Skoči na vsebino

Migrantsko/teroristična kriza


I30

Priporočene objave

Ok ste cudni in vabite migrante...ima kdo katero domaco zival?Zeli v svoji blizini osebo,ki bi mu zlorabila ljubljencka?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, Kugelschreiber pravi:

Kar se islamizacije tice. U lokalni menzi, fejst obiskani tudi z uvozenimi delavci, je dunajc postal pretezno puranji. Kdo me zdej islamizira? Tutarji ki delajo za 3,6€ neto, al pohlepn lastnik menze? Lastni, mimgrede, je ministrstvo za solstvo. 

To sem še prej pozabil napisati. Ko sem bil v francoskem marketu in iskal hrano. Jebala ga - kaj to piše? KOŠER- ma ni mi jasno, se ne morem spomniti, kaj že to pomeni, slišal pa sem :).

Vzamem artikel, na njem piše KOŠER, ugotovim da jih je cela stalaža. Po moji oceni 20 % vseh artiklov v marketu - KOŠER. Ekonomija ali potreba?

Star članek - vsako leto poraba košer hrane narašča za 15%. Preberi članek, zelo zanimivo. Za Evropejca nerazumljivo. Ti ljudje ne bodo nikoli sprejemali drugačnih od sebe in tudi spremenili se ne bodo.

https://www.mladina.si/87219/halal-ali-koser/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

6 hours ago, maus said:

Zavajaš, oziroma ne razumeš  ;)

DARS ga ni odjebu ampak ga je DKOM 

Ceneje bo :P  Pogaja se z vsemi, ki so oddali ponudbo... ker ponudba ne sme biti višja, kot je bila oddana v predhodnem razpisu, bo vrednost nižja od najnižje vrednosti v preteklem - neuspešnem razpisu ...

P.S.

A niste za lukno ? ... da migranti prej pridejo v Avstrijo  :P

 

Sej ne bos jezn, ce na podlagi DARS-ovega minulega dela, ne bom verjel, dolker ne no fertik? 

1 hour ago, Scarabeo 500 said:

A se nisi vprašal, zakaj ješ puranje šnicle - ekonomija. Gredo bolj kot svinski. Lahko se zgodi, da bo zmeraj več takšnih menz in ne kriviti lastnike, oni se prilagajajo povpraševanju.

Se pravi, za 13 srebrnikov se gladko prodajmo. Bodmo glasni,  nacelni in zavedni, dokler ne pride v igro par centov osebne koristi   Cestitam za pokoncno drzo   

 

Btw V tisti menzi sta vsak dan  dunajc in pohan sir.  Pa se tri druge malce. V 85% vzamem sir. U bistvu  grem ko se mi zaluštq pohan sir.  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, Kugelschreiber pravi:

 

Se pravi, za 13 srebrnikov se gladko prodajmo. Bodmo glasni,  nacelni in zavedni, dokler ne pride v igro par centov osebne koristi   Cestitam za pokoncno drzo   

 

Btw V tisti menzi sta vsak dan  dunajc in pohan sir.  Pa se tri druge malce. V 85% vzamem sir. U bistvu  grem ko se mi zaluštq pohan sir.  

Kje vidiš da zagovarjam osebno korist? Podal sem samo zakonitosti ekonomije. Malo za nazaj preberi moja razmišljanja in komentarje, pa boš videl mojo držo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

7 minutes ago, Scarabeo 500 said:

Kje vidiš da zagovarjam osebno korist? Podal sem samo zakonitosti ekonomije. Malo za nazaj preberi moja razmišljanja in komentarje, pa boš videl mojo držo.

Si mi use povedal. Si zelo naceln, dokler ne pride do denarja. Potem si se bol naceln. Za dnar, vse! Ce je vse v ekonomiji, pol se neh sekirat zarad islamizacije. 

 

 Btw, košer je židovska fora. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Kugelschreiber pravi:

Si mi use povedal. Si zelo naceln, dokler ne pride do denarja. Potem si se bol naceln. Za dnar, vse! Ce je vse v ekonomiji, pol se neh sekirat zarad islamizacije. 

 

 Btw, košer je židovska fora. 

Brezveze :). Zakonitosti ekonomije niso zrasle na mojem zelniku in jih tudi nikjer ne zagovarjam.

Če je povpraševanje po čebuli, bo trgovec prodajal čebulo. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 urami, DAMI34 pravi:

PREŽIVELA SEM DAN Z ‘BEGUNCI’: To vam moram povedati, saj drugi o tem molčijo!
Avtor: Zrinka Kasapić

 

pred 17 urami, jskrablin pravi:

Evo ostalega nabora taiste 'avtorice' (itak je to alias, sam kaj čem vam to razlagati) - https://r3bl.blog/bs/zrinka-k/

Pa še klikabilni link - https://www.google.com/search?q=Zrinka+Kasapić+site%3Adnevno.hr&oq=Zrinka+Kasapić+site%3Adnevno.hr

 

pred 16 urami, jskrablin pravi:

Poglej linke, ki sem jih dal. In se odloči.

Moje osebno mnenje je... da v kolikor ta ženska dejansko obstaja, si revica zasluži vsaj nekaj obiskov na klinični psihiatriji. Paranoidna shizofrenija je jeba, ki je obenem še nevarna za okolico. Sam v resnici avtorice pod tem imenom ni. In stavit grem, da se je taista zgodba koordinirano pojavila na več obskurnih 'novičarskih' kanalih. Vedno se. Od tam pa do fejstbruk panike ker bo kmal konec sveta ni nikol daleč. Smešno predvidljivo vse skup.

mogoče je treba včasih prebrati do konca prispevka .. ja čisto spodaj na koncu je obrazložitev iz l.2015 https://r3bl.blog/bs/zrinka-k/

update 27.11.2015 - e-mail, IP naslov , slike.. 

ne rabiš razlagat ....

nečesa pa nisem nikjer zasledil - koliko je palestincev z okupiranih izraelskih ozemelj med temi begavčki..

Popravljeno . Popravil thumper
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, Kugelschreiber pravi:

Sej ne bos jezn, ce na podlagi DARS-ovega minulega dela, ne bom verjel, dolker ne no fertik? 

Itak da naum .. edino je treba pisat objektivno ... še en primer:

Elektronski cestninski sistem .. prvo odpiranje ... cca 188 miljonov .. revizija .. ponovni razpis ... 90 miljonov ... oddan posel 

;)

p.s. .. za točne podatke ne garantiram, je pa vse javno objavljeno in dostopno

pred 17 urami, Kugelschreiber pravi:

Kar se islamizacije tice. U lokalni menzi, fejst obiskani tudi z uvozenimi delavci, je dunajc postal pretezno puranji. Kdo me zdej islamizira? Tutarji ki delajo za 3,6€ neto, al pohlepn lastnik menze? Lastni, mimgrede, je ministrstvo za solstvo. 

mene že z vegansko hrano povsod posiljujejo :P  

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, thumper pravi:

ne rabiš razlagat ....

Iz istega vira:

image.thumb.png.65ed92b16976e3eff8f5543701eff927.png

In še:

image.thumb.png.2e13ed4aa5378f69638bd561c332e8b9.pngPod črto. Res nisem bral dlje od seznama prispevkov, ker nima smisla. V vsakem primeru se gre za osebo, ki ima par resnih težav v glavi. Kot večina onih, ki visijo na zgoraj navedenih straneh in si mislijo kako so posebni, ker vejo več kot jaz, navadna owca.

Ker imam občasno težave z razumevanjem dejstva da je rek svašta pička rodi, samo para neće zelo resničen, sem prehitro sklepal da je v ozadju nekoliko bolj sofisticirana akcija. Tako pa je v ozadju ena precej kuku ženska. Ti pa verjemi kar češ. Tvoja glava, tvoj problem. Meni pač teorij zarote na tisoč in en način ne boš prodal.

 

p.s. Sicer pa se da tudi profile živih ljudi na socialnih omrežjih ugrabljat. Sam ja, v tem primeru to ni. Oseba je resnična... na njeno žalost.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, jskrablin pravi:

Iz istega vira:

image.thumb.png.65ed92b16976e3eff8f5543701eff927.png

In še:

image.thumb.png.2e13ed4aa5378f69638bd561c332e8b9.pngPod črto. Res nisem bral dlje od seznama prispevkov, ker nima smisla. V vsakem primeru se gre za osebo, ki ima par resnih težav v glavi. Kot večina onih, ki visijo na zgoraj navedenih straneh in si mislijo kako so posebni, ker vejo več kot jaz, navadna owca.

Ker imam občasno težave z razumevanjem dejstva da je rek svašta pička rodi, samo para neće zelo resničen, sem prehitro sklepal da je v ozadju nekoliko bolj sofisticirana akcija. Tako pa je v ozadju ena precej kuku ženska. Ti pa verjemi kar češ. Tvoja glava, tvoj problem. Meni pač teorij zarote na tisoč in en način ne boš prodal.

 

p.s. Sicer pa se da tudi profile živih ljudi na socialnih omrežjih ugrabljat. Sam ja, v tem primeru to ni. Oseba je resnična... na njeno žalost.

Zanimivo razmišljanje. 

Prvo ni bila oseba resnična in je bila vse teorija zarote. 

Ko je oseba dokazano prava fizična pa je KU KU . 

Pa ti vse veš , po napisanem si zelo vpet v dogajanje in tudi psihijatrična veja ti gre , bravo :OK:

A je to že sovražni govor , ker razmišljam drugače ?   

 

Če potegnem pod črto si prvo brcnil v temo , pa se človek vpraša, zakaj ne bi mogu brcnt v temo tudi drugič ;)

Popravljeno . Popravil Kmet2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 urami, sesir pravi:

Ok ste cudni in vabite migrante...ima kdo katero domaco zival?Zeli v svoji blizini osebo,ki bi mu zlorabila ljubljencka?

pa zakaj misliš da @KARMEN1dela ogrado za kozice? :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 35 minutami, DAMI34 pravi:

pa zakaj misliš da @KARMEN1dela ogrado za kozice? :P

 

 

pred 35 minutami, DAMI34 pravi:

pa zakaj misliš da @KARMEN1dela ogrado za kozice? :P

 

Karmen ne poznam...imam pa zelo pozitivno mnenje o njej...ko bom primorc pade kak kafe pri Vikiju...njena skrb za živali pa itak?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Precej redko prebiram tole temo. Ampak v prihodnje se bom trudil, da jo bom še manj.

Migracije (pa vse podskupine, begunci, pregnanci...) so svetovni pojav že par sto tisoč let, od homo sapiensa naprej, ko je začel migrirat iz Afrike. Vsi mi smo daljni potomci tega fenomena.

Ker aktualne politične elite (pa ne samo pri nas) v sedanjih geopolitičnih okoliščinah ne znajo najti ustreznega civilizacijskega odziva na te pojave, nam mečejo drobtinice, da imamo kaj za glodat. V simbiozi s tem pa nam razni kvazi mediji turijo lažne "novice", rumeni tisk, katastrofične prispevke..., vsa ta godlja se oplemeniti še na raznih fejstbukih, jutup kanalih.... 

Ali vsi tisti, ki imate polno idej "kaj vse bi bilo treba nardit, da se rešimo te golazni" res mislite da vaš (naš) glas kaj šteje? Da se bo zaradi tega kaj spremenilo na bolje? Sanjajte dalje.

Zahodna družba se stara. Veliko mladih iz jv Evrope, tudi iz Slovenije, odhaja iz domovine. Pa ne zaradi migrantov. Kdo bo nadomestil manjko populacije, če ga mi sami ne znamo nadomestiti? 

S pametno integracijsko politiko bi lahko k nam privabili izobražene, kvalitetne mlade ljudi. Pa bi bil to lahko naš argument pred evropsko birokracijo, da nam ne bi bilo treba sprejemat kogarkoli, po kvotah...

Če naše lastne institucije ne znajo kontrolirat naših meja, se bo zgodilo pa kaj? Razni tipi ala Zgago Razboriti bo vabil na ples, kjer bo igral puškomitraljez??? Bolano.

Glupe parole v stilu "kdor ni z nam je proti nam" sem pa vedno kategorično odklanjal.

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, KARMEN1 pravi:

Boš migriral na Primorsko ??

u uno kučo za koze ga sprau...bo lahko v miru o mitaskah meketal :lol1::lol1::lol1:

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 minutami, KARMEN1 pravi:

Boš migriral na Primorsko ??

Absolutno ne....sanja se o garsonjeri v KP....za rednejse obiske morja...vmes zivel 2leti...piran,koper...odlicno pocutil...

pred 12 minutami, Xebec pravi:

u uno kučo za koze ga sprau...bo lahko v miru o mitaskah meketal :lol1::lol1::lol1:

Mogoce mi sploh ne bi bilo slabo saj kuk vidim karmi lepo skrbi za zivalce...

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po prebranem lahko človek sklepa, da v Evropo pošiljajo izključno ološ erste klase. Okužene s HIV, Hepatitisom vseh črk, narkiče itd, itd... Izgleda da tisti ki pošilja tale ološ v Evropo, oponaša Angleže, ki so kakšno stoletje nazaj naselili Avstralijo s kriminalci vseh sort. Ti fantje, begunci, ki so prišli v Avstralijo, so domačine lepo zradirali.

Zgodovina se izgleda ponavlja.

Zanimivo bi bilo vedeti, kdo je v ozadju. Komu je v interesu, da Evropo spravi na kolena? USA? Izrael? Islam? Določeni osebki iz EU za € in $?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Fadil pravi:

Po prebranem lahko človek sklepa, da v Evropo pošiljajo izključno ološ erste klase. Okužene s HIV, Hepatitisom vseh črk, narkiče itd, itd... Izgleda da tisti ki pošilja tale ološ v Evropo, oponaša Angleže, ki so kakšno stoletje nazaj naselili Avstralijo s kriminalci vseh sort. Ti fantje, begunci, ki so prišli v Avstralijo, so domačine lepo zradirali.

Zgodovina se izgleda ponavlja.

Zanimivo bi bilo vedeti, kdo je v ozadju. Komu je v interesu, da Evropo spravi na kolena? USA? Izrael? Islam? Določeni osebki iz EU za € in $?

Tocno tak je!!!!

Ni mi pa jasno kako eni tupi,da ne spregledajo!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

23 hours ago, Kmet2 said:

No pa pokomentiraj moj nelogičen post na prejšnji strani .

Tvoj post je prazen in brez vsebine, povzetek: "o jaz revež, o zlobna država, o kako so politiki neumni". ?

23 hours ago, sergini said:

Po moje.....

Precej nepomembno je, kaj je po tvoje, jezik je kar dobro definiran. Da pa boš danes kaj novega odnesel, ti dam par besednih zvez za osebnostno obogatitev: "ljubezen do soljudi" "ljubezen do domovine" "materina ljubezen"

23 hours ago, Kmet2 said:

Ja veliko pove o tebi, ker me zmerjaš z fašistom in to povsem neosnovano.

Aha, ko ti lepiš nalepke je ok, ko jih pa sam fašeš, pa je to vesoljna krivica. ?  Če sam zmerjaš ostale, bodi toliko dedca, da preneseš tudi kako na svoj račun.

22 hours ago, DAMI34 said:

bistvo je ali je članek potem izmišljen?

seveda je.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, DAMI34 pravi:

pa zakaj misliš da @KARMEN1dela ogrado za kozice? :P

 

če bi gojila svinje, nima nobenega problema ... tam še ograje ne potrebujejo :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 28 minutami, maus pravi:

če bi gojila svinje, nima nobenega problema ... tam še ograje ne potrebujejo :P 

Država bi lahko stimulirala svinjerejo na obmejnih območjih ne pa da ograje kupuje. :)

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 5/16/2019 at 12:51 PM, nejc74 said:

Seveda: ljubim človeštvo, zelo malo ljudi pa imam rad.

Poznaš ti razliko med "biti zaljubljen" in "ljubiti", zdi se mi da je bilo v to usmerjena tvoja skrb?

@nejc74 še enkrat preberi o čem si pisal ti, kakšno vprašanje sem ti postavil, kaj si odgovoril in o čem mi sedaj klobasaš! Bo šlo? Tako kot si sam rekel, vse je določeno, tudi v sskj. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 38 minutami, DAMI34 pravi:

Država bi lahko stimulirala svinjerejo na obmejnih območjih ne pa da ograje kupuje. :)

 

Pred časom sem se v Srbiji pogovarjal glede prehrane in zakaj je svinjina tako popularna v Srbiji. Izvedel sem, da to izhaja še iz zgodovine, ko je bila Srbija pod Turki. Baje da naj bi jim Turki pobirali davek, skratka, redno so jih molzli in jemali vse kar je bilo uporabno (pridelke, meso itd...). Ker musliči ne jejo svinjine, so se odločili da bodo gojili svinje, saj jim je tako vsaj meso ostalo.

Tudi iz tega bi se lahko kaj naučili. ?

pred 6 minutami, Codeine pravi:

Medtem... :D

A to gredo ljudje na šiht? V nočno?

 

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 51 minutami, DAMI34 pravi:

Država bi lahko stimulirala svinjerejo na obmejnih območjih ne pa da ograje kupuje. :)

 

Policaji naj zamenjajo sluzbene pse za pujse. Samo ne jih potem pojest :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!