Skoči na vsebino

Kovčki in vse kar je povezano


Speedo

Priporočene objave

in zakaj bi bil za skuter? jst še nisem vidla na skuterju 47 literskega kufra :nono:

Kolega je kupil E370 za skuter (je bila tudi plošča že zraven) pa vse je bolj tanko kot pri V46 ali E52...no, saj nisem prepričan, naj pove, kdor ga ima, morda je E470 druga serija... :krneki:

Aja, mislil sem maxi-skuter...

Popravljeno . Popravil solo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za motor kupi Givi E52 ali V46, ali pa Kappa K52 ali K46.

Vedi pa, da v 46 literski kovcek tesko spravis 2 celade.

Ze jaz v Givi E52, mam kar problem (se je potrebno potruditi).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kovček mi ne bo služil za prevoz oz. shranjevanje 2 čelad. s fantom imava namreč vsak svoj motor in bova tudi imela vsak svoj kovček gor. tako da za čelade ni problem. iščem nekaj tako malo večjega, da ko se bova peljala na morje, da bo še vedno šlo kaj not.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potreboval bi kopijo računa za Givi E52 (Maxia) kupljeno v letu 2006 ali 2005. Če ima kdo naj me prosim kontaktira na PM.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Lep pozdrav!

Kupujem givi e52 komplet z ploščo in nosilci za bandita letnik 2002. A mi zna mogoče kdo pomagati, kje to čimprej nabaviti, ker kamorkoli sem klical je potrebno nosilce naročit in čakat :( - jst pa rabim zadevo do petka...

Hvala in lp,

Z

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo takole pa izgleda moja nva pridobitev

post-8404-1182490961_thumb.jpg

Čakal samo dva dni...

Moti me samo ena zadeva, da je monorack malo neneatančno narejen :unsure: , ima na eni strani malo več lufta med lučjo kot na drugi - mislim da bomo po dopustu ravnali :whistle:

Lp,

Z

Popravljeno . Popravil slakutar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

i...

Moti me samo ena zadeva, da je monorack malo neneatančno narejen :unsure: , i...

Mah, ti nosilci so itak ena sama šlamparija. Nisem še videl motorja in nosilca. ki bi pasala skupaj brez problema, da bi stalo kot je treba. Najsi gre za Givi ali pa original znamke motocikla. Vedno je potrebno nekaj prilagajati, da je v redu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm...takole, imam en problem z montažo mehkih stranskih torb oz. "sattlebags".

Imam Vanuccijev model (na sliki spodaj- kupil v lojzu za 100 EUR)

post-6668-1182514468_thumb.jpg

Zanima me kako naložite te torbe na motor oz. kako jih fiksirate? :unsure:

Poleg štirih trakov na ježka (te bom namestil pod sovoznikov sedež) je zraven še 6 trakov - 2 večja, debelejša in 4 tanjši.

Kako naj namestim te? Kašni predlogi mogoče?

Popravljeno . Popravil jupiter
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, situacija zgleda takole :evilgrin:

post-6668-1182516251_thumb.jpg

Za debelejša trakova, sem že uganil, da služita nošnji oz. prenašanju torbe. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, situacija zgleda takole :evilgrin:

post-6668-1182516251_thumb.jpg

Za debelejša trakova, sem že uganil, da služita nošnji oz. prenašanju torbe. :whistle:

Za koristit tiste trakove boš moral dokupit ali pa si sam izdelat še stranska nosilčka za mehke torbe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker sem tud sam nabavil podobne torbe (hein gericke v grazu - njihovi torbi za 50 €)

me zanima če so ti ježek - trakovi dovolj da držijo na turi do morja recimo torbi na motoru, al je

vseeno dobro kako zimprovizirat s kakšnimi nosilci?

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker sem tud sam nabavil podobne torbe (hein gericke v grazu - njihovi torbi za 50 €)

me zanima če so ti ježek - trakovi dovolj da držijo na turi do morja recimo torbi na motoru, al je

vseeno dobro kako zimprovizirat s kakšnimi nosilci?

Lp

Dodatne nosilce rabiš, da ti torbe stojijo kot je treba (tudi za usnjene velja enako), sicer se ti mimogrede znajde tam, kjer ni treba (beri med špicami) ali pa na auspuhu.

Ježki pa po moje dobro držijo, samo nosilci so skoraj obvezni.

P.S.

Lastne negativne izkušnje z usnjenimi torbami :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker sem tud sam nabavil podobne torbe (hein gericke v grazu - njihovi torbi za 50 €)

me zanima če so ti ježek - trakovi dovolj da držijo na turi do morja recimo torbi na motoru, al je

vseeno dobro kako zimprovizirat s kakšnimi nosilci?

Lp

Moje (Wintex-ove) so šle do Črne Gore in nazaj cca 1700km brez nosilcev in brez problema...Če hočeš si lahko pogledaš ICEMAN-ove slike v temi Huso GT650...

P.S. (Baje) ostanejo gor tudi pri 300 km/h :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za koristit tiste trakove boš moral dokupit ali pa si sam izdelat še stranska nosilčka za mehke torbe.

Funcijo "nosilčkov" za torbe bo moral opravljati kar nosilec za top case :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala za odgovore.. bom že jutri konkretneje testiral torbe na poti proti jadranu..

vsem ki boste ubrali podobno pot pa srečno vožnjo :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm...takole, imam en problem z montažo mehkih stranskih torb oz. "sattlebags".

Imam Vanuccijev model (na sliki spodaj- kupil v lojzu za 100 EUR)

post-6668-1182514468_thumb.jpg

Zanima me kako naložite te torbe na motor oz. kako jih fiksirate? :unsure:

Poleg štirih trakov na ježka (te bom namestil pod sovoznikov sedež) je zraven še 6 trakov - 2 večja, debelejša in 4 tanjši.

Kako naj namestim te? Kašni predlogi mogoče?

Na 28 strani so slike kako izgleda montaža na FZ6. Glavne nosilne trakove z ježki nastaviš na dolžino, tako da lepo sedejo torbe na bok. Drži že 10 cm prekrivanja ježkov! Ne smejo biti predolgi, da se torbe ne povešajo spodaj proti kolesu! Jaz sem si naredil cevne nosilce na katere se dodatno naslonijo torbe. S trakovi, ki so še priloženi sem spredaj privezal torbo k nosilcu za sopotnikove noge, zadaj pa za ročaj -nosilec kovčka.

S tako oremo sem predlani obdelal Korziko, lani Sardinijo, letos pa so teiste torbe visele na Varaderi po poteh Črne Gore. Problemov z torbami nisem imel nikoli, je pa zamudna montaža in demontaža.

Pa mnogo prijetnih Km

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
če ima kdo tole, na sliki obkroženo, zadevo odveč, naj sporoči - kupim :closedeyes:

Za ZRX-a se lahko zmeniva za komplet nosilce, torej tudi omenjen del. Sem menjal za drugačne , ki imajo tudi nosilce stranskih kovčkov.

Piši na ZS!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če ima kdo tole, na sliki obkroženo, zadevo odveč, naj sporoči - kupim :closedeyes:

tudi jst rabim to... samo za suzuki sv650s do 2003 letnik. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moje (Wintex-ove) so šle do Črne Gore in nazaj cca 1700km brez nosilcev in brez problema...Če hočeš si lahko pogledaš ICEMAN-ove slike v temi Huso GT650...

P.S. (Baje) ostanejo gor tudi pri 300 km/h :xx:

Tudi jaz nimam posebnih nosilcev za (sicer Givi-jeve) torbe. Ježki in dve pajkovki mi zadostujeta. Naredil že tri fure (1600, 2000 in 1200) brez kakršnih koli težav s torbami oz. njihovo stabilnostjo, pozicijo, ipd.

Popravljeno . Popravil PikiJapok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!