Skoči na vsebino

Kovčki in vse kar je povezano


Speedo

Priporočene objave

Ima kdo na plastičnem tanku torbo?

Kako jo imaš pripeto gor? Če že obstaja kdo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ima kdo na plastičnem tanku torbo?

Kako jo imaš pripeto gor? Če že obstaja kdo?

S trakovi pripneš običajno nemagnetno tank torbo. Seveda je pametno prej preveriti, če boš imel kje pripeti. Potem so pa še razne Bagster ipd. variante, kjer tank oblečeš in ima preobleka zapenjala za ponavadi torbe iste firme.

In seveda obstajajo še sistemi, kjer se na plastične tanke tako kot tank padi prilepijo nastavki-pripenjala za torbe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ima kdo na plastičnem tanku torbo?

Kako jo imaš pripeto gor? Če že obstaja kdo?

kot povedal horjo.

ali bagster.com.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ima kdo na plastičnem tanku torbo?

Kako jo imaš pripeto gor? Če že obstaja kdo?

Imam na Caponordu, če želiš ti pošljem kakšno sliko!

Lp Regi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lep pozdrav

ker se bliža čas dopusta kupujem nekaj takšenga, kot je v spodnjih povezavah. zanima me, kakšne so vaše izkušnje s tem.

hvala

Vrečo imajo eno veliko boljšo iz bolj močnega in kompaktnega materiala pa je tudi samo 5 evrov. Je gumificirana tko da tudi vodo drži.

[

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S trakovi pripneš običajno nemagnetno tank torbo. Seveda je pametno prej preveriti, če boš imel kje pripeti. Potem so pa še razne Bagster ipd. variante, kjer tank oblečeš in ima preobleka zapenjala za ponavadi torbe iste firme.

In seveda obstajajo še sistemi, kjer se na plastične tanke tako kot tank padi prilepijo nastavki-pripenjala za torbe.

Mal pozno sam vseen Thx ;)

Mislu sm ne opletati z vrvicami ali oblačiti tanka, kej podobnega kot so plišaste igrače

pripopane na šipo (vakumsko) :?

kot povedal horjo.

ali bagster.com.

Thx ;)

Imam na Caponordu, če želiš ti pošljem kakšno sliko!

Lp Regi

Thx ;)

Aprilia ETV 1000 Caponord, misliš :? Ali ima tudi plastični tank :? Dej pripopaj ali pošlji :hmm:

Pogles od SWMOTECH-a sistem torb. Prva liga.

http://www.mo-tech.de/tankrucksackql/?PHPS...647745267c0af80

Ce rabis, mi poslji PM pa ti dam st. od enga, ki ti to zrihta. Cena je ista kot v Nemciji.

Thx ;)

To sem pa videl v TC-ju, so jih začeli prodajati (vendar prva zaloga je že pošla), če ne najdem vakumskih spenjačev

za na tank, bo to verjetno dobra rešitev!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
lep pozdrav

ker se bliža čas dopusta kupujem nekaj takšenga, kot je v spodnjih povezavah. zanima me, kakšne so vaše izkušnje s tem.

hvala

vreča

torbe

Tudi js se odločam za nakup tega, zato me zanima, če ti torba na mestu, kjer se nasloni na motor kaj zriba barvo??

A moreš imeti kaj podloženo?

Kako je pa kaj s satabilnostjo tega?

LP! :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ima kdo načrt za stranske nosilce kovčkov (jih še nimam) za hondo transalp letnik 2001, bi ga najlepše prosil zanj. Kovčke imam namen kupiti pozneje. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Če ima kdo načrt za stranske nosilce kovčkov (jih še nimam) za hondo transalp letnik 2001, bi ga najlepše prosil zanj. Kovčke imam namen kupiti pozneje. :D

načrta ne, imam pa GIVI primer v zivo ce ti bo kej pomagal... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kak se kaj obnesejo magnetne tank torbe? To jih samo magnet drži, men je to mal sumljivo da ti dol ne pade :)

Brez panike,ene tank torbe majo še trak,ki ga pripašeš med križe.

Uporabljal obe pa še nobena ni odletela :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kak se kaj obnesejo magnetne tank torbe? To jih samo magnet drži, men je to mal sumljivo da ti dol ne pade :)

Nc bat, ne bos je zgubil, vec ur sponanja po AC, pa se ni niti premaknila.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kak se kaj obnesejo magnetne tank torbe? To jih samo magnet drži, men je to mal sumljivo da ti dol ne pade :)

vse je že povedano. Magnetne tankerce so super!

Jaz pa imam majhen problem z gumijastimi čepki v Givi pritrdilni plošči. dva čepka sm zalepil s super attackom, dva pa z neostikom. zdaj nimam nobernega več :wallbash: !!!! Kako rešujete ta problem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa imam majhen problem z gumijastimi čepki v Givi pritrdilni plošči. dva čepka sm zalepil s super attackom, dva pa z neostikom. zdaj nimam nobernega več :wallbash: !!!! Kako rešujete ta problem?

V TCju kupimo nove.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kak se kaj obnesejo magnetne tank torbe? To jih samo magnet drži, men je to mal sumljivo da ti dol ne pade :)

jo komaj dol spipam ko me v roke zebe in moram tankat :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vse je že povedano. Magnetne tankerce so super!

Jaz pa imam majhen problem z gumijastimi čepki v Givi pritrdilni plošči. dva čepka sm zalepil s super attackom, dva pa z neostikom. zdaj nimam nobernega več :wallbash: !!!! Kako rešujete ta problem?

Vzameš malo tršo gumo, luknjač in odsekaš nove čepke ter jih prilimaš. Če ni guma dovolj debela zlimaš skupaj par plasti. Tako sem jaz rešil to zadevo in drži.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V TCju kupimo nove.

kupt ni problem. ma ih bo treba kupt na kilo!!!! Rad bi rešu problem, de teh je..nih čepov nebi sejal po svetu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!