Skoči na vsebino

Ustavimo rekreativne bicikliste


Priporočene objave

2 hours ago, Quest said:

Samo za g.Mausa

Liz-Hatch-cyclist-600x675.jpg.8122e4afaaec7ea5ccaf3f4ae2459cd4.jpg

Puck Moonen?

On 7/5/2017 at 11:06 AM, RobiRoberto said:

TO je TO, česar tudi jaz ne odobravam !!!

Bolje, da gredo po en in en, pa da je kolona dolga 40 metrov namesto 20... ...pis of kejk za varno prehitevanje z ustrezno bocno varnostno razdaljo. :P

Utrinek z danasnje fure... ...hrvaska stran, odsek dolg cca 9 km (edini del poti brez kolesarske steze), v teh 20 min srecal en traktor (stric je pozdravil) in - kaksno olajsanje - 0 avtov, motociklov, tovornjakov, buldozerjev, tankov  in ostale nesnage, ki bi kalila moj mentalni mir. :jezik:

ZYsUei7Q3RM7Hne-wAFsJTJhIk3718FISZk4B0M4qlA-2048x1157.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Just now, Quest said:

d5ca8bae6eb7e3d0ebeae45fb24f1a36.jpg

Ce bova se naprej omenjala profesionalno biciklisticno pizdovje, se bo tema kmalu preimenovala v "tudi jaz bi bil sedez zenske specialke"... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Darko3g pravi:

A misliš ono: Ko ti sramne ustnice pridejo med zobnike in verigo?

Pa smo uničili še eno neresno temo :blush:.

ni to mislila .. pomoje je mislila hlačnico .. ko se staraš se mau zmanjšaš in maš še vedno hlače iz mladosti ... pol pa hlačnco med zobnike .. to je mislila .. zihr .. in to je hudo resna tema, zato pa je v Krneki :jezik:

aja .. kje sem ostau ... ustaumo jih ... z vsemi sredstvi ... tko naušlo več naprej :lol1: 

itak pa @dr.looney pojma nima in bi bla rada skutersitka... in bo seveda itak takoj sćewlana :ras: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, Zok pravi:

Bolje, da gredo po en in en, pa da je kolona dolga 40 metrov namesto 20... ...pis of kejk za varno prehitevanje z ustrezno bocno varnostno razdaljo. :P

ja .. če ti taka kolonca ne pride nasproti in ata to prehiteva po moji strani ... to se mi je v soboto zgodilo ... skor po bankini vozu, ker ata nau zabremzu in se za njimi vozu 15 km/h  ter počaku, da varno prehiti .. pa tudi ne vem, če lahko tako skupino prehitevaš preko polne črte, saj to ni enosledno vozilo ampak vsaj dvosledno, če ne že trosledno :P 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 5. 7. 2017 ob 9:39, Snecer pravi:

Se ti kdaj z motorjem voziš po napačni strani? ali po površini, ki ni namenjena motornim kolesom? dvomim

Ne gre za dvoličnost, ampak težo prekrška, ki ga delajo eni in drugi.

Kje ti parkiraš, ko greš z motorjem v trgovino ali gostilno? Kadar je parkirišče za motorje dovolj blizu vhoda, verjetno tam, sicer pa nekje ob robu, v kakšni senci, stisnjen na pločnik, zraven kolesarskih stojal, pač nekje, kjer ne ogrožaš ali ne oviraš nikogar. Ali pa si izjema in nosiš angelski sij nad glavo.

Ker je kolo cca 10 x lažje od motorja so tudi vsi prekrški ustrezno lažji.

Ne ljubi se mi več, ker ne bomo prepričali en drugega.

Še misel o strpnosti: Če si alergičen na mleko, pač ne piješ mleka. Ne hodiš pa po travnikih in pretepaš krave.

Tega nam vsem manjka.

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Darko3g pravi:

Še misel o strpnosti: Če si alergičen na mleko, pač ne piješ mleka. Ne hodiš pa po travnikih in pretepaš krave.

sm slišu, da je pol meso bolj mehko :lol1:

 

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Just now, maus said:

ja .. če ti taka kolonca ne pride nasproti in ata to prehiteva po moji strani ... to se mi je v soboto zgodilo ... skor po bankini vozu, ker ata nau zabremzu in se za njimi vozu 15 km/h  ter počaku, da varno prehiti .. pa tudi ne vem, če lahko tako skupino prehitevaš preko polne črte, saj to ni enosledno vozilo ampak vsaj dvosledno, če ne že trosledno :P

Po ravnem prej 40, 45 km/h ;) Vidis, tu je bil problem v atu - ce nimas nasproti fraj, ne mores (legalno) prehitevat. Ne pelotona, ne traktorja, ne avta. Niti enega samega kolesarja.

Ko peljes strogo naravnost je enosledno, ko zavijas je pa tehnicno gledano dvosledno vozilo. :P Oz. ce imas zelo, zelo siroke gume in zelo zmerno zavijas, je se vedno enosledno. :D

Just now, Darko3g said:

 Če si alergičen na mleko, pač ne piješ mleka. Ne hodiš pa po travnikih in pretepaš krave.

:lol1::lol1::lol1:

Si me nasmejal. :P

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, Zok pravi:

Po ravnem prej 40, 45 km/h ;) Vidis, tu je bil problem v atu - ce nimas nasproti fraj, ne mores (legalno) prehitevat. Ne pelotona, ne traktorja, ne avta. Niti enega samega kolesarja.

Ko peljes strogo naravnost je enosledno, ko zavijas je pa tehnicno gledano dvosledno vozilo. :P Oz. ce imas zelo, zelo siroke gume in zelo zmerno zavijas, je se vedno enosledno. :D

ni blo po ravnem .. oni v klanec gor (iz Senožeč proti Divači .. pa glih po klancu dol sm šu, da je šlo hitreje :dry:  .. po moji oceni niso šli več kot 20-15

... sj sm biu pripraulen, da bom žlajfu, ampak vseeno sem spustu par soćnih kletvic, nisem pa plunu, ker pol bi se morau ustaut in spucat notranjost vizirja :lol1: 

Popravljeno . Popravil maus
  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, maus pravi:

ni to mislila .. pomoje je mislila hlačnico .. ko se staraš se mau zmanjšaš in maš še vedno hlače iz mladosti ... pol pa hlačnco med zobnike .. to je mislila .. zihr .. in to je hudo resna tema, zato pa je v Krneki :jezik:

aja .. kje sem ostau ... ustaumo jih ... z vsemi sredstvi ... tko naušlo več naprej :lol1: 

itak pa @dr.looney pojma nima in bi bla rada skutersitka... in bo seveda itak takoj sćewlana :ras: 

Ne mausi, nisem mislila hlacnic....:ras:

...ko te naslednjic vidim te bom za uhe ce mislis ceule vame metat.....:ras:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, dr.looney pravi:

Ne mausi, nisem mislila hlacnic....:ras:

...ko te naslednjic vidim te bom za uhe ce mislis ceule vame metat.....:ras:

ti me raj objam in kufe plaći :ras: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, maus pravi:

ti me raj objam in kufe plaći :ras: 

...pol te pa lahko preveč stisnem..... pa ti se kej zlomim.....:ras:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Darko3g pravi:

Kje ti parkiraš, ko greš z motorjem v trgovino ali gostilno? Kadar je parkirišče za motorje dovolj blizu vhoda, verjetno tam, sicer pa nekje ob robu, v kakšni senci, stisnjen na pločnik, zraven kolesarskih stojal, pač nekje, kjer ne ogrožaš ali ne oviraš nikogar. Ali pa si izjema in nosiš angelski sij nad glavo.

Ker je kolo cca 10 x lažje od motorja so tudi vsi prekrški ustrezno lažji.

Ne ljubi se mi več, ker ne bomo prepričali en drugega.

Še misel o strpnosti: Če si alergičen na mleko, pač ne piješ mleka. Ne hodiš pa po travnikih in pretepaš krave.

Tega nam vsem manjka.

vedno na parkirišču! če ni posebej za moto pač na večjem, ki je za avto/moto

nikoli ne tišim pred vhod ali na plac za kolesarje ali v želji po iskanju sence, ker po drugi strani zelo malo zahajam v gostilno

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 5. 7. 2017 ob 11:23, VS800 pravi:

Sam to morš nasprot pridt pa cestna pravila kršit,k morš čez črto zapelat.....pol se bo pa spet u kksni uni temi sam o tem govoril:P

lahko prideš s strani pa kup zemlje porineš na cesto... ko se naberejo v kupu pa dol s ceste vse skupaj..

Ob 5. 7. 2017 ob 11:44, maus pravi:

:eek:

ćist se ponorel ... vi bi kr najraj poklicali Kim Džong Un-a, da bi potamaniu kolesarje :O

 

se bo treba kerga druzga spomnit..od tega rakete sicer padajo dol..samo nikoli tja kamor bi on hotel..

  • Všeč mi je 1
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kup karbona zmesan s kupom divjadi! :cool:

Popravljeno . Popravil Zok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, Borutt pravi:

Zdaj pa razloži, kako ti jih je uspelo ustaviti. To najbolj zanima bralce te teme. 

Se pač ne zmorem tako ponavljati kot so pogoste ne cesti...luknje seveda...

 

Popravljeno . Popravil sesir
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 urami, Borutt pravi:

Zdaj pa razloži, kako ti jih je uspelo ustaviti. To najbolj zanima bralce te teme. 

Sami so se ustavili ... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

neprilagojena hitrost..

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, thumper pravi:

neprilagojena hitrost..

in premala varnostna razdalja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, DAMI34 pravi:

in premala varnostna razdalja

ne nakladej..premajhna varnostna razdalje pride na vrsto šele ko je hitrost prilagojena.

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, thumper pravi:

ne nakladej..premajhna varnostna razdalje pride na vrsto šele ko je hitrost prilagojena.

prou no, si nisem upal zapisati, da obstaja sum na kolektivni samomor :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!