Skoči na vsebino

Kovčki in vse kar je povezano


Speedo

Priporočene objave

Sej te, ki se privijačijo na okvir pokrovčka tanka imajo "quick release" mehanizem, gre gor in dol hopa-cupa. 

 

Druga varianta je pa magnetna torba, ki je lahko opcijsko hkrati tudi torbica za čez ramo ali kaj podobnega.

mille ima plastičen tank, tko da magnet odpade.

sicer pa glede na pozicijo odprtine za bencin ne ven kako mu bo pasalo met tam torbico. zna motit, ce se bo hotu kej ulezt na tank.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja kot je že rekla cikadina, mille ima plastičen tank in je magnetna torba neuporabna.
Ta tank torba bi prišla v ožji izbor, če je majhna(recimo 15x15cm mogoče kakšen centi več), ker za vso ostalo 'kramo' uporabljam nahrbtnik.

Glede naslonitve na tank, mislim da nebo težave saj mi je z 192cm pozicija na mille velikooooooo boljša kot na fazerju 600(ne piha toliko, manj pokrčene noge.. mogoče edino v dvoje dokaj hitro čutim hrbet, ampak to je verjetno tudi zaradi neizkušenosti sopotnice).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js mam točno tako kot je dau link  slvr.... na tank  se privijači en platičen del..na katerega se potem zahakla ta torbica...

js sm jo dobu zravn pri nakupu motorja...

zdj nevem kolk se dobijo majhne al velike.... sam za moje potrebe je moja lih prav velika .... mam pa naked motor in ne ležim na tanku :D

prideš na petrol... fukneš dol...natankaš... nasadiš nazaj... vzameš vn kartico,plačaš...spiješ požerk vode...in gasa naprej.... :D

je pa te torba precej večja kot 15 x 15..  ene tolk meri samo una plastika ki se pritrdi na tank ..pomoje tak mjhne ne boš dobil

 

http://curitibamotopecas.com.br/imagens/produtos/pro72_2.jpg

http://www.motorcycleplanet.co.uk/images_products/giviSoftLuggage/givi_3D603_tanklock_bag_05.jpg

Popravljeno . Popravil Rogerg
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi bila za pol nižja bi bila super.

Sicer pa grem danes v TC, da jo probam vsaj naslonit gor, da vidim, če me bo motila.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Najbolše je it probat če imaš te dve čeladi, jaz vem da na pamet ne bom kupoval ker sem mel V46 ki je bil za ve čeladi pa niso šle not vsaj ne moja in od punce.

Popravljeno . Popravil jany
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbolše je it probat če imaš te dve čeladi, jaz vem da na pamet ne bom kupoval ker sem mel V46 ki je bil za ve čeladi pa niso šle not vsaj ne moja in od punce.

Ja vem da je najboljše it probat. Ampak zagotovo ima kdo ta kovček in je že sprobal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

52l je precej velik kufer in 99% sm preprican da nos lahko zaprl celadi. Bo pa tezko prevert prek neta. Ker za tocn odgovor moras met enak kufer in enake celade. Se cifre celad morajo bit enake! V V46 namrec gladko zaklenem dve integralki, tudi integralka+klap so sle not, in meni je OK, Jany pa je mel sranje. Celade so s in m. Dve celad L pa verjetno ne bi sle vec....

Tako da..ce je to pogoj za nakup....bi jaz preveril s svojima celadama.

Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz na V46 sem imel S čelado LS2 in L HJC in motil je samo tisti "spojlerček" na HJCjki ki pride zadaj da nisem mogel zapret kufra  :grrr

 

Zdej na Tracerja dam 50l+ in obvezno probam prej  :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni

 

Namen imam kupiti zadnji kovček Givi TRK52N TREKKER http://www.tc-motoshop.si/si/kovcek-trk52n-trekker-52l-i21948.shtml.

Zanima me, ali v ta kovček spraviš dve preklopni čeladi Nolan?

 

Hvala

 

Preklopni čeladi Schuberth C3(S) in HJC R-Pha Max(L) gresta brez problema v kovček.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Torej rabim pomoc, ce bi se komu sanjalo za kaj gre oz je s tem ze imel izkusnjo.

Na ALU kovckih so se mi zaceli pojavljat neki cudni fleki kateri niso prav na povrsini ampak izgleda kakor da so v samem aluminiju in se jih ne da spucat. Predvsem se pojavlja na stranskih bmw en flek pa ima tudi ze alu centralni givi. Pa kufri se vozijo sele to sezono oz od maja dalje, so torej novi! Hvala za pomoc ;)

post-46633-0-26108600-1440349344_thumb.jpg

post-46633-0-67686300-1440349536_thumb.jpg

post-46633-0-78672700-1440349561_thumb.jpg

post-46633-0-30679300-1440349587_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skor zgleda tko k ena oksidacija. Si že poskušal polirat z polir pasto?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem se nic poliral saj se imam namen najprej malce pozanimat kaj in zakaj bi to lahko bilo tako kot je. Bom pa v kratkem probal se s polir pasto. Bom sel tudi na bmw da vidimo kaj je s tem ce se vedno ne bom spravil dol

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem se nic poliral saj se imam namen najprej malce pozanimat kaj in zakaj bi to lahko bilo tako kot je. Bom pa v kratkem probal se s polir pasto. Bom sel tudi na bmw da vidimo kaj je s tem ce se vedno ne bom spravil dol

Pojdi prvo do prodajalca in naj on pove zakaj je tako, morda pa je predmet reklamacije.

Poliraš lahko kasneje.

 

Scarabeo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako nekako sem si najprej zamislil, zato se tudi se nisem ubadal s poliranjem. Javim kaj bomo ugotovili. Vsekakor se vedno na dan z besedami, ce bi kdo karkoli vedel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na tako "dragih" kovčkih zelo neprijetna zadeva, vpliva sicer samo na izgled ne pa na uporabnost.

Če je površina eloksirana, je možno, da je zaradi poškodb med uporabo in zaradi stika s kakšnimi agresivnimi čistili prišlo do oksidacije.

Zelo me zanima kaj seboš "dogovoril".....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vam bom objasnil kako se bo zadeva odvila ko bom razresil. Trenutno me malo base cas zato bo tole pocakalo. Je pa stos ravno v tem da nisem nikoli uporabljal nobenih agresivnih cistil za ciscenje, nikoli niso bili (še) kakorkoli poškodovani. Samo iz garaze na motor in voznja. Se pa to "razrasca" samo od sebe v vedno vecji meri, zato upam da bo zrelo za reklamacijo ker je za videt prav grdo!

Popravljeno . Popravil gradbenik
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najprej sem pomislil ravno na sol, ker sem precej na morju ampak je motor vedno zaščiten pred vetrom torej tudi raznosom soli. Drug razlog pa je ta, da ima sosed iste kovčke, ki so stari praktično isto kot moji in je prav tako precej tam z motorjem in nima teh problemov. Upam da mi kmalu uspe iti na Bmw, da malo rečemo o tem še z njimi in upam da pridemo do odgovora, katerega nato poročam. Hvala za odziv. LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako stalo lahko nardi tud pticji drek. Glede na to da je fasal tako bmwjev kot givijev kufer, ni verjetno da bi bila kaka napaka v materialu, ampak zunanji faktor....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!