Skoči na vsebino

Kovčki in vse kar je povezano


Speedo

Priporočene objave

  • 1 mesec pozneje...

Oj,

a kdo pozna naslednje top-case:

http://www.topcase.net/produkte.html#

Na Ebay.de jih je ogromno, najde pa se jih tudi pri nas, vendar za astronomsko ceno oz. za ceno podobno priznanim proizvajalcem.

Pritrdilna plošča izgleda res slaba pa tud kovčki so grdi ko ... ampak za 2x na leto je skoraj sigurno dobr :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če koga zainamata stranska kovčka (kappa 40 - vsaj mislim, da tako piše), nerabljena ---> PM

Izgledata pa menda takole:k40.jpg

Da, točno takšna sta KLIK vendar ta del, ki je tukaj na sliki moder, ni moder, temveč črn, tako bolj svetlečo črn :)

Popravljeno . Popravil Čamac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ma kdo kake izkušnje z nahrbtniki ki jih prodajajo v MC LABA un dva alpinestars kr sta za 50€?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ve kdo, :unsure: kje se da najceneje dobit stranske kufre Givi V35, z nosilci za GSF 1250

TC Shop in AS Domzale 250 eur za nosilc pa ne vem(cca 100 eur je za hondo Varadero!pa ksn rabat dobis zdele!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ve kdo, :unsure: kje se da najceneje dobit stranske kufre Givi V35, z nosilci za GSF 1250

Jaz ti prodam E41 - KEYLESS - MONOKEY® par za 170€.

Rabljena samo za eno furo do Korzike.

kufr.bmp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ve kdo, :unsure: kje se da najceneje dobit stranske kufre Givi V35, z nosilci za GSF 1250

V TC-ju sem jih kupu, ko so mel zimski popust z nosilci za 240 EUR :naughty: Drgač je cena: 250 za kufre, pa 100 za nosilce...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kdo kake izkušnje z nahrbtniki ki jih prodajajo v MC LABA un dva alpinestars kr sta za 50€?

Res ni še noben kupu????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 tedne pozneje...

V začetku junija oz. konec maja se odpravljava s punco v Grčijo - z motorjem seveda. Ker do sedaj še nisem veliko potoval mi seveda manjkata stranska kovčka.

Zanima me, kje bi jih najceneje dobil, še najbolj bi bil vesel, če bi se jih dalo izposodit. Nosilce bom pa že nabavil, to mislim da niti ni tako drago.

hvala za odgovore!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V začetku junija oz. konec maja se odpravljava s punco v Grčijo - z motorjem seveda. Ker do sedaj še nisem veliko potoval mi seveda manjkata stranska kovčka.

Zanima me, kje bi jih najceneje dobil, še najbolj bi bil vesel, če bi se jih dalo izposodit. Nosilce bom pa že nabavil, to mislim da niti ni tako drago.

hvala za odgovore!

Trnutno so pri Lojzu 42 litrski kufri v akciji cca 50 € po kosu, kar je zelo ugodno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

mene pa zanima, če ima kdo probleme z opletanjem krmila, ko ima montiran topcase? V mojem primeru se to dogaja, če spustim krmilo pri hitrosti do 90 km/h. Potem je vse ok in prav.

Dogaja se baje tudi na Hornetkah, Diversionih, CBR XX.....

sem se včeraj pošteno prestrašil, ko sem prvič montiral kovček... sem prvi trenutek pomislil, da so zvite vilice...

rešitev je verjetno samo stabilizator? ali pač? :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa zanima, če ima kdo probleme z opletanjem krmila, ko ima montiran topcase? V mojem primeru se to dogaja, če spustim krmilo pri hitrosti do 90 km/h. Potem je vse ok in prav.

Dogaja se baje tudi na Hornetkah, Diversionih, CBR XX.....

sem se včeraj pošteno prestrašil, ko sem prvič montiral kovček... sem prvi trenutek pomislil, da so zvite vilice...

rešitev je verjetno samo stabilizator? ali pač? :unsure:

Mislim, da bo to shimmy. Mogoče zna stabilizator pomagati :? Bodo povedali bolj izkušeni :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

stabilizator bo zagotovo pomagal, samo trenutni ni $$$$ zanj...

omenjali so se kot možen vzrok zrahljani ležaji pri križih.. mah bom pomoje kar za stabilizator prišparal... itaq bi ga bilo tudi sicer dobro imeti... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa zanima, če ima kdo probleme z opletanjem krmila, ko ima montiran topcase? V mojem primeru se to dogaja, če spustim krmilo pri hitrosti do 90 km/h. Potem je vse ok in prav.

Dogaja se baje tudi na Hornetkah, Diversionih, CBR XX.....

sem se včeraj pošteno prestrašil, ko sem prvič montiral kovček... sem prvi trenutek pomislil, da so zvite vilice...

rešitev je verjetno samo stabilizator? ali pač? :unsure:

vem da je Hornet s ta velikim givijem opletal, in nobeno prtegovanje ležajev ni pomagalo.

zgolj teorija/ugibanje: mogoče pomaga, če prednje kolo bol obtežiš, se pravi, da motor v križih spustiš za kak milimeter. stane ne nič, in če to ne pomaga, dvigneš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

:headbang: no jst pa še zmer iščem en kovček in sicer 52l če ga ma kdo slučajn.... :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:headbang: no jst pa še zmer iščem en kovček in sicer 52l če ga ma kdo slučajn.... :worship:

Jst ga mam pa prov lepo zgleda, veš... :whistle: maltemorampohecat :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst ga mam pa prov lepo zgleda, veš... :whistle: maltemorampohecat :evilgrin:

baraba! :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!