Skoči na vsebino

Ustavimo rekreativne bicikliste


Priporočene objave

pred 8 minutami, jskrablin pravi:

Zelo malo je treba pa takega cepca vržeš iz ravnotežja. Drugič kr pogumno prestrežes komolec in sunkovito odrineš. Zabava garantirana.

Škoda je edino to, da odgovarjaš isto kot za človeka :blush:

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz  sem  psa sprehajal  in z  razlogom hodil po  kolesarski,  ker  pes zmeraj  po travi  bluzi. Pa nikoli tezav,  a tale danes pa WTF?!  :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 46 minutami, DinDiin pravi:

Jaz  sem  psa sprehajal  in z  razlogom hodil po  kolesarski,  ker  pes zmeraj  po travi  bluzi. Pa nikoli tezav,  a tale danes pa WTF?!  :slap:

Jaz mislim, da tudi ti nisi 100% brez krivde. Seveda te kolesar nima kaj torpedirati, ampak tudi ti ne bi smel hoditi po kolesarski stezi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se pravi, ce hodim po kolesarski, lahko pricakujem, da me kar  nasuvajo s komolci,  ker to  je njihov kos asfalta?   Kljub temu,  da sem umaknjen ob rob,  da  ima po pes  coni 2m na razpolago za obvoz.....to  ne gre cez  kolesarju  ane?  Striktno cpp....   to je to, kolesarska mentaliteta. :)  Ni  point, da sem  brez krivde,  ker  tega ne  trdim, ampak  vsak  normaln clovk, bi  normalno odpeljal mimo....  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 45 minutami, DinDiin pravi:

Se pravi, ce hodim po kolesarski, lahko pricakujem, da me kar  nasuvajo s komolci,  ker to  je njihov kos asfalta?   Kljub temu,  da sem umaknjen ob rob,  da  ima po pes  coni 2m na razpolago za obvoz.....to  ne gre cez  kolesarju  ane?  Striktno cpp....   to je to, kolesarska mentaliteta. :)  Ni  point, da sem  brez krivde,  ker  tega ne  trdim, ampak  vsak  normaln clovk, bi  normalno odpeljal mimo....  

Se strinjam. S silo ne narediš nič, eni so res fuknjeni. Precej takih je okoli nas. :(

Potrpljenja in strpnosti pa ni več.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 27. 7. 2017 ob 19:41, DinDiin pravi:

Kolesarji so hecni, ce pades dost blizu mimo njih, ti se pomahajo, drgac pa kr nic :)

 

pred 5 urami, DinDiin pravi:

Dons me  je  en kolesar nalasc skusal zbit, ker  sem  hodil po  kolesarski stezi....mi  je  zapodil  komolec  direkt  v prsni del.:lol1: Oni majo res  skos prov, pa  skos prednost....pa pravico  v svoje roke,  pa   gremo lomastit!!   Pazte  se  dolocenih. :lol1:      Da bi mi pa priliko dal,  da bi  mu ventilcek odtrgal, to  pa ne!! Reva. :P      

 

pred 4 urami, DinDiin pravi:

Se pravi, ce hodim po kolesarski, lahko pricakujem, da me kar  nasuvajo s komolci,  ker to  je njihov kos asfalta?   Kljub temu,  da sem umaknjen ob rob,  da  ima po pes  coni 2m na razpolago za obvoz.....to  ne gre cez  kolesarju  ane?  Striktno cpp....   to je to, kolesarska mentaliteta. :)  Ni  point, da sem  brez krivde,  ker  tega ne  trdim, ampak  vsak  normaln clovk, bi  normalno odpeljal mimo....  

Če bi se vsi vsaj malo lepše in pametneje obnašali, ne bi bilo vožnje mimo skoraj na dotik in suvanja s komolci. 

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, DinDiin pravi:

Se pravi, ce hodim po kolesarski, lahko pricakujem, da me kar  nasuvajo s komolci,  ker to  je njihov kos asfalta?   Kljub temu,  da sem umaknjen ob rob,  da  ima po pes  coni 2m na razpolago za obvoz.....to  ne gre cez  kolesarju  ane?  Striktno cpp....   to je to, kolesarska mentaliteta. :)  Ni  point, da sem  brez krivde,  ker  tega ne  trdim, ampak  vsak  normaln clovk, bi  normalno odpeljal mimo....  

Nočem jih branit, ampak takih idiotov, ki sanjarijo po kolesarskih je po LJ ogromno. In da to doživljaš vsak dan, nič čudno da popizdijo, čeprav sam niti enkrat nisem bil živčen zaradi takih, pač obvoz pa gremo dalje, škoda živcev pa energije, da bi za vsakega pešca, vozilo, kolesarja in kante za smeti na kolesarskih delal take bedarije.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Globoke misli & misel dneva & stuff by Roberto:

Cestišča so dovolj široka za vse pešce in ostale udeležence v prometu, le SPOŠTOVATI in prilagojevati eden drugemu bi se med sabo MORALI BOLJ ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, Arzen pravi:

Nočem jih branit, ampak takih idiotov, ki sanjarijo po kolesarskih je po LJ ogromno. In da to doživljaš vsak dan, nič čudno da popizdijo, čeprav sam niti enkrat nisem bil živčen zaradi takih, pač obvoz pa gremo dalje, škoda živcev pa energije, da bi za vsakega pešca, vozilo, kolesarja in kante za smeti na kolesarskih delal take bedarije.

V normalnih državah poznajo deljene površine za kolesarje in pešce. Pa isto za avtomobiliste in kolesarje.

 

V banana republikah pa tudi ograje, količki, črte, večnivojska infrastruktura ne pomaga. Ker so banana republike banana zaradi prebivalcev, le-tem vedno rata nekak priti v konflikt. Osebno koncepta smerne kolesarske ne razumem. Prostora je dovolj. Oni ki zavijajo iz/v stranske ulice pa itak morejo zaradi pešcev pogledati levo in desno. Sam razloži to povprečnemu Zlovencu/ki.. ki ima izključno pravico uporabljat neki neki menda zapisano v Ustavi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a zvonček pa ni več "obvezna oprema"?

 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poizkušaj kdaj prečiti kolesarsko stezo na mestu , kjer je narisan prehod za pešce.. kolesar ima prednost..

  • Všeč mi je 1
  • Zmeden 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekontrolirana hoja po kolesarski  pac to ni, ker ko prides iz  hise,  mas pes  cono,  nato kolesarsko, nato travo  in na koncu cesta..... Ce pes scije po travi vec cas, hodim po robu kolesarske, da  cimmanj oviram kolesarje, ravno zaradi takih bedakov,  ker  99im je logicno, da obvozis, enemu  pac ne.....  Najboljs, da naslednjic  v Tivoliju  kar knockavtiram prvega, ki  bo izven kolesarske....k  on nima kej  tm  delat.  :lol1: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 urami, DinDiin pravi:

Jaz  sem  psa sprehajal  in z  razlogom hodil po  kolesarski,  ker  pes zmeraj  po travi  bluzi. Pa nikoli tezav,  a tale danes pa WTF?!  :slap:

:slap:z razlogom hodil po kolesarski stezi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Borutt pravi:

Mešaš dirkanje in vožnjo v javnem cestnem prometu. 

Res?Si prepričan?Vprašam ker ne gledam biciklov...v Sloveniji večkrat doživel...v tujini je cesta zaprta med dirko?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, sesir pravi:

Res?Si prepričan?Vprašam ker ne gledam biciklov...v Sloveniji večkrat doživel...v tujini je cesta zaprta med dirko?

Si prepričan, da si dal posnetek dirke v pravo temo ? 

Ti res mešaš stvari, o katerih nimaš pojma. Kje v Sloveniji si videl, da bi bila cesta odprta med kolesarsko dirko ? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, Borutt pravi:

 ? 

Ti res mešaš stvari, o katerih nimaš pojma. Kje v Sloveniji si videl, da bi bila cesta odprta med kolesarsko dirko ? 

Relacija Brežice- Podčetrtek

Navsezadnje pa je tu na MS polno članov,ki z mopedi spremljajo kolesarje med dirko...ti lahko oni povedo!

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, sesir pravi:

Relacija Brežice- Podčetrtek

Navsezadnje pa je tu na MS polno članov,ki z mopedi spremljajo kolesarje med dirko...ti lahko oni povedo!

Za kakšno dirko je šlo? Kdo bo prej doma? 

Jaz spremljam kolesarske dirke. In tam sem zaradi zapiranja ceste. Bi še kakšen podatek ? Ali že vse veš ? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, Borutt pravi:

Za kakšno dirko je šlo? Kdo bo prej doma? 

Jaz spremljam kolesarske dirke. In tam sem zaradi zapiranja ceste. Bi še kakšen podatek ? Ali že vse veš ? 

Brez sarkazma prosim...

Točno za katero dirko se gre ne vem (bicikl treba gont) vem za katero dirko gre lahko povedo spremljevalci na mopedih...smo jo glih letos spet obvozili...prehitevali...

http://www.bicikel.com/domov/184/ideal_stage_105.html

Kot lahko vidimo so pri kolesarski dirki po SLO popolnoma zaprti le določeni odseki in še to le za kratek čas...

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, sesir pravi:

Brez sarkazma prosim...

Točno za katero dirko se gre ne vem (bicikl treba gont) vem za katero dirko gre lahko povedo spremljevalci na mopedih...smo jo glih letos spet obvozili...prehitevali...

http://www.bicikel.com/domov/184/ideal_stage_105.html

Kot lahko vidimo so pri kolesarski dirki po SLO popolnoma zaprti le določeni odseki in še to le za kratek čas...

Tebi je potrebno vsako stvar narisati. 

Pri tej dirki, katere povezavo si dal, je cesta zaprta. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:slap:

... ma ste kekci...

 

... jest imam na biciklu prbližno takole sireno, pa 3s LiPo (12V) baterijo.

http://www.ebay.com/itm/12V-Car-Motorcycle-Bike-Loud-Snail-Air-Horn-Siren-for-Kawasaki-Suzuki-Yamaha-/291600503990?hash=item43e4be94b6:g:5JQAAOSwA4dWL7Ah&vxp=mtr

..in če mi en sanjari s psom na štriku po kolesarski..al pa bilo kje po cesti, .. WWWWWRAAAAAAPPPPPP... WWWWWWRRRAAAAAAPPPPPP....  EEEEEEEEEEEKKKKKKKKK...

.... in v mnogo primerih lastnik potrebuje še eno pasjo vrečko zase za pobrat tisto, kar je spustil v hlače... 

:lol1:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!