Skoči na vsebino

Kovčki in vse kar je povezano


Speedo

Priporočene objave

pred 11 urami, RobiRoberto pravi:

Moja Yamaha ... nekoč ... :blush:

fazer.jpg

Jebemtiš....kako pa vidiš na cesto čez to tank torbo? :D :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nasvete rabim glede telih kovčkov stranskih torb :D Torej včeri iz Lošinja so moji skor rame odpadle ker sem ji nahrbtnik mal preveč nafilal :D Pa me zanima ka priporočate za nakup kovčka za športn motor (CBR500)? Lahko tud vse 3 top in side?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Arcanewater pravi:

Nasvete rabim glede telih kovčkov stranskih torb :D Torej včeri iz Lošinja so moji skor rame odpadle ker sem ji nahrbtnik mal preveč nafilal :D Pa me zanima ka priporočate za nakup kovčka za športn motor (CBR500)? Lahko tud vse 3 top in side?

tole:

http://www.givi.it/my-motorcycle#HONDA,CBR_500_R_(13_>_15)

ali tole:

http://shop.sw-motech.com/en/by+motorbike+or+scooter/HONDA/CBR+500+R/index.htm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Arcanewater pravi:

Sem ze gledal pa nek baje da ne pašejo na 16 model.

Maš možnost zadnjega kufra, pa swmotechove mehke torbe.

Marsikaj dobiš pa tut na ebayu

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 urami, Rey pravi:

Jebemtiš....kako pa vidiš na cesto čez to tank torbo? :D :huh:

Na cesto sem s svojimi 182 cm videl, ne spomnim se pa, če sem videl tudi na števec ???  :hmm:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Ktr1sk pravi:

Te torbe so vse tako drage, zato sem šel gledat koliko je cena na kitjaskem ..in našel za slabih 40€ +ddv

ampak ne vem, če bom rabil še kakšen "nosilec", da bodo lepo ravno slonele na strani
 

Ko jih "razširiš" izgledajo precej široke (notri gre čelada).... Boš moral pazit, da jih kje ne snameš...

Že nosilec zadnjega kufra ti bo na nek način  "pomagal" k temu, da bodo lepo slonele ob strani

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

evo pa sem dobil danes zgoraj omenjene kitajske mehke stranske kovčke, ki se dajo razširit in niso tako široki, za tak daner so super :)
img4283.jpg
img4296.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Ktr1sk pravi:

evo pa sem dobil danes zgoraj omenjene kitajske mehke stranske kovčke, ki se dajo razširit in niso tako široki, za tak daner so super :)
 

Koliko so te na koncu koštale te torbe, mislim, a so ti jih še kaj ocarinili? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja 55€ je blo vse skupaj, 15€ so računali carinske dajatve bedniki :P
untitled.jpg

pa sem kitajcem lepo napisal, ker baje če se ne ujema cena, ki je napisana na paketu in cena ki se je plačal izdelek, potem se plačajo dajatve, drugače samo 22% ddv,,baje, men kitajci vedno napišejo majhno vrednost ali gift
will you please write down real price on package, ...if there is no real price on package I pay additional tax..expensive tax...!! thank you :)

Popravljeno . Popravil Ktr1sk
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole te je pošta "cepila" . Plačal si 8,57€ DDV-ja ostalo so pa poštne usluge (lepo bi bilo če bi saj napisali od česa so obračunali davek) .

lp

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako je, stroški carinske deklaracije in priprave papirjev, ker je blago iz tujine. Mene so tudi za 30€ vredne ročke cepili 15€. Carina je pa za zneske nad 100€ se mi zdi, jo plačaš še dodatno.

Popravljeno . Popravil DAMI34
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, DAMI34 pravi:

Tako je, strošku deklaracije in priprave papirjev, ker je blago iz tujine. Mene so tudi za 30€ vredne ročke cepili 15€. Carina je pa za zneske nad 100€ se mi zdi, jo plačaš še dodatno.

Poštna carina za zneske nad 22€ se plača DDV, če ni to parfum, alkohol ali tobak ....

Carinske dajatve pa se plača za zneske preko 150 € ( vključujoč s/h ).

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred leti sem prek eBaya večkrat kaj nabavil izven EU (se pravi iz ZDA ali Kitajske). Ne vem točno kakšne dajatve so bile, ali carinske ali poštne, v glavnem kadar je bil znesek večji od 35usd (se mi zdi) so mi to upalili. Tisto, da pošiljatelj (prodajalec) napiše neko fejk nizko ceno pa največkrat ni šlo skozi, ene 3x se je zgodilo, da sem jim moral prinesti tudi kopijo eBay aukcije, kjer se je videlo tapravi znesek. 

Kar se mi je pa res zdelo nefer pa je, da so v "skupni znesek" na katerega so dodali te dajatve, prišteli še strošek poštnine. In pri nekih "težjih" artiklih to kar nanese...

pred eno uro, Ktr1sk pravi:


img4283.jpg
 

A ti te stranske torbe tako stojijo "same zase", ali imaš spodaj še nek okvir (distančnik), ki jih drži v tej poziciji?

Ker v tvojem postu iz 29.Junija vidim moder motor, ki ima nek distančnik med auspuhom in sedežem. V tem tvojem zadnjem postu pa je drug motor?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Te stojijo "same-zase", mislim sem, da bom moral narediti tako ko te zgornja slika (moder motor),zato sem objavil.. ta črn je pa moj motor,...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, Ktr1sk pravi:

Te stojijo "same-zase", mislim sem, da bom moral narediti tako ko te zgornja slika (moder motor),zato sem objavil.. ta črn je pa moj motor,...

Se pravi samo preko sedeža si jih postavil, ali je treba s kakšnim trakom (ki se tu ne vidi)  pod sedežem zašponat? Tisti zgornji (široki) trak je pa tudi verjetno nemoteč za sovoznika(co) in ne žuli v rit?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem še malo z vezicam od strani zvezal, drugače pa ima samo štiri trake ...dva sta na "klik", dva na  ježeka,
htb1mzrfvxxxxcixpxxq6xxf.jpg
mogoče lahko daš pod sedež, dvomim da je udobno sedenje če so traki čez, mogoče bo kdo drug znal povedat, ko uporablja, da sedi gor..

tale recimo ima boljše, ima več trakov za zvezat in trake je dal pod sedež



so pa tile bolj lepi meni osebno lepši,ki so bolj "trdi" kovčki , ampak sem iskal nekaj poceni, če je to sploh ok za vožnjo..pa je čist ok
http://www.aliexpress.com/item/Express-E-EMS-komine-SA212-saddle-bag-motorcycle-side-bag-helmet-bag-bags-leather-saddle-bag/32422726222.html?spm=2114.10010108.1000013.1.ATZPRJ&scm=1007.13339.39449.0&pvid=f79b2a39-1b28-47ba-9560-57dd5e71b67f&tpp=1

Gledam, da sploh niso dragi ti kovčki niti pri nas v Sloveniji pa še čakat ni treba
https://www.mimovrste.com/moto-kovcki-in-torbe/givi-luggage-stranske-mehke-torbe-easy-bag-1925

Popravljeno . Popravil Ktr1sk
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. čez trake se sedi komot, moja se tudi po par 1000kmjih ni bunila

2. naredi distančnike, zaradi varnosti, opletanja in stabilizacije samih kufrov,, ki so polni hitro težki 20kg. Potem jih pa samo z elastiko zapneš na distančnike. Kako zgledajo si lahko mal po ebayu za tvoj moped pogledaš, pa daš zviti.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 45 minutami, DAMI34 pravi:

1. čez trake se sedi komot, moja se tudi po par 1000kmjih ni bunila

Kje si pa  upa :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, HD-Dyna pravi:

Kje si pa  upa :P

upa, upa :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Ktr1sk pravi:

jaz sem še malo z vezicam od strani zvezal, drugače pa ima samo štiri trake ...dva sta na "klik", dva na  ježeka,

mogoče lahko daš pod sedež, dvomim da je udobno sedenje če so traki čez, mogoče bo kdo drug znal povedat, ko uporablja, da sedi gor..
 

Tenx za te tvoje komentarje. Saj na netu vsak lahko najde, ampak osebne, konkretne izkušnje in opažanja so še mnogo bolj uporabni... Jaz sem tudi take podobne torbe gledal, pa se zaenkrat (še) nisem odločil. Imam zadnjo "zic" torbo in nizko "tank" torbo, pa mi to momentalno popolnoma zadošča za moje fure. Če pa bom, bom nabavil take platnene...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če imate platnene torbe, je pametno cunje najprej v najlon vrečko nato pa v torbe. Le te niso nepremočljive.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, DAMI34 pravi:

Če imate platnene torbe, je pametno cunje najprej v najlon vrečko nato pa v torbe. Le te niso nepremočljive.

A tudi s tisto "originalno" prevleko gre dež skozi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!