:   ker ne vem kaj ma geografija  veze s tem.....:panic:

Montiraj so v kuhinjo televizor, to ima veliko gospodinj, pa lahko gledaš izobraževalne programe. Pa tudi kuharske seveda.

  • Haha 2
  • Zmeden 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 minutami, maus pravi:

@Snecer bi ji reku .. za šporhet je dobra :lol1: 

pa s ponvami nj kolesarje ćewla :P

 

....bom kr tebe.....:twak:.....:twak:......:jezik:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Snecer pravi:

Montiraj so v kuhinjo televizor, to ima veliko gospodinj, pa lahko gledaš izobraževalne programe. Pa tudi kuharske seveda.

A ves da sem te ze pogresala......:lol1:

Ne rabim nc montirat pa gledat sem se ze brihtna rodila.....tak da sva na istem....:jezik:

 

 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 51 minutami, dr.looney pravi:

Tole bos pa mal bolj razlozil.....iz cesa to sklepas.....:whistle:   ker ne vem kaj ma geografija  veze s tem.....:panic:

Triumphe delajo v Veliki Britaniji. Tam živijo Angleži. Italijani pa ponavadi v Italiji. Ti dve državi sta par kilometrov narazen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, gretzky pravi:

Triumphe delajo v Veliki Britaniji. Tam živijo Angleži. Italijani pa ponavadi v Italiji. Ti dve državi sta par kilometrov narazen.

Najprej tolele, da si zelo slabo prebral kaj sem napisala. Ker na brihtafonu ne vidim kaksen mopi vozis. :winkiss:

Zato sem zgolj ugibala in poskusila ce mas slucajno taljana. :panic:

 

Torej zdej pa k mojemu znanju geografije. V Veliki Britaniji zivijo Britanci. Torej Anglezi, Valežani, Škoti in Irci in mnogi drugi. Sem zdej opravila izpit. :winkiss:

Nisem nc plonkala.

In na koncu sem zelo uzaljena in ne vem ce ti bom kar tako oprostila. :lol1::jezik:

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 35 minutami, dr.looney pravi:

V Veliki Britaniji zivijo Britanci. Torej Anglezi, Valežani, Škoti in Irci in mnogi drugi. Sem zdej opravila izpit. :winkiss:

kje so pa Vikingi :huh:

pa niso ke pršl s kolesi :huh:

padwa si :ras: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 36 minutami, dr.looney pravi:

In na koncu sem zelo uzaljena in ne vem ce ti bom kar tako oprostila. :lol1::jezik:

Če mi ne boš oprostila, bom pač s tem moral živeti. Težko bo, ampak upam da bom zmogel.

Britanci pa imajo res kar precej priseljenih "čapcev" in jim gre to že kar pošteno na živce.

pred 2 minutami, maus pravi:

kje so pa Vikingi :huh:

pa niso ke pršl s kolesi :huh:

padwa si :ras: 

Vikingi so pa iz Vikija. Itak. :P

On topic: Ravno sem videl ene kolesarje za sčevljat. Dvema Pantanijema je pravilno nasproti pripeljala ženska in jima potrobila, ker sta se seveda peljala vštric (cesta je ozka). Potem pa je tisti, ki je bil bolj na sredini mahal za njo in nekaj vpil. Skratka: prototip kandidatov za čewl.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, gretzky pravi:

1. Britanci pa imajo res kar precej priseljenih "čapcev" in jim gre to že kar pošteno na živce.

2. On topic: Ravno sem videl ene kolesarje za sčevljat. Dvema Pantanijema je pravilno nasproti pripeljala ženska in jima potrobila, ker sta se seveda peljala vštric (cesta je ozka). Potem pa je tisti, ki je bil bolj na sredini mahal za njo in nekaj vpil. Skratka: prototip kandidatov za čewl.

Ad 1. s kolonijami so jih dubl in so njihovi... prav tako alžirci v franciji .. to je posledica  izkoriščevanja koloniziranih držav ;) .. to je že druga tema :P

Ad 2. In ti si to mirno gledou ... en kamn bi najdu in babi u šipo fuknu in pol na kolesarja pokazu :P 

 

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, dr.looney pravi:

Jep ..... vsak dan v postlo.....:jezik:

pa vedno u lesen rob postle z glawo udarš :huh:

vsak dan je namreč opazno hujš :lol1: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, maus pravi:

 

Ad 2. In ti si to mirno gledou ... en kamn bi najdu in babi u šipo fuknu in pol na kolesarja pokazu :P 

 

Kok si pa ti en nasiln clouk......:lol1:

..... sej se te bom zacela bat.....:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, maus pravi:

pa vedno u lesen rob postle z glawo udarš :huh:

vsak dan je namreč opazno hujš :lol1: 

.... aha teb se tut to dogaja..... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons me  je  en kolesar nalasc skusal zbit, ker  sem  hodil po  kolesarski stezi....mi  je  zapodil  komolec  direkt  v prsni del.:lol1: Oni majo res  skos prov, pa  skos prednost....pa pravico  v svoje roke,  pa   gremo lomastit!!   Pazte  se  dolocenih. :lol1:      Da bi mi pa priliko dal,  da bi  mu ventilcek odtrgal, to  pa ne!! Reva. :P      

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zelo malo je treba pa takega cepca vržeš iz ravnotežja. Drugič kr pogumno prestrežes komolec in sunkovito odrineš. Zabava garantirana.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!