Skoči na vsebino

Kovčki in vse kar je povezano


Speedo

Priporočene objave

Prebral sem celo temo in sem samo še bolj zmeden, zato enostavno vprašanje: ali obstajajo stranske torbe ki NE zasedejo placa sopotnika in tudi NE zasedejo prostora njegovih tačk tako da lahko dejansko sedi na mopedu in se pelje?

Skor vsake...samo keč je kako jih namontiraš gor :D

Pač poglej malo po dimenzijah tore (dolžina)

Popravljeno . Popravil Frips
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ima morda kdo kakšen nasvet:

Ko sem kupil motor sem zraven podedoval tudi kovček s pripadajočim nosilcem, žal pa ne ključa, kar pomeni da ga zaenkrat ne morem uporabljati. Morda kdo ve če je možno ključe kje na novo narediti (samo po ključavnici), ali moram uporabiti svoj genij in improvizirati?

:whistle:

kontaktiraj koga , ki izdeluje ključe ali pa se s tem ukvarja...meni so naredili ključ po ključavnici...prinesel sem kufer in so mi naredili ključ

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz imam odveč nosilce stranskih kovčkov zmanke Givi za Kawasaki ER5 letnik 98 do 00, z manjšo predelavo pa tudi na letnik 97, za novejše pa nisem prepričan... Gor grejo kovčki Givi in Kappa...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Pozdravljeni

Pred časom sem kupil stranske kovčke Givi E41 za mojo Yamaho TDM 850...

Sedaj imam samo zadnji kovček givi in MONORACK Quatro nosilec... Če pa hočem kupit Givi stranske nosilce pa moram baje ta nosilec dat vstran in kupit komplet. Ampak meni te cevi sploh ne izgledajo okusno na motorju, kadar se vozis brez stranskih kovčkov

givioriginal.jpg

Vir: www.givi.it

in sem zasledil da imajo nekateri na teh TDM -kah lepše nosilce... PA ME ZANIMA ČE KDO OD VAS POZNA KAKŠEN MODEL JE TA NOSILEC NA SLIKI spodaj ...

Ali pa mogoče celo kdo pozna koga ki ima takšen nosilec in bi ga prodal

givi-nosilec1.jpg

Vir: www.(Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com)

MISLIM DA ZGLEDA TA NA SPODNJI SLIKI PRECEJ LEPŠE ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljen!

To je Givijev Wingrack za tri kovčke.

Malo poglej temo o TDM, tam je bilo nekaj napisano o montaži in

različnih modelih nosilcev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljen!

To je Givijev Wingrack za tri kovčke.

Malo poglej temo o TDM, tam je bilo nekaj napisano o montaži in

različnih modelih nosilcev.

NAJLEPŠA HVALA ZA TAKO HITER ODGOVOR ... že iščem ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alo pa tole

http://www.tc-motoshop.si/si/stranska-torb...par-i3289.shtml

Tudi jaz razmišljam o kakšni taki varianti.

Tole je pa res cenovno zelo sprejemljivo. Sem gledal GIVI V35, samo so 300€ za par... :krneki:

Edina bojazen je, ali je zadeva dost dobro fiksirana, ker res nebi želel, da mi dve uteži bingljata vsaka po svoje sredi ovinka.

A ma kdo tele mehke torbe?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Edina bojazen je, ali je zadeva dost dobro fiksirana, ker res nebi želel, da mi dve uteži bingljata vsaka po svoje sredi ovinka.

A ma kdo tele mehke torbe?

Jaz sem jih ravno kupila, sicer ne Givi (čistprevečdnarjapress),,sprobala jih še nisem, ampak kar sem jih dala narazen in pogledala, imajo 3 prečne trakove za pod/nad sedež, potem maš pa še na spodnji strani torb na vsaki strani spredaj in zadaj obroče in dobiš štiri gurtne zraven. Tko da lahko torbi povežeš med sabo in jih privežeš na nosilce stopalk za sopotnika al pa kamorkol že. Piše sicer gor da ni za več kot 100km/h, pa da jih je treba vsakih 200km mal pogledat pa zategnit, če je treba. Če mi bojo preveč opletale pr večjih brzinah bomo pa poskusl kake home made nosilčke zvarit. Tko da ne bom okol vlačla ruzaka, ki je večji od mene :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav!

Kupil sem original stranska kovčka za Pegasa l. 99 in me zanima kako se montirajo nosilci? Zgleda da sem mal tumpast in ne vem kam točn se privijačijo :naughty:

Če kdo ve bi prosil za pomoč!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav!

Kupil sem original stranska kovčka za Pegasa l. 99 in me zanima kako se montirajo nosilci? Zgleda da sem mal tumpast in ne vem kam točn se privijačijo :naughty:

Če kdo ve bi prosil za pomoč!!!

http://www.motosvet.com/tabla/index.php?sh...1623&st=285 . Tule si lahko pogledaš. Če rabiš več ti lahko pošlem ko pridem domov.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi te prosu, če lahko pošlješ kakšno sliko več. Neki sem sicer že naštudiru, vendar mam nekaj dlov odveč oz ne vem kam naj jih dam, neki k maš pa ti na sliki pa nimam :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole je pa res cenovno zelo sprejemljivo. Sem gledal GIVI V35, samo so 300€ za par... :krneki:

Edina bojazen je, ali je zadeva dost dobro fiksirana, ker res nebi želel, da mi dve uteži bingljata vsaka po svoje sredi ovinka.

A ma kdo tele mehke torbe?

pred nekaj tedni sem bil v luisu v gradzu in taki dve torbi + zgornja torba (ka gre preko sedeza in preko teh dveh - upam da je uporabno) dal 60EUR. Pa se ful lepo zgledajo.

samo cez tank torbe pa je ni.. tak lepo sem se preko meje pelal, da se mi skor niti vstavit ni blo treba (prej zice podirat, vozit, da o tem kam med eno in drugo carino osebno dat.. pa spet zice podirat) - skratka zakon!

stranskih pa se nisem stestiral, sam sedejo pa kar vredu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imel bi eno vprašanje in sicer za uporabnike stranskih torb, bolj sicer za sopotnike. Kako se kaj sedi zadaj (občutek) ob uporabi torb ki gredo preko sedeža ?

L.p.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da jih lahko napneš tudi pod zic in ga potem čez poklopiš?

Večino, no, vse kar sem jih vidla do sedaj teh mehkih torb lahko napneš ali pod ali nad zicom glih zarad tega. Jest ne vem če bi bla zadovoljna, če bi mogla sedet na pasovih z ježki, klipsnami itd :trance_33_sleep: tko da definitivno pod zic montiraj.

Popravljeno . Popravil svobodnaptica01
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kovcki givi monokey in monolock - kaksna je razlika??

V kovcek bi rad spravil dvodelni kombinezon, celado in se skornje po moznosti....Kolk prostornine rabm?

Hvala.. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imel bi eno vprašanje in sicer za uporabnike stranskih torb, bolj sicer za sopotnike. Kako se kaj sedi zadaj (občutek) ob uporabi torb ki gredo preko sedeža ?

L.p.

Cist normalno oz. vsaj moja boljsa polovica se ni nic pritozevala,pa sva kar nekaj km naredila s temi torbami.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kovcki givi monokey in monolock - kaksna je razlika??

V kovcek bi rad spravil dvodelni kombinezon, celado in se skornje po moznosti....Kolk prostornine rabm?

Hvala.. :worship:

Najbolje da kar tanajvečjega vzameš - 52L

Za razlike pa poglej na givi sajtu.

www.givi.it

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbolje da kar tanajvečjega vzameš - 52L

Za razlike pa poglej na givi sajtu.

www.givi.it

Popravek, nova Maxia ima celo 55l

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Popravek, nova Maxia ima celo 55l

To je res, samo cena je tudi ohoho. Baje (iz prve roke) sem izvedel, da je pa KAPA 52 pri fašistu v gorici 100 € :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred nekaj tedni sem bil v luisu v gradzu in taki dve torbi + zgornja torba (ka gre preko sedeza in preko teh dveh - upam da je uporabno) dal 60EUR. Pa se ful lepo zgledajo.

Je možna kaka slika da vidim kk zgleda? :rolleyes:

Zanima me kakšne izkušnje pa mate s temi torbami predvsem ko kje motor pustite nato pa recimo greste na ogled neke znamenitosti: ali nesete torbe sabo ali jih gor pustite (nevarnost kraje)? :krneki:

Hvala za odgovore...

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!