Skoči na vsebino

Kovčki in vse kar je povezano


Speedo

Priporočene objave

Spomladi en izlet do Munhna ................... se dobi originalne za sprejemljivo ceno ( veliko cenej, kot pri nas )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spomladi en izlet do Munhna ................... se dobi originalne za sprejemljivo ceno ( veliko cenej, kot pri nas )

kje se to kupi imam namreč namen iti na sjem imot pa bi spotoma nabavi pa prosim za kakšen nalov

hvala

marko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kje se to kupi imam namreč namen iti na sjem imot pa bi spotoma nabavi pa prosim za kakšen nalov

hvala

marko

 

Moravčan, a nisva enakt debatirala o Guzziju Norge?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prodam malo rabljena stranska kovčka Trax (SW Motech) v črni barvi, oba 45L, na voljo tudi nosilec za XT1200Z Super Tenere!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdravo!

 

za virago 535 bi rad dal izdelati usnjeno stransko torbo oz. kovček, pa me zanima če se kdo tuki ukvarja s tem ali pa pozna koga? kakršnakoli informacija bi prišla prav :) 

 

p.s. pišite prosim na zs ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Kak so pa kaj te tank torbe ko se zatakne za pokrov rezevoarja? Givi easylock. Jih ima v sloveniji še kakšna druga trgovina razn tc motoshop?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem nabavil lansko sezono (vidim, da je v TCju padla cena) model T480 in seveda adaptor oz. nosilec. Vse skupaj sem dobil za dobrih €100 (v Italiji). Kar se mi dopade je to, da se torba ne dotika barve rezervoarja (je v zraku). Mogoče je torba prevelika, ampak imam pa vse kar potrebujem za na pot pri sebi. Ležišče za navigacijo je neuporabno (odbijanje svetlobe), predalčkov ima za moje potrebe dovolj.

Opazil sem jih še v SM Moto (Simčič v Novi Gorici). Drugje nisem iskal, ker mi je Italija bližje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo!

 

Ima kdo mogoče za prodati magnetno tank torbo Held Orion...iščem novo (rabljeno), ampak jo nikjer ni več na zalogi :mellow: ,če mogoče kdo ve, kje bi se jo dalo še dobiti, bom zelo vesel za info.

 

Hvala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo!

 

Ima kdo mogoče za prodati magnetno tank torbo Held Orion...iščem novo (rabljeno), ampak jo nikjer ni več na zalogi :mellow: ,če mogoče kdo ve, kje bi se jo dalo še dobiti, bom zelo vesel za info.

 

Hvala!

http://www.ebay.de/itm/Held-Tankrucksack-Orion-Magnet-mit-Karten-u-Handyfach-/310235539278?pt=Motorrad_Kraftradteile&hash=item483b7aa74e

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, in koliko pride tole v Louisu?? :?

 

(Che Guevara - Nomadas - Ruta 40 - Argentina... )

Ima vse za izvirno identifikacijo, od kje izhaja!

Tale si zasluži vse čestitke!!

Popravljeno . Popravil moto rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni, zanimam me na kak način se znajdete tisti z sportnimi motocikli glede navigacije na "pametnem" telefonu (nebi rad nabavljal garmina oz kakšne druge navigacije, saj tista na telefonu deluje super), nisem pa našel kakšne pametne torbice\nosilca. hvala

 

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil, zdaj ga verjetno ni več :D 

Še kakšen link mogoče?

Kako se pa to obnese v praksi? Da nebi kar na enkrat ostal brez telefona :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil, zdaj ga verjetno ni več :D 

Še kakšen link mogoče?

Kako se pa to obnese v praksi? Da nebi kar na enkrat ostal brez telefona :)

bs center ma prav torbice za gsm in različne tipe nosilcev za različne balance. Poglej tam, drugače pa je čuda enih zadev na ebayu. S prejšnjo nokio sem uporabljal nosilec za bicikl in je vse štimalo bp. Sedaj pa imam givijevo tank torbico prav s prozornim delom za telefon.

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni, zanimam me na kak način se znajdete tisti z sportnimi motocikli glede navigacije na "pametnem" telefonu (nebi rad nabavljal garmina oz kakšne druge navigacije, saj tista na telefonu deluje super), nisem pa našel kakšne pametne torbice\nosilca. hvala

 

lp

 

jaz mam to:

http://www.ebay.com/itm/Ram-Universal-PDA-holder-with-mount-/221316338870?pt=US_PDA_Accessories&hash=item33877b54b6

 

isci ebay + ram universal spring loaded cell phone holder (blablabla)

 

prvo sem mel zaprto torbico ampak ni blo ok! telefon se mi je notri pregreval in se od vrocine konstantno vgaseval.

ta zadeva pa je "luftig" in deluje perfektno.

testirano tudi na grobniku.

 

rabis se nek podstavek:

http://www.louis.de/_40810be9c4b395d7953f99b7112d69e2cd/index.php?topic=artnr_gr&artnr_gr=10001559&anzeige=0&ADTRACTIONSLOT=detail_kontext

http://www.rammount.com/Products/MotorcycleMounts/MountingBases/tabid/4748/Default.aspx

odvisno kaki moped mas in kaj ti pac pase.

 

tega je kot smetja.

Popravljeno . Popravil BenX
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!